👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Asana WRN1417

pomieszczenia
podłogi
1. Wiatrołap
4,20
4,20
2. Hall
8,90
8,90
3. Pokój dzienny + kuchnia + jadalnia
31,20
31,20
4. Wc
1,50
1,80
5. Spiżarnia
2,30
2,30
6. Pomieszczenie gospodarcze
6,30
6,30
7. Garaż jednostanowiskowy
19,30
19,30
Razem
73,70
74

pomieszczenia
podłogi
8. Hall
4,80
4,80
9. Pokój
16,10
21,60
10. Pokój
11,20
15,40
11. Pokój
12,80
17
12. Łazienka
9,70
12,90
Razem
54,60
71,70

Pow. użytkowa

109 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,06 m

Powierzchnia zabudowy

94,20 m²

Min. szer. i dł. działki

19 x 16,60 m

ikona Pobierz i drukuj

Asana - WRN1417

ikona 109 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 73,70 m²

Parter projektu Asana

pomieszczenia
podłogi
1. Wiatrołap
4,20
4,20
2. Hall
8,90
8,90
3. Pokój dzienny + kuchnia + jadalnia
31,20
31,20
4. Wc
1,50
1,80
5. Spiżarnia
2,30
2,30
6. Pomieszczenie gospodarcze
6,30
6,30
7. Garaż jednostanowiskowy
19,30
19,30
Razem
73,70
74

Poddasze - 54,60 m²

Poddasze projektu Asana

pomieszczenia
podłogi
8. Hall
4,80
4,80
9. Pokój
16,10
21,60
10. Pokój
11,20
15,40
11. Pokój
12,80
17
12. Łazienka
9,70
12,90
Razem
54,60
71,70

Podobne projekty (1621)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Rodzinek 5 WOF1251
Rodzinek 5
Dodano!
Dodano!
117,45 m²
4
2
0

4 099 zł

4 299 zł

Tooltip

Cena regularna

4 099 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-49 wariant 11 bez garażu JGC1222
99,10 m²
4
2
0

3 570 zł

3 670 zł

Tooltip

Cena regularna

3 570 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Malinowy BSA2031
Malinowy
Dodano!
Dodano!
118,43 m²
3
2
0

5 349 zł

5 849 zł

Tooltip

Cena regularna

5 349 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-36 wariant 17 JGC1244
BW-36 wariant 17
Dodano!
Dodano!
106,70 m²
4
2
0

3 570 zł

3 670 zł

Tooltip

Cena regularna

3 570 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-03 wariant 3 bez garażu JGC1261
BW-03 wariant 3 bez garażu
Dodano!
Dodano!
105,60 m²
4
2
0

3 570 zł

3 670 zł

Tooltip

Cena regularna

3 570 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-03 wariant 10 bez garażu JGC1254
101,80 m²
4
2
0

3 570 zł

3 670 zł

Tooltip

Cena regularna

3 570 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-36 (bez garażu) JGC1238
BW-36 (bez garażu)
Dodano!
Dodano!
99,10 m²
4
2
0

3 570 zł

3 670 zł

Tooltip

Cena regularna

3 570 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-49 war.6 z garażem lub bez JGC1136
106,60 m²
4
2
0

3 770 zł

3 870 zł

Tooltip

Cena regularna

3 770 zł najniższa cena

Autor: Krajobrazy

109 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

94,20 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

554 m³

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,06 m

Min. szerokość działki
Tooltip

19 m

Min. długość działki
Tooltip

16,60 m

Opis szczegółowy

Domek posiada ściany z gazobetonu z dociepleniem styropianem. Nad parterem przewidziano strop gęstożebrowy, ponad piętrem zaprojektowano drewnianą więźbę dachową. Ściany pokryto tynkiem, a na fragmentach płytką klinkierową i okładziną drewnianą. Do pokrycia dachu wybrano dachówkę - ceramiczną, betonową lub inną. Materiały można wymienić na inne podczas adaptacji. Projekt dostępny jest w wariantach standard i odbicie lustrzane.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS110 HAK1005
109,71 m²
4
Stan deweloperski brutto
552 900 zł 5 040 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS132G HAK1004
108,09 m²
3
Stan deweloperski brutto
655 500 zł 4 965 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Functional Smart 110 HHT1018
110,12 m²
3
Stan deweloperski brutto
525 337 zł 4 771 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110B HFX1046
110,25 m²
3
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 308 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy EP1 HAK1006
110,57 m²
3
Stan deweloperski brutto
493 700 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.1 HPK1017
107,27 m²
3
Stan deweloperski brutto
535 695 zł 4 994 zł/m²

Opis projektu domu
Asana

Asana to niewielki dom nowoczesny z wbudowanym garażem o nowoczesnej stylistyce fasad, tani w realizacji. Bryła domu jest prosta i przekryta ekonomicznym, dwuspadowym dachem. W ciekawy sposób połączono wizualnie wnękę mieszczącą wejście z oknami w salonie. Okładzina ścian na tym fragmencie łazdnie kontrastuje z białym tynkiem. Dało to bardzo nowoczesny efekt.Jest to projekt, który idealnie sprawdzi się również na działkę z wejściem od południa, wschodu lub zachodu. Salon doświetlony jest głównie oknami w ścianie bocznej. Wychodzą one na taras, sięgający aż do strefy wejściowej. Otwarta kuchnia połączona została z częścią dzienną, obok przewidziano spiżarnię. Wc pod biegiem schodów oraz pomieszczenie gospodarcze za garażem również udało się zmieścić na poziomie parteru. Na piętrze przewidziano trzy sypialnie, garderobę oraz dużą łazienkę.