Sprawdź

Projekt domu Sevilla 3C szkielet drewniany z wiatą garażową SLN2746

1. Wiatrołap
4,24
2. Korytarz
5,56
3. Łazienka
3,19
4. Pokój
8,61
5. Pokój dzienny + jadalnia
24,26
6. Kuchnia
7,24
7. Kotłownia
3,53
Razem
56,63
56,63
8. Wiata garażowa jednostanowiskowa
27,90
9. Taras
16,17

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
8
8,20
2. Pokój
6,30
10,74
3. Pokój
10,43
17,68
4. Pokój
9,31
13,98
5. Łazienka
2,87
6,90
Razem
36,91
57,50

Pow. użytkowa

90,01 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

7,76 m

Powierzchnia zabudowy

111,78 m²

Min. szer. i dł. działki

20,8 x 16,30 m

Konstrukcja

Szkieletowa

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Sevilla 3C szkielet drewniany z wiatą garażową - SLN2746

ikona 90,01 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 56,63 m²

Parter projektu Sevilla 3C szkielet drewniany z wiatą garażową

1. Wiatrołap
4,24
2. Korytarz
5,56
3. Łazienka
3,19
4. Pokój
8,61
5. Pokój dzienny + jadalnia
24,26
6. Kuchnia
7,24
7. Kotłownia
3,53
Razem
56,63
56,63
8. Wiata garażowa jednostanowiskowa
27,90
9. Taras
16,17

Poddasze - 36,91 m²

Poddasze projektu Sevilla 3C szkielet drewniany z wiatą garażową

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
8
8,20
2. Pokój
6,30
10,74
3. Pokój
10,43
17,68
4. Pokój
9,31
13,98
5. Łazienka
2,87
6,90
Razem
36,91
57,50

Warianty projektu (6)

PROMOCJA
Projekt domu Sevilla 4 - na zgłoszenie do 70m2
81,70 m²
4
2
0

3 299 zł

3 599 zł

Tooltip

Cena regularna

3 299 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Sevilla 3 szkielet drewniany
90,83 m²
4
2
0

3 599 zł

3 899 zł

Tooltip

Cena regularna

3 599 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Sevilla 3A szkielet drewniany z pojedynczym garażem
90,01 m²
4
2
1

3 899 zł

4 199 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Sevilla 2 szkielet drewniany
102 m²
3
2
0

3 499 zł

3 799 zł

Tooltip

Cena regularna

3 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Sevilla 3B szkielet drewniany z podwójnym garażem
90,01 m²
4
2
2

3 899 zł

4 199 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Sevilla 3
Sevilla 3
Dodano!
Dodano!
90,82 m²
4
2
0

3 599 zł

3 899 zł

Tooltip

Cena regularna

3 599 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (1183)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu L-326 SLU1060
L-326
Dodano!
Dodano!
83,75 m²
3
2
0

3 000 zł

3 300 zł

Tooltip

Cena regularna

3 000 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Domidea 58 mG WAC1030
Domidea 58 mG
Dodano!
Dodano!
96,62 m²
4
2
1

5 481 zł

5 781 zł

Tooltip

Cena regularna

5 481 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Słoneczny wariant E WAH1446
Słoneczny wariant E
Dodano!
Dodano!
89,78 m²
3
2
0

4 472 zł

5 590 zł

Tooltip

Cena regularna

4 472 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu EG-95 wariant I WWB1144
EG-95 wariant I
Dodano!
Dodano!
87,62 m²
3
1
0

3 800 zł

4 050 zł

Tooltip

Cena regularna

3 750 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Prosty 1B TBO1011
Prosty 1B
Dodano!
Dodano!
94,49 m²
3
2
0

4 500 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Prosty 1C TBO1015
Prosty 1C
Dodano!
Dodano!
94,47 m²
3
2
0

4 500 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Bw-36 wariant 18 JGC1248
Bw-36 wariant 18
Dodano!
Dodano!
99 m²
4
2
1

3 630 zł

3 730 zł

Tooltip

Cena regularna

3 630 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu L-326 murowany SLU1062
L-326 murowany
Dodano!
Dodano!
86,22 m²
3
2
0

3 000 zł

3 300 zł

Tooltip

Cena regularna

3 000 zł najniższa cena

90,01 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

111,78 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

168,88 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

7,76 m

Szerokość elewacji

13,80 m

Długość elewacji

8,10 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,80 m

Min. długość działki
Tooltip

16,30 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 90A HFX1035
89,89 m²
3
Stan deweloperski brutto
425 000 zł 4 728 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 90B HFX1043
89,78 m²
3
Stan deweloperski brutto
425 000 zł 4 734 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Mezzanine Smart Comfort 70 HHT1037
89,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
490 784 zł 5 470 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Bella 90 HRK1000
90,52 m²
3
Stan deweloperski brutto
398 520 zł 4 403 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH110 HDH1006
91,17 m²
3
Stan deweloperski brutto
553 500 zł 6 071 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Double Family Smart 140 HHT1024
88,78 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 216 900 zł 13 707 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.2 HPK1018
88,25 m²
4
Stan deweloperski brutto
510 719 zł 5 787 zł/m²

Opis projektu domu
Sevilla 3C szkielet drewniany z wiatą garażową

Projekt domu z poddaszem Sevilla 3C szkielet drewniany z dachem dwuspadowym, tarasem.
Czytaj więcej

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje. Wymiana rozplombowanego projektu podlega opłacie manipulacyjnej w wysokości 100 zł. O szczegóły dopytaj w Centrum Obsługi Klienta.

Opinie o projekcie domu
Sevilla 3C szkielet drewniany z wiatą garażową