Projekt domu Nicea szkielet drewniany SLN2403

Cena projektu: 2 600 zł 2 300 zł Oszczędzasz 300 złOferta ważna do 25 września 2019 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
108,23 m²
Min. szer. działki  
23 m
Wysokość budynku
7,8 m
Pow. zabudowy
135 m²
Kubatura
961,55 m³
Kąt nach. dachu
35°
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1 pod wiatą

Opis projektu

Projekt domu Nicea szkielet drewniany odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Dom zawiera jednostanowiskową wiatę garażową. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Nicea szkielet drewniany to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe. Autor uwzględnił możliwość zagospodarowania poddasza, a dodatkowy metraż możemy wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Zwolenników przestronnych wnętrz z pewnością zadowoli fakt, iż kuchnia w projekcie została otwarta na część wypoczynkową. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Architekt przewidział także na parterze komfortową łazienkę. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Niewątpliwą zaletą projektu jest przewidziana w nim funkcjonalna garderoba. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia szkieletu drewnianego zapewnia krótki czas budowy. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Nicea szkielet drewniany - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,02 m²
2 hall
10,82 m²
3 łazienka
5,65 m²
4 pokój
11,63 m²
5 garderoba
3,57 m²
6 pokój
13,88 m²
7 pokój
15,88 m²
8 pokój dzienny
33,73 m²
9 kuchnia
8,05 m²
10 kotłownia
4,13 m²
11 wiata jednostan.
26,6 m²
12 taras
15,4 m²
razem
110,36 m²

Rzut kondygnacji projektu Nicea szkielet drewniany - Rzut poddasza

1 poddasze do adaptacji
76,36 m²
razem
76,36 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Wycena opracowana przez Extradom:

154 374 zł - orientacyjny koszt budowy domu bez instalacji

Wycena opracowana przez autora projektu:

160 700 zł - orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu.

stan zerowy
36 887 zł

stan surowy otwarty
97 756 zł

stan surowy zamknięty
19 731 zł

Wyceny stanowią wartośc przybliżoną W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych mogą się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty sa liczone dla bodowy domu w technologii murowanej.

Różnica w wycenie extradom oraz autora projektu wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne nośne: słupki 5 x 15 rozstawione max. co 40 cm obite zewnątrz płytą OSB 3, a wewnątrz płytą gipsowo-włóknową 1,25 cm, przestrzeń pomiędzy słupkami wypełniona wełną mineralną 15 cm. Ściany wewnętrzne nośne: słupki 5 x 15 rozstawione max. co 40 cm obite zewnątrz i wewnątrz płytą gipsowo-włóknową 1,25 cm, przestrzeń pomiędzy słupkami wypełniona wełną mineralną 15 cm. Ściany wewnętrzne działowe: słupki 5 x 9 rozstawione max. co 40 cm obite zewnątrz i wewnątrz płytą GK, przestrzeń pomiędzy słupkami wypełniona wełną mineralną 9 cm, ocieplenie styropianem 14 cm. Konstrukcja więźby dachowej: drewniana. Pokrycie: dachówka ceramiczna. Projekt posiada kominek. Instalacja grzewcza: kocioł gazowy w kotłowni. Dostępna również wersja w technologii szkieletowej. Ściany zewnętrzne: murowane grubości 30 cm, ocieplenie styropian. Ściany wewnętrzne nośne gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych. Konstrukcja więźby dachowej: drewniana. Pokrycie: dachówka ceramiczna. Projekt posiada kominek. Instalacja grzewcza: kocioł gazowy w kotłowni. Zapytaj o cenę projektu w wersji szkieletowej.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje. Wymiana rozplombowanego projektu podlega opłacie manipulacyjnej w wysokości 100 zł. O szczegóły dopytaj w Centrum Obsługi Klienta.

Autor: PRO ARTE ARKADIUSZ WOCH, KRZYSZTOF BIODROWICZ SPÓŁKA JAWNA

Recenzje projektu Nicea szkielet drewniany

  – 0 głosów

Projekt domu Nicea szkielet drewniany należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Nicea szkielet drewniany

Projekt domu Nicea -300 3D

Nicea

103,38 m²

Projekt domu Nicea 2 szkielet drewniany -300

Projekt domu Nicea 2 -300

Nicea 2

176,52 m²

Projekty podobne do Nicea szkielet drewniany SLN2403

Projekt domu Olimpia szkielet drewniany -300

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych