Sprawdź

Projekt domu Azuryt NF40 BSA1877

1. Wiatrołap
3,90
2. Hall
5,40
3. Garderoba
5,70
4. Łazienka
3,80
5. Pokój
9
6. Pokój dzienny
24,60
7. Kuchnia
9
8. Kotłownia
5,50
9. Garaż jednostanowiskowy
17,10
Razem
84
84

podłogi
1. Korytarz
9,90
2. Łazienka
7,70
3. Pokój
13,10
4. Pokój
13,10
5. Pokój
11,20
Razem
55
55

Pow. użytkowa

104,76 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

8,41 m

Powierzchnia zabudowy

116,90 m²

Min. szer. i dł. działki

24,59 x 17,85 m

ikona Pobierz i drukuj

Azuryt NF40 - BSA1877

ikona 104,76 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 84 m²

Projekt domu Azuryt NF40 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,90
2. Hall
5,40
3. Garderoba
5,70
4. Łazienka
3,80
5. Pokój
9
6. Pokój dzienny
24,60
7. Kuchnia
9
8. Kotłownia
5,50
9. Garaż jednostanowiskowy
17,10
Razem
84
84

Poddasze - 55 m²

Projekt domu Azuryt NF40 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
9,90
2. Łazienka
7,70
3. Pokój
13,10
4. Pokój
13,10
5. Pokój
11,20
Razem
55
55

Warianty projektu (4)

PROMOCJA
Projekt domu Azuryt 4
Azuryt 4
Dodano!
Dodano!
126,69 m²
4
2
2

4 649 zł

5 149 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Azuryt 2
Azuryt 2
Dodano!
Dodano!
133,25 m²
5
2
1

4 549 zł

5 149 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Azuryt 3
Azuryt 3
Dodano!
Dodano!
133,09 m²
4
2
1

4 649 zł

5 149 zł

Tooltip

Cena regularna

4 749 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Azuryt
Azuryt
Dodano!
Dodano!
122,08 m²
4
2
1

4 549 zł

5 149 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (1813)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Reksio N+ BSB1136
Reksio N+
Dodano!
Dodano!
103,37 m²
4
2
1

4 929 zł

5 300 zł

Tooltip

Cena regularna

4 563 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Domidea 58 mG WAC1030
Domidea 58 mG
Dodano!
Dodano!
96,62 m²
4
2
1

5 481 zł

5 781 zł

Tooltip

Cena regularna

5 481 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Domidea 58 G WAC1026
Domidea 58 G
Dodano!
Dodano!
104,48 m²
4
2
1

5 481 zł

5 781 zł

Tooltip

Cena regularna

5 481 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom na Sosnowej WBF1002
Dom na Sosnowej
Dodano!
Dodano!
113,08 m²
4
2
1

3 899 zł

4 399 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-49 wariant 8 JGC1158
BW-49 wariant 8
Dodano!
Dodano!
99,10 m²
3
2
1

3 630 zł

3 730 zł

Tooltip

Cena regularna

3 630 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dingo (1712) KRD2855
Dingo (1712)
Dodano!
Dodano!
106,40 m²
4
2
1

4 040 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu L-326 plus SLU1061
L-326 plus
Dodano!
Dodano!
111,16 m²
5
2
0

3 000 zł

3 300 zł

Tooltip

Cena regularna

3 000 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Reksio X BSB1150
Reksio X
Dodano!
Dodano!
112,42 m²
4
2
1

4 929 zł

5 300 zł

Tooltip

Cena regularna

4 563 zł najniższa cena

Autor: Domy w Stylu

104,76 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

116,90 m²

Powierzchnia dachu

225 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

8,41 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,59 m

Min. długość działki
Tooltip

17,85 m

Opis szczegółowy

Dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 45°. Stropy: żelbetowe, wylewane. Ściany: 2-warstwowe - beton komórkowy + styropian. Ogrzewanie: olejowe.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127 HDH1008
104,71 m²
3
Stan deweloperski brutto
602 100 zł 5 750 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Green Smart 120 HHT1027
105,59 m²
5
Stan deweloperski brutto
586 400 zł 5 554 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX106 HDX1001
106 m²
3
Stan deweloperski brutto
732 950 zł 6 915 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Spruce Smart 112 HHT1030
102,60 m²
3
Stan deweloperski brutto
550 500 zł 5 365 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110 HRK1001
107 m²
3
Stan deweloperski brutto
478 440 zł 4 471 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.1 HPK1017
107,27 m²
3
Stan deweloperski brutto
535 695 zł 4 994 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²

Opis projektu domu
Azuryt NF40

Dom Azuryt NF40 jest inną propozycją popularnego projektu Azuryt. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię. Projekt domu Azuryt NF40 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Posiada garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty inwestycji. Projekt Azuryt NF40 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Łazienka znajduje się zarówno na poddaszu jak i parterze, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Uwzględnione w domu cztery przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Niewątpliwą zaletą projektu jest przewidziana w nim funkcjonalna garderoba. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Azuryt NF40 zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.