Sprawdź

Projekt domu A-124 Dom szkieletowy BBD1201

4
2. Hall
7,60
3. Pokój dzienny
24,40
4. Kuchnia
15,30
5. Spiżarnia
1,20
6. Łazienka
5,80
7. Pokój
14,90
8. Pomieszczenie gospodarcze
4,40
9. Garderoba
3,10
Razem
80,70
80,70

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
9,80
12,90
2. Pokój
13,20
16,50
3. Łazienka
5,50
8,30
4. Pokój
13
15,90
5. Pokój
10,50
13,40
6. Pokój
11,50
14,10
Razem
63,50
81,10

Pow. użytkowa

144,20 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

7,64 m

Powierzchnia zabudowy

95,80 m²

Min. szer. i dł. działki

18 x 21 m

Konstrukcja

ikona
Szkieletowa

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

A-124 Dom szkieletowy - BBD1201

ikona 144,20 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 80,70 m²

Projekt domu A-124 Dom szkieletowy - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

4
2. Hall
7,60
3. Pokój dzienny
24,40
4. Kuchnia
15,30
5. Spiżarnia
1,20
6. Łazienka
5,80
7. Pokój
14,90
8. Pomieszczenie gospodarcze
4,40
9. Garderoba
3,10
Razem
80,70
80,70

Poddasze - 63,50 m²

Projekt domu A-124 Dom szkieletowy - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
9,80
12,90
2. Pokój
13,20
16,50
3. Łazienka
5,50
8,30
4. Pokój
13
15,90
5. Pokój
10,50
13,40
6. Pokój
11,50
14,10
Razem
63,50
81,10

Warianty projektu (2)

PROMOCJA
Projekt domu A-124 Dom grabowa z bali
A-124 Dom grabowa z bali
Dodano!
Dodano!
140,40 m²
5
2
0

3 999 zł

4 499 zł

Tooltip

Cena regularna

3 999 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu A-124 Dom grabowa murowany
A-124 Dom grabowa murowany
Dodano!
Dodano!
142,40 m²
5
2
0

3 999 zł

4 499 zł

Tooltip

Cena regularna

3 999 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (885)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom na Jodłowej WBF1001
Dom na Jodłowej
Dodano!
Dodano!
133,55 m²
5
2
0

3 899 zł

4 399 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Jeżyna BSA1971
Jeżyna
Dodano!
Dodano!
137,85 m²
5
2
0

5 049 zł

5 649 zł

Tooltip

Cena regularna

5 149 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 136 WRN1602
Krajobrazy 136
Dodano!
Dodano!
130,06 m²
4
2
0

4 095 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Lungo 3 WOF1131
Lungo 3
Dodano!
Dodano!
129,44 m²
4
2
0

3 499 zł

3 699 zł

Tooltip

Cena regularna

3 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 213 LUA1258
APS 213
Dodano!
Dodano!
133,10 m²
4
2
0

4 549 zł

5 099 zł

Tooltip

Cena regularna

4 349 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Studio 33 WRN1542
Studio 33
Dodano!
Dodano!
139,80 m²
4
2
0

3 890 zł

4 095 zł

Tooltip

Cena regularna

3 875 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Stodoła Family KNT1012
Stodoła Family
Dodano!
Dodano!
132,70 m²
4
2
0

5 350 zł

5 800 zł

Tooltip

Cena regularna

5 350 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 342 LUA1540
APS 342
Dodano!
Dodano!
131,60 m²
4
2
0

4 849 zł

5 399 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena

144,20 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

95,80 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

161,80 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

7,64 m

Min. szerokość działki
Tooltip

18 m

Min. długość działki
Tooltip

21 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Warunki techniczne

Projekt zgody z WT 2021

Technologia i konstrukcja Technologia i konstrukcja

Konstrukcja

Szkieletowa

Opis szczegółowy

Fundamenty: żelbetowe, wylewane. Ściany zewnętrzne: szkieletowe, ocieplone wełną mineralną. Schody: drewniane. Strop: belkowy, drewniany, otwarty. Dach: dwuspadowy. Pokrycie dachu: blachodachówka. Nachylenie dachu: 40°. Sposób ogrzewania: piec dwufunkcyjny na gaz ziemny lub płynny.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²

Opis projektu domu
A-124 Dom szkieletowy

Dom A-124 Szkieletowa jest opcją cieszącego się popularnością projektu A-124 Tradycyjna. W przeciwieństwie do bazowej wersji projekt ma większą powierzchnię. Projekt domu A-124 Szkieletowa jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Dom doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy jego front znajduje się od strony południowej. Projekt A-124 Szkieletowa to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. W pełni funkcjonalna łazienka przewidziana jest na obu kondygnacjach, co znacznie usprawni poranne przygotowania do wyjścia. W domu znajduje się pięć wygodnych sypialni, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Bardzo praktycznym pomieszczeniem jest uwzględniona w domu garderoba. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Dopełnieniem całej bryły jest weranda zaplanowana w projekcie. Dom został zaprojektowany w technologii szkieletowej. A-124 Szkieletowa zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu góralskiego i doskonale wpasuje się górskie tereny.