Rehau

Rehau

  • Meble
  • Powierzchnie REHAU w Twojej kuchni
  • Kontakt
Odwiedź stronę

przejdziesz na stronę Rehau

Powierzchnie REHAU w Twojej kuchni

Polimerowe szkło RAUVISIO crystal

Polimerowe szkło RAUVISIO crystal

RAUVISIO crystal – nowoczesny materiał na kuchenne fronty. Ten polimerowy materiał znakomicie zastępuje tradycyjne szklo zachowując jego eststykę, będąc jednocześnie pozbawionym jego wad. Po prostu – wytrzymuje zadrapania i przypadkowe uderzenia, o które w kuchni nie trudno. Do tego daje bardzo szerokie możliwości wykańczania frontów czy wnęk. Różnorodność kolorów w połysku i macie daje nieograniczone możliwości, a gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że po frontach można pisać i np. zostawiać wiadomości dla pozostałych członków rodziny czy przypinać magnesem zdjęcia ze wspólnych podróży, to zwrot „funkcjonalna kuchnia” nabiera nowego znaczenia.
Dowiedz się więcej
Akryl RAUVISIO brilliant / brilliant mat

Akryl RAUVISIO brilliant / brilliant mat

Trwałe i efektowne rozwiązanie dla meblowych frontów. Nie ma znaczenia, czy ma to być efekt błyszczącej głębi czy matowa elegancja - RAUVISIO brilliant pozwala uzyskać piękną i gładką powierzchnię, zapewniając pełną swobodę aranżacji. Laminat akrylowy podkreśla aktualne trendy we wzornictwie meblowym i aranżacji wnętrz. Decydując się na akryl REHAU masz pewność pięknej i wytrzymałej zabudowy meblowej w Twoim domu.
Dowiedz się więcej
RAUVISIO noir

RAUVISIO noir

Nowa definicja matu. Powierzchnia meblowa RAUVISIO noir gwarantuje niezwykłą optykę matu, a kolory wahają się od rześkiej bieli, poprzez granat, zieloną oliwkę do głębokiej czerni. Dzięki powłoce chroniącej przed odciskami palców i przyjemnej w dotyku każdy kontakt z powierzchnią to uczta dla zmysłów. Pod względem jakości nowe powierzchnie meblowe spełniają również najwyższe standardy: materiały są odporne na ciepło, wilgoć, zarysowania nawet te mikro, a także uderzenia.
Dowiedz się więcej

Kontakt

Rehau

Poznańska 1 A

62-081 Baranowo k. Poznania

http://www.rehau.pl/kuchnia
REKLAMA
Zamknij