Trwa BLACK WEEK! Sprawdź, co przygotowaliśmy >>

Program korzyści po zakupie
projektu w Extradom

Kupiłeś projekt domu w Extradom? Gratulujemy korzystnego zakupu!

Z nami zyskujesz także na etapie budowy. Wybraliśmy rzetelne i sprawdzone firmy z rynku budowlanego i finansowego, które przygotowały dla naszych Klientów dedykowane oferty promocyjne na swoje produkty i usługi. Wystarczy kupić projekt domu w Extradom, aby korzystać z ofert specjalnych wielu znanych marek.

Zaglądaj na naszą stronę i bądź na bieżąco, co nowego dla Ciebie przygotowaliśmy.

adaptacja

Zyskaj dostęp do rabatów na wykończenie i urządzenie domu z programem Home Profit!

Program Home Profit pozwoli Ci korzystać do woli z wielu zniżek do ponad 400 sklepów z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz w całej Polsce! Jednorazowy zakup Home Profit daje Ci bezterminowy dostęp do zniżek m.in w Home&You, Centrum Dekoral, Jula, PSB Mrówka i wiele wiele innych!

Dzięki wygodnej aplikacji mobilnej Home Profit otrzymasz dostęp do powiadomień o najnowszych promocjach i ofertach specjalnych, które pozwolą Ci zaoszczędzić nawet do kilku tysięcy złotych na urządzeniu Twojego nowego domu!

Home Profit powstał w odpowiedzi na potrzeby osób budujących i wykańczających wnętrza. Program jest bardzo prosty - wystarczy okazać aplikację przy kasie lub podać odpowiedni kod w sklepie internetowym.

Zamów

ytong

Paleta bloczków Ytong za 1 zł

Po zakupie projektu domu otrzymasz kupon promocyjny na zakup palety bloczków Ytong  z betonu komórkowego za 1 zł. Przedstawiciel firmy Xella, producenta bloczków,  bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawi Ci ofertę oraz przekaże kupon, do wykorzystania we wskazanych sklepach budowlanych.

Większość naszych Klientów do budowy swoich domów wybiera beton komórkowy. Beton komórkowy Ytong to nowoczesny materiał budowlany. Łączy w sobie dwie najważniejsze dla budownictwa mieszkaniowego cechy: wytrzymałość i izolacyjność termiczną, którą gwarantują miliony małych porów. Skutecznie chroni budynek przed utratą ciepła.

notus

Korzystny kredyt hipoteczny

Jeśli jesteś zainteresowany kredytem hipotecznym, proponujemy bezpłatne porównanie ofert wszystkich banków przez Dom Kredytowy Notus.

NOTUS Finanse jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Firma posiada oddziały w 19 największych miastach w Polsce i zatrudnia zespół ekspertów liczy ponad 250 osób.