HTE1003
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Pokoje
Cena brutto od
8% VAT dla klienta
indywidualnego, 23%
VAT dla firmy
534 100 zł
Zamów bezpłatną ofertę
pon.-pt. 8:00-19:00
SZYBKA REALIZACJA
Energooszczędny dom parterowy
Ottana to projekt energooszczędnego domu parterowego o powierzchni użytkowej 84,16 m². To idealna przestrzeń dla rodziny i wszystkich, którzy cenią minimalizm i prostotę Produkcja materiałów oraz budowa tej konstrukcji na Twojej działce zajmie około 7 miesięcy.
Dom Ottana posadowiony jest na płycie fundamentowej. Ściany zewnętrzne jednowarstwowe zaprojektowano z elementów łączonych bezspoinowo. Ściany wewnętrzne wzniesione z elementów perlitowych, chronią przed pleśnią, algami i grzybami. To doskonałe rozwiązanie dla alergików. Dom wykonany jest z ekologicznych i energooszczędnych materiałów, w zgodzie ze standardami WT2021.
PRZEJRZYSTA OFERTA CENOWA
Niezmienna cena w stanie deweloperskim
Niezmienność ceny oznacza, że podpisując umowę na kupno i budowę domu na Twojej działce znasz z góry jego dokładny koszt w stanie deweloperskim.
Stan dweloperski obejmuje:
Więcej
ARCHITEKTURA I ZASTOSOWANIE
Ekologiczny i energooszczędny dom
Dom Ottana to parterowy dom idealny dla miłośników tradycyjnej formy. Funkcjonalne wnętrze jest dostosowane do potrzeb domowników, a duże przeszklenia zapewniają dobre doświetlenie i nadają bryle lekkości.
Projekt Ottana został podzielony na część dzienną i sypialną. Serce domu stanowi przestronny salon z jadalnią i otwartą kuchnią. Po przeciwnej stronie znajdują się trzy sypialnie, garderoba i łazienka. Ten projekt zawiera taras częściowo skryty pod pergolą.
Dobrze doświetlony salon
Funkcjonalna łazienka
Trzy sypialnie
Rzuty
Rzut parteru - 84,16 m²
Podoba Ci się dom, ale chciałbyś dokonać pewnych zmian?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy bezpłatną ofertę dla Ciebie
Zamów rozmowę
pon.-pt. 8-19
Technologia oparta na naturalnym perlicie
To polska technologia opatentowana na całym świecie. Opiera się na elementach wykonanych z naturalnego perlitu – minerału o wyjątkowych właściwościach. Przy kształcie grzebienia każdego elementu nawiązano do specyficznego kąta pochylenia stożka Morse’a. W efekcie uzyskano układ powierzchni samo-kotwiących się w ścianie. Nowoczesny proces produkcji elementów powoduje, że są one precyzyjnie wykonane i idealnie do siebie pasują.
Charakterystyczny kształt elementów sprawia, że ściany budynków wznosi się jak z klocków, bez zaprawy czy kleju, wyjątkowo łatwo i szybko – 1 m² powstaje w 4,5 minuty.
Najcieńsza i najcieplejsza ściana jednowarstwowa na rynku UE
Sercem technologii jest perlit, skała pochodzenia wulkanicznego o wyjątkowych właściwościach. Materiał ten jest organiczny, neutralny chemicznie i biologicznie, lekki, ognioodporny, posiada także świetne parametry termoizolacyjne. Dzięki temu ściany nie wymagają ocieplenia, stosowania ropopochodnego styropianu i są paroprzepuszczalne – wyeliminowano ryzyko wystąpienia zjawiska kondensacji wody oraz rozwoju grzybów, oraz pleśni. Oznacza to zdrowy i bezpieczny dom.
Ściana perlitowa jest najcieplejszą ścianą jednowarstwową dostępna na rynku UE, spełniająca WT obowiązujące od 2021 roku. Jej grubość to 35 cm. Przekłada się to na większą powierzchnię użytkową mieszkania i oszczędności na materiałach budowlanych.
Bezpieczne i zdrowe rozwiązanie
taki system budowy jest korzystny dla przyszłych użytkowników. W celu zapewnienia najwyższej jakości i bezpieczeństwa stosowania, a także zgodności z wymogami europejskimi, wprowadzono system zarządzania jakością, który podlega certyfikacji, m.in. znak CE, który pozwala na stosowanie technologii w UE, atest higieniczny czy certyfikat odporności ogniowej.
Domy wybudowane w tej technologii to doskonałe rozwiązanie dla alergików. Ściany wzniesione z perlitowych elementów osiągają współczynnik pH = 12,5. Dzięki temu chronią przed pleśnią, algami i grzybami. Stanowią też świetną izolację przeciw wilgoci.
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
Energia końcowa określa zapotrzebowanie budynku na energię niezbędną do uzyskania założonych parametrów, jak np. temperatura wewnątrz budynku.
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.
pompa ciepła
mechaniczna z rekuperacją
Wybierasz dom,
przygotowujemy ofertę
Konfigurujemy i tworzymy dla Ciebie bezpłatną ofertę. Pomagamy w weryfikacji działki.
Podpisujesz umowę, rusza produkcja
Podpisujesz umowę z naszym partnerem na produkcję i montaż Twojego domu. Nie martwisz się o terminy i znasz koszty budowy.
Cieszysz się swoim domem
Producent przywozi gotowe elementy i montuje dom na Twojej działce. Tobie pozostają tylko prace wykończeniowe.
Skontaktuj się z nami – chętnie przygotujemy bezpłatną ofertę! Pracujemy: pon.-pt. 8-19.
Czat online
Porozmawiaj online z naszym doradcą.
Rozpocznij czat1
/
3
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Zadzwoń i poproś
o bezpłatną wycenę