100 zł w prezencie do projektu!

Koniec oferty za:

00godz.

00min.

00sek.

Sprawdź
Termo Organika

Termo Organika

 • Hydroizolacja
 • Ocieplenia
 • Chemia budowlana
 • Produkty
 • O nas
 • Termonium
 • Nagrody i wyróżnienia
 • Kontakt
Odwiedź stronę

przejdziesz na stronę Termo Organika

Produkty

STYROPIAN

STYROPIAN

Styropian Termo Organika to jakość potwierdzona rekomendacjami, nagrodami i opiniami ekspertów.

Od wielu lat firma Termo Organika kojarzona jest z Dalmatyńczykiem, jedynym oryginalnym styropianem w kropki produkowanym od 2004 roku.

Prawa Termo Organiki do produkcji DALMATYŃCZYKA są zastrzeżone, tak w polskim Urzędzie Patentowym, jak i w Urzędzie Europejskim (OHIM). Kropki są gwarancją wysokiej jakości. Kropkowany styropian jest poddawany stałym, niezależnym badaniom i posiada rekomendacje techniczne RTQ oraz certyfikat zgodności Instytutu Techniki Budowlanej. W trosce o komfort i bezpieczeństwo klientów Termo Organika dba o to, aby na rynku nie pojawiały się podróbki produkowane przez nieuczciwą konkurencję. Dzięki tym działaniom masz pewność, że kupując styropian w kropki otrzymujesz materiał wysokiej klasy.

 

Termo Organika to także bardzo ciepły szary styropian.

Linia produktów TERMONIUM to styropian grafitowy najwyższej jakości, o doskonałych właściwościach użytkowych i rekordowo dobrym współczynniku przewodzenia ciepła λ - nawet 0,031 W/(mK).

.

IZOLACJA

CHEMIA BUDOWLANA

CHEMIA BUDOWLANA

W naszej ofercie posiadamy farby, tynki, grunty i kleje najwyższej jakości.

Wszystkie nasze produkty wytwarzane są w oparciu o nowoczesne technologie i surowce najwyższej jakości. Jakość produktów Termo Organika jest zasługą najwyższych standardów technologicznych oraz własnego, rozbudowanego i rygorystycznego systemu kontroli jakości TOQ (Termo Organika Quality).

.

Produkty Specjalistyczne

HYDROIZOLACJE

HYDROIZOLACJE

Papa – materiał budowlany stosowany do wykonywania przeciwwilgociowych i przeciwwodnych izolacji elementów budowli.

W naszej ofercie znajdują się spadkowe płyty styropianowe o grubościach wynikających z projektu. Kliny stanowią doskonałą bazę do profilowania dachu zapewniając jednocześnie najwyższe parametry termoizolacyjności.

 

.

HYDROIZOLACJE

KOMPLETNE SYSTEMY OCIEPLEŃ

KOMPLETNE SYSTEMY OCIEPLEŃ

KOMPLETNE SYSTEMY OCIEPLEŃ to zestawy elementów potrzebnych do wykonania ocieplenia ścian zewnętrznych. Nie musisz szukać – Termo Organika ma wszystko: styropian, kleje do styropianu, siatki, grunty, tynki i farby. Wchodzące w skład systemu poszczególne produkty są wytwarzane w oparciu o nowoczesne technologie i surowce najwyższej jakości.

Eksperci zalecają stosowanie systemu ociepleń, w którym wszystkie składniki pochodzą od jednego producenta. Tylko taki - kompletny system - daje zarówno gwarancję właściwej pracy całego układu, jak i jego trwałości oraz skutecznego obniżenia kosztów ogrzania domu.

Wybierz swój system.

Inwestorzy mają rozmaite preferencje i potrzeby w zakresie wyboru materiału izolacyjnego i wykończenia elewacji. Aby jak najlepiej dopasować swoją ofertę do indywidualnych wymagań, Termo Organika proponuje różne wersje Kompletnego Systemu Ociepleń. Każdy system ma krajową (AT) lub europejską (ETA) ocenę techniczną.

.

SYSTEMY OCIEPLEŃ

O nas

O nas

O nas

TERMO ORGANIKA

 

Termo Organika - lider izolacji styropianowych

Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. Założona w 1997 roku w Mielcu, od ponad 20 lat dostarcza odbiorcom najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków, a od 2012 roku również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Dzięki sukcesywnemu rozwojowi, a także konsekwentnie prowadzonym inwestycjom w jakość i poprawę właściwości naszych produktów jesteśmy od wielu lat liderem na polskim rynku ociepleń ze spienionego polistyrenu – EPS.

Termo Organika w liczbach:

 • ponad 20 lat historii i doświadczeń,
 • 5 zakładów produkcyjnych,
 • ponad 250 zatrudnionych,
 • ponad 50 najwyższej jakości produktów,
 • ponad 15.000.000 m2 ociepleń sprzedawanych rocznie (piętnaście milionów metrów kwadratowych),
 • kadra 27 wysoko wykwalifikowanych doradców w każdym regionie Polski,
 • 5 nowoczesnych laboratoriów zakładowych.

Termo Organika = jakość

O nas

O nas

Termonium

Termonium

Termonium

IZOLACJA

NAJLEPSZY STYROPIAN RTQ – TERMONIUM PLUS

o najkorzystniejszych parametrach użytkowych spośród wszystkich styropianów fasadowych. Produkt zbadany i certyfikowany w Polsce (ITB) i na rynkach zagranicznych (niemieckim i belgijskim), posiada m.in. rekomendacje RTQ do stosowania w budownictwie, wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej. Produkowany z surowców grafitowych, szarych, klasy premium pochodzących od renomowanych koncernów chemicznych, co gwarantuje najwyższą jakość, powtarzalność i dotrzymanie zadeklarowanych parametrów zgodnie z normą europejską EN 13163.

WYTRZYMAŁOŚĆ

IDEALNY KLEJ – TERMONIUM

stabilizator i łącznik wszystkich składowych systemu ociepleń, odpowiedzialny za trwałość, stabilność i bezpieczeństwo systemu. Najważniejszą cechą kleju jest jego przyczepność do podłoża i do płyt styropianowych, zachowanie elastyczności. Specjalna mieszanka spoiw mineralnych, wypełniaczy, dodatków i rozproszonych włókien zbrojących stosowanych w kleju TERMONIUM pozwala na uzyskanie mocnego wiązania, zarówno do ściany, jak i do styropianu. Wraz z siatką z włókna szklanego tworzy również odporną na uszkodzenia mechaniczne warstwę zbrojoną.

WYGLĄD

TRWAŁY TYNK – TERMONIUM

najbardziej zaawansowany technologicznie tynk silikonowy. Optymalny skład wyselekcjonowanych frakcji kruszywa, mikrowłókna zwiększające wytrzymałość i trwałość tynku oraz zmodyfikowana mieszanka nowoczesnych spoiw, w tym żywicy silikonowej, zapewnia najlepsze właściwości użytkowe elewacji. Hydrofobowa powierzchnia pozwala dłużej utrzymać czystość i odporność na zabrudzenia. Parametry robocze tynku, szczególnie ważne dla ekip wykonawczych podczas aplikacji, zostały starannie dopracowane.

Dostępność kolorów z ponad 2500 – Colors of Termo Organika

BEZPIECZNY SYSTEM – TERMONIUM

JEST ROZWIĄZANIEM SPRAWDZONYM, STABILNYM I TRWAŁYM (EUROPEJSKA OCENA TECHNICZNA), JAKO SYSTEM OCHRONY CIEPLNEJ BRYŁY BUDYNKU MA OGROMNY ZASÓB KORZYŚCI WYNIKAJĄCY Z JEGO ZASTOSOWANIA.

Termonium

Termonium

Nagrody i wyróżnienia

Laur Klienta

Laur Klienta

2022

Budowlana Marka Roku

Budowlana Marka Roku

2022

Konsumencki Lider Jakości

Konsumencki Lider Jakości

2022

Super Marka

Super Marka

2021

Konsumencki Lider Jakości

Konsumencki Lider Jakości

Liedr Dekady 2013 - 2022

Kontakt

Termo Organika

ul. Bolesława Prusa 33

30-117 Kraków

https://termoorganika.pl/
REKLAMA
Zamknij