👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Będzin KRP1493

1. Wiatrołap
5,29
2. Korytarz
8,94
3. Pokój dzienny
28,80
4. Kuchnia
10,54
5. Spiżarnia
4,58
6. Kotłownia
6,90
7. Wc
4,65
Razem
69,70
69,70

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
5,16
5,87
2. Pokój
12,68
17,16
3. Pokój
16,04
23,15
4. Pokój
12,47
18,05
5. Łazienka
8,41
12,24
Razem
54,76
76,47

Pow. użytkowa

112,53 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,47 m

Powierzchnia zabudowy

98,94 m²

Min. szer. i dł. działki

17,7 x 18,40 m

ikona Pobierz i drukuj

Będzin - KRP1493

ikona 112,53 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 69,70 m²

Projekt domu Będzin - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
5,29
2. Korytarz
8,94
3. Pokój dzienny
28,80
4. Kuchnia
10,54
5. Spiżarnia
4,58
6. Kotłownia
6,90
7. Wc
4,65
Razem
69,70
69,70

Poddasze - 54,76 m²

Projekt domu Będzin - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
5,16
5,87
2. Pokój
12,68
17,16
3. Pokój
16,04
23,15
4. Pokój
12,47
18,05
5. Łazienka
8,41
12,24
Razem
54,76
76,47

Podobne projekty (1748)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Rodzinek 5 WOF1251
Rodzinek 5
Dodano!
Dodano!
117,45 m²
4
2
0

4 299 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 167 ABP1028
Planujdom 167
Dodano!
Dodano!
121,66 m²
4
2
0

3 420 zł

Zdjęcie 1 projektu Dominik Nano (1952) KRD3084
Dominik Nano (1952)
Dodano!
Dodano!
105,80 m²
5
2
1

3 942 zł

Zdjęcie 1 projektu BW-36 wariant 17 JGC1244
BW-36 wariant 17
Dodano!
Dodano!
106,70 m²
4
2
0

3 670 zł

Zdjęcie 1 projektu BW-03 wariant 3 bez garażu JGC1261
BW-03 wariant 3 bez garażu
Dodano!
Dodano!
105,60 m²
4
2
0

3 670 zł

Zdjęcie 1 projektu Witek (1705) KRD2858
Witek (1705)
Dodano!
Dodano!
114,70 m²
5
3
1

4 690 zł

Zdjęcie 1 projektu BW-03 wariant 10 bez garażu JGC1254
101,80 m²
4
2
0

3 670 zł

Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 044/1 energo ELW1030
Sej-pro 044/1 energo
Dodano!
Dodano!
101,16 m²
3
2
1

5 397 zł

Autor: Dom-Projekt

112,53 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

0,76 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

98,94 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

148,13 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

514,90 m³

Powierzchnia dachu

169,02 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,47 m

Min. szerokość działki
Tooltip

17,70 m

Min. długość działki
Tooltip

18,40 m

Opis szczegółowy

Wysokość ścianki kolankowej: 0.76 m. Strop: płyta żelbetowa. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne + styropian. Ściany wewnętrzne: pustaki ceramiczne. Typ ogrzewania: kocioł gazowy lub kocioł na paliwo stałe.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127U z garażem HDH1012
113,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
874 908 zł 7 739 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Moly Smart 112 HHT1028
112 m²
3
Stan deweloperski brutto
553 375 zł 4 941 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Forest Smart 120 HHT1017
113,18 m²
4
Stan deweloperski brutto
535 459 zł 4 730 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Family Smart 70 HHT1006
111,77 m²
5
Stan deweloperski brutto
534 125 zł 5 046 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110A HFX1045
111,58 m²
4
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 257 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy EP1 HAK1006
110,57 m²
3
Stan deweloperski brutto
493 700 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Harmony HMD1000
114,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
512 000 zł 3 853 zł/m²

Opis projektu domu
Będzin

Projekt domu Będzin to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt Będzin to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Na parterze przewidziano toaletę, natomiast poddasze wyposażone jest w pełni funkcjonalną łazienkę. Uwzględnione w domu trzy przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.