Sprawdź

Projekt domu Bianka bez garażu [B] WRF1548

1. Wiatrołap
7,10
2. Korytarz
10
3. Pomieszczenie gospodarcze
5,20
4. Kuchnia
9,50
5. Jadalnia
13
6. Pokój dzienny
22,60
7. Schody
2,60
8. Wc
1,40
Razem
71,40
71,40

podłogi
9. Schody
2,40
10. Korytarz
5,20
11. Pokój
14,80
12. Pokój
14,50
13. Garderoba
6,80
14. Łazienka
4,90
15. Pokój
13,50
16. Łazienka
8,80
Razem
70,90
70,90

Pow. użytkowa

137 m²

Wysokość budynku

7,20 m

Powierzchnia zabudowy

98,60 m²

Min. szer. i dł. działki

17,5 x 20 m

ikona Pobierz i drukuj

Bianka bez garażu [B] - WRF1548

ikona 137 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 71,40 m²

Projekt domu Bianka bez garażu [B] - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
7,10
2. Korytarz
10
3. Pomieszczenie gospodarcze
5,20
4. Kuchnia
9,50
5. Jadalnia
13
6. Pokój dzienny
22,60
7. Schody
2,60
8. Wc
1,40
Razem
71,40
71,40

Piętro 1 - 70,90 m²

Projekt domu Bianka bez garażu [B] - rzut 1 piętra, dom liczy 3 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
9. Schody
2,40
10. Korytarz
5,20
11. Pokój
14,80
12. Pokój
14,50
13. Garderoba
6,80
14. Łazienka
4,90
15. Pokój
13,50
16. Łazienka
8,80
Razem
70,90
70,90

Podobne projekty (1284)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-136 PZB1138
N-136
Dodano!
Dodano!
135,08 m²
4
2
0

8 160 zł

8 590 zł

Tooltip

Cena regularna

8 160 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Emma Max Duo (1728) KRD2888
Emma Max Duo (1728)
Dodano!
Dodano!
129 m²
4
3
1

4 340 zł

4 690 zł

Tooltip

Cena regularna

4 340 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Stodoła Family KNT1012
Stodoła Family
Dodano!
Dodano!
132,70 m²
4
2
0

5 350 zł

5 800 zł

Tooltip

Cena regularna

5 350 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Alabastrowej 58 KRK1634
Dom przy Alabastrowej 58
Dodano!
Dodano!
135 m²
4
3
0

3 690 zł

4 290 zł

Tooltip

Cena regularna

3 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu A01 BSI1000
A01
Dodano!
Dodano!
136,99 m²
4
2
0

8 000 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Loft 2 WRN1562
Loft 2
Dodano!
Dodano!
123,80 m²
4
2
0

3 890 zł

4 095 zł

Tooltip

Cena regularna

3 887 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu uA88 WCB1129
uA88
Dodano!
Dodano!
125,69 m²
3
2
1

4 371 zł

4 650 zł

Tooltip

Cena regularna

4 417 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 99 WRN1579
Krajobrazy 99
Dodano!
Dodano!
123,86 m²
4
2
0

3 985 zł

4 195 zł

Tooltip

Cena regularna

3 985 zł najniższa cena

Autor: Archeco Dom dla Ciebie

137 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

98,60 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

142,30 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

363 m³

Powierzchnia dachu

76 m²

7,20 m

Min. szerokość działki
Tooltip

17,50 m

Min. długość działki
Tooltip

20 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

63,74 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany: pustak ceram. porotherm+styropian termo organika. Rodzaj stropu: teriva i. Elewacje: tynk strukturalny. Pokrycie dachu: bitumiczne.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²

Opis projektu domu
Bianka bez garażu [B]

Projekt domu Bianka bez garażu [B] to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem płaskim, dzięki czemu budynek nowocześnie się prezentuje. Projekt Bianka bez garażu [B] to dom piętrowy, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. Architekt przewidział również miejsce na jadalnię, dzięki czemu wspólne posiłki będą doskonałą okazją do rozmów w rodzinnej atmosferze. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono jedną toaletę na parterze oraz dwie łazienki na piętrze. Uwzględnione w domu trzy przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i idealnie wpisze się w trendy nowo powstających osiedli.