Projekt domu Aurelia Rex - murowana – keramzyt KRD2520

Cena projektu: 2 590 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
127,1 m²
Min. szer. działki
23,5 m
Wysokość budynku
6 m
Pow. zabudowy
209,4 m²
Kubatura
750 m³
Kąt nach. dachu
25°
Pow. dachu
278,3 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Dom Aurelia Rex - murowana – keramzyt został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu Aurelia - murowana – beton komórkowy. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma mniej pokoi, mniejszą powierzchnię. Projekt domu Aurelia Rex - murowana – keramzyt zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę w kształcie litery L, co jest bardzo funkcjonalne, ze względu na wyraźny podział domu na strefy. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem wielospadowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo efektownie. Projekt Aurelia Rex - murowana – keramzyt to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Połączenie jadalni z salonem to doskonałe rozwiązanie dla osób, lubiących organizować przyjęcia. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Aurelia Rex - murowana – keramzyt nawiązuje do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.

Rzut kondygnacji projektu Aurelia Rex - murowana – keramzyt - Rzut parteru

1 wiatrołap
5,3 m²
2 spiżarnia
2,8 m²
3 kuchnia
9,3 m²
4 pokój dzienny + jadalnia
29,3 m²
5 hall
10,2 m²
6 łazienka
5,5 m²
7 łazienka
4,7 m²
8 pokój
16,3 m²
9 pokój
17,9 m²
10 pokój
13,5 m²
11 korytarz
6,4 m²
12 wc
2,1 m²
13 pom. gospodarcze
4,1 m²
14 kotłownia
6,3 m²
15 garaż dwustan.
34,7 m²
razem
168,4 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Aurelia Rex - murowana – keramzyt na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Aurelia Rex - murowana – keramzyt
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
60 371 zł

stan surowy otwarty
105 822 zł

stan surowy zamknięty
20 853 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 312 639 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Technologia i konstrukcja: murowana – keramzyt. Ściany zewnętrzne: pustaki TERMO OPTIROC 24 firmy TERMAT gr. 24 cm na zaprawie SICHER BAUTECHNIK + docieplenie styropian NEOTHERM gr. 20 cm. Ściany wewnętrzne: pustaki TERMO OPTIROC 24 firmy TERMAT gr. 24 cm na zaprawie SICHER BAUTECHNIK, działowe: pustaki keramzytowe firmy TERMAT gr. 10 cm. Strop: Vector firmy Konbet Poznań. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: brak. Typ ogrzewania: kocioł na gaz lub pompa ciepła. Aneks na paliwo stałe: dostępny. Pokrycie dachu: dachówka betonowa lub ceramiczna BRAAS. Elewacja: tynk akrylowy i mozaikowy firmy SICHER BAUTECHNIK.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Archeton

Recenzje projektu Aurelia Rex - murowana – keramzyt

  – 0 głosów

Projekt domu Aurelia Rex - murowana – keramzyt należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Aurelia Rex - murowana – keramzyt

Projekt domu Aurelia Atu - murowana – ceramika

Projekt domu Aurelia Polo - murowana – ceramika

Projekt domu Aurelia - murowana – beton komórkowy

Projekty podobne do Aurelia Rex - murowana – keramzyt KRD2520

Projekt domu Nela

Nela

126,3 m²

Projekt domu TK133 3D

TK133

119,71 m²

Projekt domu Ambrozja NF40

Ambrozja NF40

137 m²

Projekt domu Soleo

Soleo

127,6 m²