Sprawdź

Projekt domu 111-11 G LOA1022

podłogi
1. Pokój dzienny
19,60
2. Kuchnia + jadalnia
15,30
3. Pokój
12,40
4. Pokój
12,30
5. Pokój
10,50
6. Wiatrołap
2,70
7. Hall
10,50
8. Pralnia + pom. gospodarcze
9,90
9. Łazienka
5
10. Sauna
3
11. Wc
3,20
12. Garderoba
2,60
13. Pom. gospodarcze
9,50
Razem
116,50
116,50

Pow. użytkowa

107 m²

Kąt dachu

27°

Wysokość budynku

6,17 m

Powierzchnia zabudowy

192,10 m²

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

111-11 G - LOA1022

ikona 107 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 116,50 m²

Projekt domu 111-11 G - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój dzienny
19,60
2. Kuchnia + jadalnia
15,30
3. Pokój
12,40
4. Pokój
12,30
5. Pokój
10,50
6. Wiatrołap
2,70
7. Hall
10,50
8. Pralnia + pom. gospodarcze
9,90
9. Łazienka
5
10. Sauna
3
11. Wc
3,20
12. Garderoba
2,60
13. Pom. gospodarcze
9,50
Razem
116,50
116,50

Autor: FDPL

107 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

192,10 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

27°

Wysokość budynku
Tooltip

6,17 m

Min. szerokość działki
Tooltip

26,67 m

Opis szczegółowy

Dom w konstrukcji drewnianej składany z małych modułów ściennych. Fundamenty betonowe. Ściany konstrukcyjne – opatentowana, prefabrykowana, konstrukcja drewniana modułowa, wypełniona ociepleniem z wełny mineralnej o grubości 270 mm (współczynnik przenikalności cieplnej U=0,15). Elewacje – standardowo drewniane w układzie pionowym lub poziomym, istnieje możliwość wykończenia elewacji tynkiem lub cegłą. Ścianki działowe – konstrukcja drewniana lub z profili stalowych wykończona płytą gipsowo-kartonową, wewnątrz wypełnienie dźwiękochłonne lub normalna izolacja termiczna. Konstrukcja dachu – drewniane dźwigary kratowe pozwalające na zastosowanie wszystkich rodzajów pokryć dachowych. Okna - drewniane, skrzynkowe, skrzydło wewnętrzne z szybą zespoloną, wypełnioną argonem, skrzydło zewnętrzne aluminiowe (współczynnik przenikalności cieplnej okna U-0,95). Drzwi zewnętrzne drewniane możliwe naświetle nad drzwiami lub przeszklenia w skrzydle (U=1,0).

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110 HRK1001
107 m²
3
Stan deweloperski brutto
478 440 zł 4 471 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.1 HPK1017
107,27 m²
3
Stan deweloperski brutto
535 695 zł 4 994 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX106 HDX1001
106 m²
3
Stan deweloperski brutto
732 950 zł 6 915 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS132G HAK1004
108,09 m²
3
Stan deweloperski brutto
655 500 zł 4 965 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Green Smart 120 HHT1027
105,59 m²
5
Stan deweloperski brutto
586 400 zł 5 554 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127 HDH1008
104,71 m²
3
Stan deweloperski brutto
602 100 zł 5 750 zł/m²

Opis projektu domu
111-11 G

Średniej wielkości praktyczny i przestronny dom parterowy dla 4 osobowej rodziny. Prosta, elegancka bryła z dwuspadowym dachem mieści też zintegrowaną z całością konstrukcji wiatę garażową oraz magazyn. W środkowej części domu znajduje się duży salon z kominkiem skąd można wyjść na trójkątny, częściowo zadaszony taras. Dobrze doświetlona kuchnio-jadalnia połączona jest z funkcjonalnym pomieszczeniem gospodarczym, z którego można przejść do łazienki z sauną oraz do wiaty garażowej. Jedna z trzech przestronnych sypialni posiada wydzieloną garderobę.

Społeczność projektu domu
111-11 G w budowie

Opinie o projekcie domu
111-11 G