Columbus Energy

Columbus Energy

 • OZE
 • Instalacje fotowoltaiczne
 • Pompy ciepła
 • Magazyny energii
 • Stacje ładowania samochodów elektrycznych
 • Columbus
 • Produkty i technologia
 • Columbus dla klientów Extradom
 • Kontakt
Odwiedź stronę

przejdziesz na stronę Columbus Energy

Columbus

Nowoczesne rozwiązania dla domów przyszłości

Nowoczesne rozwiązania dla domów przyszłości

Columbus to wiodący dostawca usług na rynku nowoczesnej energetyki. Tworzymy ekosystem produktów i usług, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii czy ładowarki pojazdów elektrycznych, które zintegrowane ze sobą tworzą spójną całość. Dzięki nim nasi Klienci nie tylko oszczędzają, ale także zyskują komfort i niezależność. Firma tworzy najbardziej rozpoznawalną markę w sektorze fotowoltaiki w Polsce. Z produktów i rozwiązań OZE dostępnych w ofercie Columbus korzysta już niemal 70 000 gospodarstw domowych.

Columbus to nie tylko nowoczesna, wydajna technologia na lata, ale także dopracowane systemy zabezpieczeń instalacji, które chronią Twój dom i rodzinę. Dzięki naszej długiej i kompleksowej gwarancji, zyskujesz pewność, że nasze rozwiązania są nie tylko efektywne, ale także solidne i niezawodne. Dla Twojej wygody oferujemy kompleksową obsługę, która obejmuje pełne wsparcie na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia - od doradztwa, przez finansowanie i pomoc w formalnościach, w tym w pozyskaniu dotacji, aż po także pełną opiekę posprzedażową.

Produkty i technologia

Instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne

Budujesz swój wymarzony, nowoczesny dom? Wyobraź sobie, że Twój dom może produkować własną czystą energię słoneczną, zmniejszając zarówno Twój rachunek za prąd, jak i negatywny wpływ na środowisko. To nie tylko oszczędność na opłatach za energię elektryczną, ale także krok w stronę niezależności energetycznej. Dzięki innowacyjnej instalacji fotowoltaicznej, Twoja wizja może się stać rzeczywistością! W Columbus znajdziesz moduły fotowoltaiczne najwyższej jakości, spełniające wymagania długoletniej, bezpiecznej eksploatacji, potwierdzonej 30-sto letnią gwarancją na sprawność. Naszym klientom oferujemy także 15-letnią Gwarancję 360 na system fotowoltaiczny, obejmującą wszystkie komponenty instalacji.

Pompy ciepła

Pompy ciepła

Jako wyjątkowo efektywne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie, pompy ciepła stanowią doskonałe źródło ciepła dla nowoczesnych domów. Zapewniają one czyste, ekonomiczne i zrównoważone ogrzewanie, które pozwoli Ci znacząco obniżyć koszty eksploatacji budynku. Pompy ciepła powietrze-woda Columbus Pro to są doskonale dostosowane do potrzeb nowoczesnych domów. Są ciche, bezpieczne i niezwykle efektywne. Charakteryzują się wysoką sprawnością i żywotnością. Sprawią, że zyskasz pełen komfort. Columbus Pro są kompatybilne z inteligentnym systemem zarządzania energią, który pozwala obniżyć koszty ogrzewania nawet o 40%! W Columbus otrzymasz również 5-letnią gwarancję nie tylko na pompę ciepła, ale na cały system grzewczy Twojego domu.

Magazyny energii

Magazyny energii

Szukasz kompleksowego rozwiązania energetycznego dla swojego nowego domu? Chciałbyś zyskać niezależność energetyczną i mieć pewność, że zawsze masz dostęp do zasilania? Poznaj nasze innowacyjne magazyny energii! Magazyny energii od Columbus są idealnym uzupełnieniem Twojego nowoczesnego domu. Zaawansowane baterie wykonane w technologii LiFePO4, umożliwiają gromadzenie i przechowywanie nadmiaru energii elektrycznej wytworzonej przez panele słoneczne. Magazyn energii to dzięki zwiększeniu autokonsumpcji, jeszcze większe oszczędności dla Twojego domu. Energię z fotowoltaiki której nie zużyjesz na bieżąco, możesz wykorzystać wieczorem lub w nocy, obniżając tym samym jej pobór z sieci, a więc koszty. Jeśli dodatkowo wyposażysz swój dom w HEMS, zyskasz większą elastyczność w korzystaniu z energii elektrycznej, co jest istotne w kontekście stawek godzinowych, które zostaną wprowadzone w 2024 r.  Nadmiar energii zgromadzisz w okresach niższych cen taryfowych i sprzedasz, gdy cena będzie najwyższa. To już nie tylko oszczędność, ale i czysty zysk! Magazyn z funkcją Backup Ready jest odpowiedzią na nieprzewidywalne przerwy w dostawie energii. Jeśli wystąpi awaria sieci, magazyn automatycznie przełączy się na zasilanie Twojego domu. To oznacza, że nie będziesz już zależny od zewnętrznych źródeł i nie musisz martwić się o brak prądu w najmniej odpowiednim momencie. Kontynuuj codzienne czynności, korzystając z niezawodnego zasilania.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Przygotuj się na rewolucję w świecie motoryzacji! Domy wyposażone w domowe stacje ładowania samochodów elektrycznych są gotowe na przyszłość, gdzie zeroemisyjne pojazdy są nie tylko trendem, ale także nieodzowną częścią naszego stylu życia. Zapomnij o stracie czasu związaną z ładowaniem samochodu elektrycznego na stacjach publicznych. Teraz możesz ładować swoje pojazdy w zaciszu własnego domu, korzystając z domowej stacji ładowania, która jest idealnie dostosowana do Twoich potrzeb. Nasze domowe stacje ładowania są nie tylko praktyczne, ale także wyjątkowo szybkie i efektywne. Nie tylko oszczędzasz czas, ale także pieniądze. Ładowanie samochodu elektrycznego w domu, energią z instalacji fotowoltaicznej, pozwala cieszyć się niskimi kosztami użytkowania pojazdu, ale nie tylko. Dopiero zasilając samochód energią z fotowoltaiki, Twój pojazd stanie się w pełni ekologiczny!

Columbus dla klientów Extradom

Oferta Columbus dla nowych klientów Extradom

Oferta Columbus dla nowych klientów Extradom

Columbus, jako partner Extradom, oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu nowoczesnej energetyki, które doskonale wpisują się w koncepcję eko-energetycznych domów. Połączenie energooszczędnego projektu domu z naszą ofertą odnawialnych źródeł energii stanowi idealne rozwiązanie, umożliwiające pełne wykorzystanie potencjału ekologicznego, optymalizację zużycia energii oraz znaczne obniżenie rachunków.

Oferta Columbus dla nowych klientów Extradom to m.in.:

 • Korzystna cena na produkty Columbus;
 • Gwarancja ceny na 2 lata;
 • Możliwość konfiguracji oferty do Twoich potrzeb;
 • Zestaw wytycznych pod instalacje OZE dla projektantów. inwestora;
 • Możliwość przedłużenia umowy po upływie 2 lat
Sprawdź ofertę

Oferta Columbus dla nowych klientów Extradom

Kontakt

Columbus Energy

Jasnogórska 9 / klatka A

31-358 Kraków

https://columbusenergy.pl/lp/extradom/
REKLAMA
Zamknij