👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu SQ36 WAF1013

1. Wiatrołap
2,47
2. Korytarz
7,44
3. Schody
2,29
4. Pokój
10,11
5. Łazienka
3,89
6. Kotłownia
2,27
7. Pokój dzienny
33,16
8. Kuchnia
11,62
9. Spiżarnia
1,03
Razem
74,28
74,28

podłogi
1. Korytarz
9,45
2. Pokój
16,41
3. Łazienka
11,51
4. Garderoba
6,97
5. Pokój
9,78
6. Pokój
12,29
Razem
66,41
66,41

Pow. użytkowa

140 m²

Wysokość budynku

7,50 m

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

SQ36 - WAF1013

ikona 140 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 74,28 m²

Parter projektu SQ36

1. Wiatrołap
2,47
2. Korytarz
7,44
3. Schody
2,29
4. Pokój
10,11
5. Łazienka
3,89
6. Kotłownia
2,27
7. Pokój dzienny
33,16
8. Kuchnia
11,62
9. Spiżarnia
1,03
Razem
74,28
74,28

Piętro 1 - 66,41 m²

Piętro 1 projektu SQ36

podłogi
1. Korytarz
9,45
2. Pokój
16,41
3. Łazienka
11,51
4. Garderoba
6,97
5. Pokój
9,78
6. Pokój
12,29
Razem
66,41
66,41

Podobne projekty (4709)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Przejrzysty D27 WWB1025
Przejrzysty D27
Dodano!
Dodano!
129,99 m²
3
2
2

4 649 zł

4 949 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-256 PZB1143
N-256
Dodano!
Dodano!
135,77 m²
4
2
2

11 590 zł

12 200 zł

Tooltip

Cena regularna

11 590 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Porywający D67 WWB1076
Porywający D67
Dodano!
Dodano!
139,08 m²
3
2
2

5 049 zł

5 299 zł

Tooltip

Cena regularna

4 999 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Gustowny D39 wariant I WWB1074
Gustowny D39 wariant I
Dodano!
Dodano!
127,71 m²
4
2
2

4 849 zł

5 099 zł

Tooltip

Cena regularna

4 849 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Qubik 3 WAH2117
Qubik 3
Dodano!
Dodano!
151,83 m²
5
3
1

7 872 zł

9 840 zł

Tooltip

Cena regularna

7 872 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Domidea 201 WAC1131
Domidea 201
Dodano!
Dodano!
146,99 m²
5
3
2

10 824 zł

Zdjęcie 1 projektu House 32 WRG1086
House 32
Dodano!
Dodano!
133,26 m²
4
2
1

6 390 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Stanowczy D70 WWB1079
Stanowczy D70
Dodano!
Dodano!
153,67 m²
5
2
2

5 149 zł

5 399 zł

Tooltip

Cena regularna

5 099 zł najniższa cena

Przekrój pionowy
Autor: NUX

140 m²

7,50 m

Min. szerokość działki
Tooltip

18,30 m

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²

Opis projektu domu
SQ36

Bardzo kompaktowy dom o interesującej bryle przeznaczony dla 3 do 6 osobowej rodziny. Idealnie nadaje się na dom energooszczędny. Pomieszczenia na parterze i piętrze posiadają zróżnicowną wysokość tworząc urozmaicone wnętrze. Układ sypialni na piętrze może być zmieniony na korzyść dwóch niezależnych łazienek bądź czterech sypialni. Kompaktowa bryła budynku gwarantuje doskonałe parametry grzewcze i niskie koszty realizacji. Przy dodatkowym ociepleniu ścian zewnętrznych zapotrzebowanie na energię znajdzie się znacznie poniżej wymagań normatywnych, znaczaco obniżając koszty eksploatacji. Dom bez problemu zmieści się na działce o pow.500m2

Społeczność projektu domu
SQ36 w budowie

Opinie o projekcie domu
SQ36