Sprawdź

Projekt domu SQ20 WAF1002

1. Wiatrołap
4,40
2. Hall
14
3. Kuchnia
9,30
4. Jadalnia
11,70
5. Pokój dzienny
29,90
6. Schody
5,60
7. Spiżarnia
2,10
8. Łazienka
3,80
9. Pomieszczenie gospodarcze
6,30
10. Kotłownia
4,90
Razem
92
92

podłogi
1. Korytarz
5,30
2. Pokój
12,60
3. Pokój
11,40
4. Łazienka
9,40
5. Pokój
10,20
6. Garderoba
5,70
Razem
54,60
54,60

Pow. użytkowa

140 m²

Wysokość budynku

6,65 m

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

SQ20 - WAF1002

ikona 140 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 92 m²

Projekt domu SQ20 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,40
2. Hall
14
3. Kuchnia
9,30
4. Jadalnia
11,70
5. Pokój dzienny
29,90
6. Schody
5,60
7. Spiżarnia
2,10
8. Łazienka
3,80
9. Pomieszczenie gospodarcze
6,30
10. Kotłownia
4,90
Razem
92
92

Piętro 1 - 54,60 m²

Projekt domu SQ20 - rzut 1 piętra, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
5,30
2. Pokój
12,60
3. Pokój
11,40
4. Łazienka
9,40
5. Pokój
10,20
6. Garderoba
5,70
Razem
54,60
54,60

Podobne projekty (4718)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Przejrzysty D27 WWB1025
Przejrzysty D27
Dodano!
Dodano!
129,99 m²
3
2
2

4 649 zł

4 949 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena

Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-256 PZB1143
N-256
Dodano!
Dodano!
135,77 m²
4
2
2

11 590 zł

12 200 zł

Tooltip

Cena regularna

11 590 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Porywający D67 WWB1076
Porywający D67
Dodano!
Dodano!
139,08 m²
3
2
2

5 049 zł

5 299 zł

Tooltip

Cena regularna

4 999 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 702 w1 KRZ1083
NewHouse 702 w1
Dodano!
Dodano!
149,34 m²
3
3
2

5 790 zł

6 290 zł

Tooltip

Cena regularna

5 990 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Eksponowany D69 WWB1078
Eksponowany D69
Dodano!
Dodano!
133,92 m²
4
2
2

5 049 zł

5 299 zł

Tooltip

Cena regularna

4 999 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 58 KRX1074
HomeKoncept 58
Dodano!
Dodano!
141,68 m²
3
2
2

7 490 zł

Zdjęcie 1 projektu Domidea 201 WAC1131
Domidea 201
Dodano!
Dodano!
146,99 m²
5
3
2

10 824 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 702 KRZ1035
NewHouse 702
Dodano!
Dodano!
149,19 m²
3
3
2

5 790 zł

6 290 zł

Tooltip

Cena regularna

5 990 zł najniższa cena

140 m²

6,65 m

Min. szerokość działki
Tooltip

19,50 m

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²

Opis projektu domu
SQ20

Projekt domu SQ20 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę w kształcie litery L, co sprawia, że prezentuje się niebanalnie. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Konstrukcja budynku zwieńczona jest dachem płaskim, który nadaje bryle nowoczesny wygląd. Projekt SQ20 to dom piętrowy, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na dom o większym metrażu na stosunkowo niedużej działce. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. W projekcie uwzględniono jedną komfortową łazienkę na parterze i jedną na piętrze. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Jego wygląd nawiązuje do stylu nowoczesnego i idealnie wpisze się w trendy nowo powstających osiedli.