👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu L-81 Dom tradycyjny BBD1186

podłogi
1. Pokój
14,50
2. Spiżarnia
2,30
3. Kuchnia
8,60
4. Pokój dzienny
32,30
5. Hall
6,70
6. Wiatrołap
3
7. Pomieszczenie gospodarcze
5,30
8. Pomieszczenie gospodarcze
2,50
9. Łazienka
5,20
Razem
80,40
80,40

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
7,50
15,80
2. Garderoba
2,70
4,40
3. Pokój
12,20
20,10
4. Hall
10,40
12,70
5. Łazienka
4,10
7,40
6. Pokój
10,10
17
Razem
47
77,40

Pow. użytkowa

127,40 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

7,02 m

Powierzchnia zabudowy

104,80 m²

Min. szer. i dł. działki

20 x 20 m

ikona Pobierz i drukuj

L-81 Dom tradycyjny - BBD1186

ikona 127,40 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 80,40 m²

Projekt domu L-81 Dom tradycyjny - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój
14,50
2. Spiżarnia
2,30
3. Kuchnia
8,60
4. Pokój dzienny
32,30
5. Hall
6,70
6. Wiatrołap
3
7. Pomieszczenie gospodarcze
5,30
8. Pomieszczenie gospodarcze
2,50
9. Łazienka
5,20
Razem
80,40
80,40

Poddasze - 47 m²

Projekt domu L-81 Dom tradycyjny - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
7,50
15,80
2. Garderoba
2,70
4,40
3. Pokój
12,20
20,10
4. Hall
10,40
12,70
5. Łazienka
4,10
7,40
6. Pokój
10,10
17
Razem
47
77,40

Warianty projektu (2)

Projekt domu L-81 Dom odległa szkieletowy
131,50 m²
4
2
0

4 299 zł

Projekt domu L-81 Dom odległa z bali
L-81 Dom odległa z bali
Dodano!
Dodano!
127,40 m²
4
2
0

4 299 zł

Podobne projekty (1831)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Zefir 2 WAH2160
Zefir 2
Dodano!
Dodano!
125,97 m²
4
3
0

6 390 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom na Jodłowej WBF1001
Dom na Jodłowej
Dodano!
Dodano!
133,55 m²
5
2
0

4 399 zł

Zdjęcie 1 projektu Domidea 60 WAC1114
Domidea 60
Dodano!
Dodano!
118,28 m²
4
3
0

5 904 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Modrzewiowej 18 KRK1635
Dom przy Modrzewiowej 18
Dodano!
Dodano!
126,99 m²
4
2
0

3 990 zł

Zdjęcie 1 projektu Amelia BSA1575
Amelia
Dodano!
Dodano!
137,15 m²
4
3
0

5 849 zł

Zdjęcie 1 projektu Krzemień BSA2375
Krzemień
Dodano!
Dodano!
115,67 m²
4
2
0

5 649 zł

Zdjęcie 1 projektu Domidea 50 d40 WAC1008
Domidea 50 d40
Dodano!
Dodano!
116,32 m²
4
3
1

5 904 zł

Zdjęcie 1 projektu Jeżyna BSA1971
Jeżyna
Dodano!
Dodano!
137,85 m²
5
2
0

5 649 zł

127,40 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

104,80 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

157,80 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

7,02 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20 m

Min. długość działki
Tooltip

20 m

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Twin Smart 170 HHT1031
121,95 m²
5
Stan deweloperski brutto
1 650 700 zł 13 536 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²

Opis projektu domu
L-81 Dom tradycyjny

Projekt domu L-81 Tradycyjna to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę w kształcie litery L, co jest bardzo funkcjonalne, ze względu na wyraźny podział domu na strefy. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Bryła budynku zwieńczona jest dachem wielospadowym, który podnosi walory estetyczne domu. Uroku dodaje mu tzw. wole oko. Projekt dedykowany jest w szczególności osobom posiadającym działkę z wjazdem od strony południowej. Projekt L-81 Tradycyjna to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, druga na poddaszu. Cztery komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. L-81 Tradycyjna zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.