👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Baltazar G2 WRW1039

1. Wiatrołap
6,84
2. Hall
5,91
3. Kuchnia
11,22
4. Spiżarnia
0,90
5. Jadalnia
11,71
6. Pokój dzienny
25,88
7. Pokój
12,09
8. Garderoba
3,14
9. Łazienka
4,73
10. Pomieszczenie gospodarcze
5,85
11. Garaż dwustanowiskowy
35,74
Razem
124,01
124,01

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
6,73
8,91
2. Łazienka
7,24
13,49
3. Pokój
13,49
19,69
4. Pokój
13,09
20,21
5. Pokój
13,35
20,21
6. Garderoba
3,88
6,22
7. Strych
22,91
48,09
Razem
80,69
136,82

Pow. użytkowa

140,20 m²

Kąt dachu

42°

Wysokość budynku

8,76 m

Powierzchnia zabudowy

167,79 m²

Min. szer. i dł. działki

24,65 x 19,98 m

ikona Pobierz i drukuj

Baltazar G2 - WRW1039

ikona 140,20 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 124,01 m²

Parter projektu Baltazar G2

1. Wiatrołap
6,84
2. Hall
5,91
3. Kuchnia
11,22
4. Spiżarnia
0,90
5. Jadalnia
11,71
6. Pokój dzienny
25,88
7. Pokój
12,09
8. Garderoba
3,14
9. Łazienka
4,73
10. Pomieszczenie gospodarcze
5,85
11. Garaż dwustanowiskowy
35,74
Razem
124,01
124,01

Poddasze - 80,69 m²

Poddasze projektu Baltazar G2

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
6,73
8,91
2. Łazienka
7,24
13,49
3. Pokój
13,49
19,69
4. Pokój
13,09
20,21
5. Pokój
13,35
20,21
6. Garderoba
3,88
6,22
7. Strych
22,91
48,09
Razem
80,69
136,82

Podobne projekty (1845)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 130 A KRX1280
HomeKoncept 130 A
Dodano!
Dodano!
144,72 m²
4
2
2

7 390 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Makarena WAH2146
Makarena
Dodano!
Dodano!
149,44 m²
4
3
2

6 032 zł

7 540 zł

Tooltip

Cena regularna

6 032 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Ajaks max G2 WOE1151
Ajaks max G2
Dodano!
Dodano!
138,01 m²
4
2
2

4 699 zł

4 799 zł

Tooltip

Cena regularna

4 699 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu N41-G1 KKG1036
N41-G1
Dodano!
Dodano!
128,77 m²
4
2
1

5 400 zł

6 200 zł

Tooltip

Cena regularna

5 400 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Fokstrot WAH1714
Fokstrot
Dodano!
Dodano!
130,25 m²
4
3
2

5 400 zł

6 750 zł

Tooltip

Cena regularna

5 400 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Party 2 WAH1719
Party 2
Dodano!
Dodano!
130,21 m²
4
3
2

5 240 zł

6 550 zł

Tooltip

Cena regularna

5 240 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Domena 210 B1 WRW1413
Domena 210 B1
Dodano!
Dodano!
148,15 m²
4
2
2

5 900 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-51 wariant 1 JGC1173
BW-51 wariant 1
Dodano!
Dodano!
126,80 m²
4
2
1

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena

Autor: Domena

140,20 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

167,79 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

627 m³

Powierzchnia dachu

291 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

42°

Wysokość budynku
Tooltip

8,76 m

Szerokość elewacji

17,65 m

Długość elewacji

11,85 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,65 m

Min. długość działki
Tooltip

19,98 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

63,60 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Fundamenty: bezpośrednie, na ławach i stopach fundamentowych. Ściany zewnętrzne: bloczki z bet. komórkowego - 36 cm + styropian TERMO ORGANIKA typ Fasada 6 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki silikatowe - 24 cm + działowe - bloczki z bet. komórkowego - 12 cm. Strop: gęstożebrowy Teriva I oraz płyta żelbetowa gr. 15 cm.. Elewacje: tynk - System Platinum firmy TERMO ORGANIKA. Pokrycie dachu: dachówka cementowa. Konstrukcja dachu: drewniana o układzie konstrukcyjnym krokwiowo-płatwiowym. Schody wewnętrzne: drewniane wg indywidualnego projektu. Ogrzewanie: kocioł gazowy kondensacyjny, dodatkowe źródło ciepła - kominek z płaszczem wodnym Projekt zgodny z wymaganiami WT2017..

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²

Opis projektu domu
Baltazar G2

Dom Baltazar G2 jest inną propozycją cieszącego się popularnością projektu Baltazar. W przeciwieństwie do podstawowej wersji projekt ma większą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Baltazar G2 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Odznacza się bryłą w kształcie litery L, co sprawia, że prezentuje się niebanalnie. W tym projekcie kalenica skierowana jest prostopadle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą. Projekt Baltazar G2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Dzięki otwartej kuchni wnętrze domu zyskuje na przestronności. Jest to także rozwiązanie w pełni funkcjonalne, pozwalające na integrację domowników. W kuchni znajduje się stół, który jest doskonałym miejscem na rodzinne spotkania i wspólne posiłki. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, druga na poddaszu. Część nocna składa się z czterech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Dla osób ceniących sobie dobrą organizację, istotnym pomieszczeniem jest przewidziana w projekcie garderoba. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Baltazar G2 jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.