👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu REDA KSA1109

1. Wiatrołap
4,40
2. Hall
13,20
3. Wc
2,70
4. Pom.gospodarcze
7,40
5. Kuchnia
10,40
6. Spiżarnia
1,70
7. Aneks jadalny
6,80
8. Salon
30
Razem
76,60
76,60

podłogi
1. Hall
7,50
2. Pokój
14
3. Pokój
12
4. Pokój
21,10
5. Łazienka
6
Razem
60,60
60,60

Pow. użytkowa

137,10 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

7,29 m

Powierzchnia zabudowy

83,20 m²

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

REDA - KSA1109

ikona 137,10 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 76,60 m²

Parter projektu REDA

1. Wiatrołap
4,40
2. Hall
13,20
3. Wc
2,70
4. Pom.gospodarcze
7,40
5. Kuchnia
10,40
6. Spiżarnia
1,70
7. Aneks jadalny
6,80
8. Salon
30
Razem
76,60
76,60

Poddasze - 60,60 m²

Poddasze projektu REDA

podłogi
1. Hall
7,50
2. Pokój
14
3. Pokój
12
4. Pokój
21,10
5. Łazienka
6
Razem
60,60
60,60

Podobne projekty (528)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Malinowy BSA2031
Malinowy
Dodano!
Dodano!
118,43 m²
3
2
0

5 349 zł

5 849 zł

Tooltip

Cena regularna

5 349 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu D428 WAI1516
D428
Dodano!
Dodano!
137 m²
5
2
0

5 350 zł

5 700 zł

Tooltip

Cena regularna

5 250 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu A01 BSI1000
A01
Dodano!
Dodano!
136,99 m²
4
2
0

8 000 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Biedronka (1666) KRD2811
Biedronka (1666)
Dodano!
Dodano!
110,20 m²
5
2
1

4 432 zł

5 090 zł

Tooltip

Cena regularna

4 740 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu EX 2 soft WRC2720
EX 2 soft
Dodano!
Dodano!
124,39 m²
3
5
0

5 000 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu A-154 Dom piaskowa z bali BBD1279
A-154 Dom piaskowa z bali
Dodano!
Dodano!
110,80 m²
4
2
0

3 899 zł

4 299 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Migdał WOF1017
Migdał
Dodano!
Dodano!
110,78 m²
3
2
0

3 499 zł

3 699 zł

Tooltip

Cena regularna

3 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu N18-BG KKG1009
N18-BG
Dodano!
Dodano!
114,40 m²
4
2
0

4 900 zł

5 700 zł

Tooltip

Cena regularna

4 900 zł najniższa cena

137,10 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

83,20 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

7,29 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,40 m

Opis szczegółowy

Prezentowany dom zaprojektowany jest w technologii tradycyjnej z ogólnie dostępnych materiałów budowlanych. Projekt zawiera następujące rozwiązania techniczne i technologiczne:ławy fundamentowe - żelbetowe wylewane na mokro; ściany fundamentowe - betonowe wylewane na mokro lub murowane z bloków fundamentowych SILKA E24 S; ściany zewnętrzne dwuwarstwowe - z bloczków SILKA E24 ocieplone wełną mineralną ROCKWOOL gr. 12cm lub z bloczków SILKA E18 ocieplone wełną mineralną ROCKWOOL gr. 14cm i pokryte tynkiem mineralnym, akrylowym, silikatowym lub silikonowym firmy KREISEL; ściany trójwarstwowe (w przypadku okładziny z cegły klinkierowej) - bloczki SILKA E24 ocieplona wełną mineralną ROCKWOOL gr. 7cm + okładzina z cegły klinkierowej gr. 12cm lub z cegły SILKA Lux 1NF; więźba dachowa - drewniana;

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²

Opis projektu domu
REDA

Dom parterowy, niepodpiwniczony z poddaszem mieszkalnym. Zaprojektowany w technologii tradycyjnej z ogólnie dostępnych materiałów budowlanych. Przeznaczony dla czteroosobowej rodziny. Wnętrze domu podzielono na dwie strefy funkcjonalne: dzienną i nocną. W części dziennej zaprojektowano salon z aneksem jadalnym, kuchnię ze spiżarnią, wc oraz pomieszczenie gospodarcze. Te ostatnie można adaptować na dodatkowy pokój lub gabinet. Poddasze w całości tworzy strefę nocną. Wydzielono tu trzy pokoje sypialne z ogólnie dostępną łazienką. Minimalna powierzchnia działki dla domu wynosi 410 m2 przy wymiarach 22,4 x 18,3 m.