Sprawdź

Projekt domu Bari DCB53 WOB1013

1. Wiatrołap
5,76
2. Korytarz
15,67
3. Wc
2,27
4. Spiżarnia
2,50
5. Kuchnia
15,02
6. Pokój dzienny
33,16
7. Pokój
11,03
8. Pokój
11,03
9. Pokój
16,43
10. Łazienka
7,61
11. Garderoba
3,71
12. Kotłownia
5,06
13. Garaż jednostanowiskowy
18,90
Razem
148,15
148,15
14. Taras
1,82
15. Taras
8,67
16. Taras
16,71

Pow. użytkowa

129,25 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

6,06 m

Powierzchnia zabudowy

182,63 m²

Min. szer. i dł. działki

27,4 x 21 m

ikona Pobierz i drukuj

Bari DCB53 - WOB1013

ikona 129,25 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 148,15 m²

Parter projektu Bari DCB53

1. Wiatrołap
5,76
2. Korytarz
15,67
3. Wc
2,27
4. Spiżarnia
2,50
5. Kuchnia
15,02
6. Pokój dzienny
33,16
7. Pokój
11,03
8. Pokój
11,03
9. Pokój
16,43
10. Łazienka
7,61
11. Garderoba
3,71
12. Kotłownia
5,06
13. Garaż jednostanowiskowy
18,90
Razem
148,15
148,15
14. Taras
1,82
15. Taras
8,67
16. Taras
16,71

Podobne projekty (1852)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 071/1 energo ELW1045
Sej-pro 071/1 energo
Dodano!
Dodano!
136,16 m²
4
2
0

4 997 zł

5 297 zł

Tooltip

Cena regularna

4 997 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 210 ABP1003
Planujdom 210
Dodano!
Dodano!
123,40 m²
3
2
0

3 990 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 006/1 energo ELW1020
Sej-pro 006/1 energo
Dodano!
Dodano!
137,62 m²
3
2
0

5 297 zł

5 597 zł

Tooltip

Cena regularna

5 297 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Simon III energo WRC2782
Simon III energo
Dodano!
Dodano!
134,21 m²
4
3
0

3 840 zł

4 800 zł

Tooltip

Cena regularna

3 840 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 006/2 energo ELW1021
Sej-pro 006/2 energo
Dodano!
Dodano!
137,76 m²
3
3
0

5 297 zł

5 597 zł

Tooltip

Cena regularna

5 297 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Wymarzony 9 D WAH2163
Wymarzony 9 D
Dodano!
Dodano!
118,01 m²
4
2
0

5 000 zł

6 250 zł

Tooltip

Cena regularna

5 000 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Domena 163 C3 WRW1425
Domena 163 C3
Dodano!
Dodano!
119,51 m²
3
2
0

5 290 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Solido 2 WOF1155
Solido 2
Dodano!
Dodano!
131,61 m²
4
2
0

4 399 zł

4 599 zł

Tooltip

Cena regularna

4 399 zł najniższa cena

Autor: Lipińscy Domy Biuro Projektowe

129,25 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

182,63 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

148,15 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

818 m³

Powierzchnia dachu

279 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

6,06 m

Min. szerokość działki
Tooltip

27,40 m

Min. długość działki
Tooltip

21 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

66,61 kWh/(m²rok)

Euco
Tooltip
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.

21,63 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Fundamenty - rozwiązanie o podwyższonej izolacji termicznej. Ściany zewnętrzne - Bloczek silikatowy 18 cm + styropian 20 cm. Strop - drewniany. Dach - tradycyjna więźba ciesielska. Ogrzewanie - c.o. grzejnikowe + c.w.u. - kocioł gazowy. Wentylacja - rekuperacja.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²

Opis projektu domu
Bari DCB53

Projekt domu Bari DCB53 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, przez co jest tani w budowie. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem czterospadowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą. Projekt Bari DCB53 to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo wygodna. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono komfortową łazienkę oraz osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wewnętrzny układ przewiduje miejsce na garderobę, dzięki której utrzymanie porządku w pokojach stanie się o wiele łatwiejsze. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.