Program korzyści po zakupie
projektu w Extradom

Kupiłeś projekt domu w Extradom? Gratulujemy korzystnego zakupu!

Z nami zyskujesz także na etapie budowy. Wybraliśmy rzetelne i sprawdzone firmy z rynku budowlanego i finansowego, które przygotowały dla naszych Klientów dedykowane oferty promocyjne na swoje produkty i usługi. Wystarczy kupić projekt domu w Extradom, aby korzystać z ofert specjalnych wielu znanych marek.

Zaglądaj na naszą stronę i bądź na bieżąco, co nowego dla Ciebie przygotowaliśmy.

adaptacja

Adaptacja projektu do pozwolenia na budowę

Zakupiony projekt jest projektem gotowym, który do uzyskania pozwolenia na budowę wymaga przeprowadzenia adaptacji przez uprawnionego architekta. Po zakupie projektu polecamy współpracujących z Extradom architektów adaptujących z Twojego regionu, którzy wykonają adaptację i wprowadzą ewentualne zmiany w projekcie.

adaptacja

Home Profit

Home Profit to zniżki sięgające nawet kilkudziesięciu procent w ponad 700 sklepach z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz w całej Polsce, takich jak: Duka, Selene Materace, Home&You, Centrum Dekoral, Lampy.pl, Gerlach, SF Meble, Dekoria, Alsen.pl, FabrykaForm, MediaExpert, BlackRedWhite, itd.

Dedykowane oferty specjalne, promocje asortymentowe, oraz inne korzyści dają posiadaczom aplikacji mobilnej Home Profit możliwość zaoszczędzenia tysięcy złotych na urządzeniu swojego domu.

Aplikacja Home Profit pozwala na bycie na bieżąco z promocjami marek biorących udział w programie. Możesz je znaleźć w swojej okolicy oraz korzystać z zupełnie nowych promocji w sklepach internetowych.

ytong

Paleta bloczków Ytong za 1 zł

Po zakupie projektu domu otrzymasz kupon promocyjny na zakup palety bloczków Ytong  z betonu komórkowego za 1 zł. Przedstawiciel firmy Xella, producenta bloczków,  bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawi Ci ofertę oraz przekaże kupon, do wykorzystania we wskazanych sklepach budowlanych.

Większość naszych Klientów do budowy swoich domów wybiera beton komórkowy. Beton komórkowy Ytong to nowoczesny materiał budowlany. Łączy w sobie dwie najważniejsze dla budownictwa mieszkaniowego cechy: wytrzymałość i izolacyjność termiczną, którą gwarantują miliony małych porów. Skutecznie chroni budynek przed utratą ciepła.

notus

Korzystny kredyt hipoteczny

Jeśli jesteś zainteresowany kredytem hipotecznym, proponujemy bezpłatne porównanie ofert wszystkich banków przez Dom Kredytowy Notus.  Jeśli podpiszesz umowę kredytową o określonej wartości za pośrednictwem Domu Kredytowego Notus, otrzymasz od nas 500 zł w gotówce.

NOTUS Finanse jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Firma posiada oddziały w 19 największych miastach w Polsce i zatrudnia zespół ekspertów liczy ponad 250 osób.