Projekt domu Antracyt BSA1876

Cena projektu: 3 200 zł 2 850 zł Oszczędzasz 350 złOferta ważna do 7 stycznia 2020 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
134,61 m²
Min. szer. działki
24,85 m
Wysokość budynku
6,12 m
Pow. zabudowy
216,3 m²
Kubatura
852,2 m³
Kąt nach. dachu
25°
Pow. dachu
347 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Antracyt to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada bryłę w kształcie litery L, co sprawia, że oryginalnie się prezentuje. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Bryła budynku zwieńczona jest dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt Antracyt to dom parterowy, co jest szczególnie bezpieczne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Zamknięta kuchnia to idealne rozwiązanie dla amatorów gotowania. Dzięki zamkniętej przestrzeni, powstające zapachy nie przedostają się do innych pomieszczeń. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Projektant połączył salon i jadalnię w przestronną strefę dzienną, co jest nowoczesnym oraz bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W domu została uwzględniona wygodna łazienka oraz osobna ubikacja, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Uwzględnione w domu trzy przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie

Rzut kondygnacji projektu Antracyt - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,22 m²
2 hall
12,77 m²
3 kuchnia
11,48 m²
4 spiżarnia
3,53 m²
5 pokój dzienny + jadalnia
35,97 m²
6 korytarz
4,59 m²
7 łazienka
6,79 m²
8 pokój
11,84 m²
9 pokój
17,72 m²
10 pokój
13,52 m²
11 wc
3,81 m²
12 korytarz
3,02 m²
13 kotłownia
7,35 m²
14 garaż dwustan.
33,72 m²
razem
168,33 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Antracyt na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Wycena opracowana przez Extradom:

203 063 zł - orientacyjny koszt budowy domu bez instalacji

stan zerowy
64 806 zł

stan surowy otwarty
112 952 zł

stan surowy zamknięty
25 305 zł

Wyceny stanowią wartośc przybliżoną W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych mogą się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty sa liczone dla bodowy domu w technologii murowanej.

Różnica w wycenie extradom oraz autora projektu wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Dach: dachówka, kąt nachylenia 25°. Stropy: żelbetowe, wylewane. Ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian. Ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: DOMY w Stylu

Opinie mieszkańców domu Antracyt

Zdjęcie profilowe marcin2992092
marcin2992092
Przed rozpoczęciem projektu domu ustaliliśmy pewne kryteria jakie musiałby spełniać. Przede wszystkim zależało nam na budynku parterowym z dwustanowiskowym garażem uwzględnionym w bryle. Spośród propozycji odpowiadającym powyższym wymaganiom, do gustu najbardziej przypadł nam projekt domu Antracyt BSA1876. Istotny wpływ na naszą decyzję miał przewidziany wewnątrz układ pomieszczeń. Wnętrze wydało nam się bardzo funkcjonalnie przemyślane i w całości spełniało wszystkie nasze oczekiwania.

Jesteśmy zadowoleni z przebiegu całej inwestycji. Mieliśmy świetnego kierownika budowy, a zatrudnionym fachowcom dobrze pracowało się z projektową dokumentacją techniczną. Postawienie nowego domu wraz z wykonaniem wszelkich prac wykończeniowych, zajęło w naszym przypadku ok. 3 lat.

Postanowiliśmy ściśle trzymać się zaleceń zawartych w projekcie domu Antracyt BSA1876. Tym samym wszystkie użyte materiały były zgodnie ze wskazaniami architekta. Ściany nowego domu zostały więc wymurowane z ceramicznych pustaków, a strop tworzy tradycyjnie lana betonem konstrukcja. Dach pokryliśmy dachówką. Ceny materiałów zmieniają się z roku na rok i ciężko je przewidzieć. Myślę więc, że decydując się na inwestycję jaką jest budowa domu od razu bezpieczniej założyć nieco wyższe koszty niż sugerowane w kosztorysie.

Przed podjęciem finalnego wyboru oglądaliśmy naprawdę wiele różnych propozycji i tym samym decyzja o realizacji projektu domu parterowego z garażem dwustanowiskowym Antracyt BSA1876 była bardzo dokładnie przemyślana. W całości wyjątkowo nam się spodobał i spełniał wszystkie oczekiwania naszej rodziny. Od początku więc wiedzieliśmy, że nie będziemy musieli wprowadzać do niego jakichkolwiek zmian, czego chcieliśmy uniknąć. Tym samym wszystko zostało wykonane zgodnie z oryginalną wersją projektu, a w nowym domu w dalszym ciągu dostrzegam same plusy. Układ pomieszczeń jest funkcjonalny i w pełni komfortowy w codziennym użytkowaniu. Innym Inwestorom projektu Antracyt BSA1876 mógłbym ewentualnie polecić lekkie podniesienie ścianki kolankowej o wysokość jednego pustaka. Takie rozwiązanie sprawi, że poddasze stanie się jeszcze bardziej przestronne. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Antracyt

  5 – 1 głos

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

marcin2992092 buduje ten dom  22.11.2017 09:27

Projekt domu Antracyt należy do kategorii

Projekty podobne do Antracyt BSA1876

Projekt domu DomPasja 55 -500

DomPasja 55

143,8 m²

Projekt domu Nela iDesigner

Nela

126,3 m²

Projekt domu Klarowny D55

Klarowny D55

138,99 m²

Projekt domu Dobry 3 3D

Dobry 3

125 m²

Projekt domu TK176

TK176

136,25 m²

Projekt domu Aurelia Polo - murowana – ceramika

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych