👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Blanka WRH1054

1. Wiatrołap
2,16
2. Hall
5,78
3. Wc
1,94
4. Kuchnia
9,15
5. Pokój dzienny + jadalnia
35,65
6. Pokój
10,86
7. Pokój
9,11
8. Korytarz
7,77
9. Łazienka
3,07
10. Pokój
13,34
11. Łazienka
3,54
12. Garderoba
1,86
13. Pomieszczenie gospodarcze
5,81
14. Garaż jednostanowiskowy
17,40
Razem
127,44
127,44

Pow. użytkowa

110,04 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

6,87 m

Powierzchnia zabudowy

160,42 m²

Min. szer. i dł. działki

18,98 x 27,73 m

ikona Pobierz i drukuj

Blanka - WRH1054

ikona 110,04 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 127,44 m²

Projekt domu Blanka - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,16
2. Hall
5,78
3. Wc
1,94
4. Kuchnia
9,15
5. Pokój dzienny + jadalnia
35,65
6. Pokój
10,86
7. Pokój
9,11
8. Korytarz
7,77
9. Łazienka
3,07
10. Pokój
13,34
11. Łazienka
3,54
12. Garderoba
1,86
13. Pomieszczenie gospodarcze
5,81
14. Garaż jednostanowiskowy
17,40
Razem
127,44
127,44

Podobne projekty (1927)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 27 KRK1614
Dom przy Bukowej 27
Dodano!
Dodano!
100 m²
4
2
2

4 290 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 125 ABP1051
Planujdom 125
Dodano!
Dodano!
101,56 m²
3
2
1

4 690 zł

Zdjęcie 1 projektu Aloes WOF1149
Aloes
Dodano!
Dodano!
100 m²
3
2
0

4 099 zł

Zdjęcie 1 projektu Wspaniały 2 WAH2021
Wspaniały 2
Dodano!
Dodano!
102,90 m²
3
2
0

6 390 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Magnolia TBO1005
Magnolia
Dodano!
Dodano!
114,15 m²
3
2
1

4 500 zł

Zdjęcie 1 projektu Wspaniały 3 WAH2022
Wspaniały 3
Dodano!
Dodano!
107,36 m²
3
2
0

6 390 zł

Zdjęcie 1 projektu EG-106 WWB1138
EG-106
Dodano!
Dodano!
108,48 m²
3
2
0

4 650 zł

Zdjęcie 1 projektu Domena 128 C WRW1341
Domena 128 C
Dodano!
Dodano!
111,12 m²
3
2
0

4 400 zł

Autor: Domus

110,04 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

160,42 m²

Powierzchnia dachu

229 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

6,87 m

Min. szerokość działki
Tooltip

18,98 m

Min. długość działki
Tooltip

27,73 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Euco
Tooltip
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.

49,60 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Konstrukcja ściany zewnętrzne - beton komórkowy gr.24cm +s tyropian Termo Organika Termonium Plus gr. 12cm lub 20cm; ściany wewnętrzne - bloczek silikatowy gr. 24cm; ściany fundamentowe - bloczek betonowy; strop -drewniany; konstrukcja dachu - drewniana Instalacje W projekcie przewidziano instalacjie: c.o. i c.w.u., grzejniki płytowe, instalacje wodno-kanalizacyjna oraz elektryczne, wentylacja grawitacyjna. Wykończenie pokrycie dachowe - dachówka cementowa (w ramach adaptacji inny materiał); ścianki działowe na parterze-cegła dziurawka, schody chowane w stropie i wyłaz dachowy - Fakro; okna - PVC.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Functional Smart 110 HHT1018
110,12 m²
3
Stan deweloperski brutto
525 337 zł 4 771 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110B HFX1046
110,25 m²
3
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 308 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS110 HAK1005
109,71 m²
4
Stan deweloperski brutto
552 900 zł 5 040 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy EP1 HAK1006
110,57 m²
3
Stan deweloperski brutto
493 700 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110A HFX1045
111,58 m²
4
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 257 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Family Smart 70 HHT1006
111,77 m²
5
Stan deweloperski brutto
534 125 zł 5 046 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS132G HAK1004
108,09 m²
3
Stan deweloperski brutto
655 500 zł 4 965 zł/m²

Opis projektu domu
Blanka

Projekt domu Blanka jest idealny na średniej szerokości działkę. Dom posiada bryłę w kształcie litery L, co pozwala na łatwy podział na strefy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Konstrukcja budynku zwieńczona jest dachem namiotowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt Blanka to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo wygodna. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Otwarta kuchnia sprzyja integracji - przygotowując posiłek, możemy brać czynny udział w rozmowie z osobami przebywającymi w salonie. W projekcie połączono jadalnię z salonem, dzięki czemu strefa dzienna staje się centrum rodzinnego życia. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Część nocną tworzą trzy sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wewnętrzny układ przewiduje miejsce na garderobę, dzięki której utrzymanie porządku w pokojach stanie się o wiele łatwiejsze. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.