Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności

Rodzina

Szukasz kredytu
hipotecznego na budowę
wymarzonego domu?

Z Ekspertem NOTUS Finanse

  • IkonaPoznasz zdolność kredytową
  • IkonaPorównasz oferty ponad 15 banków
  • IkonaJeden lokalny Ekspert kredytowy
  • IkonaPakiet korzyści do 7 200 zł
  • Szczegóły
Konsultanka

Masz pytania?
Skorzystaj z bezpłatnej pomocy doradcy Extradom.pl

Zadzwoń 71 715 20 60

Pracujemy pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

lub napisz

hipoteka@extradom.pl

1 500 Ekspertów NOTUS Finanse z wieloletnim
doświadczeniem w całej Polsce

Ponad 15 banków w jednym miejscu

Rodzina

Kredyt hipoteczny

Dlaczego warto porozmawiać z Konsultantem Extradom

Extradom od 21 lat pomaga w spełnianiu marzeń o swoim domu. Dostarczamy najlepsze projekty, a teraz chcemy Wam pomóc zrealizować te marzenia

Ikona prezent

Otrzymasz pakiet korzyści
o wartości 7 200zł

szczegóły u naszego Konsultanta

Ikona prezent

Zaoszczędzisz czas i niepotrzebny stres

korzystając z wiedzy i doświadczenia
Eksperta NOTUS Finanse

Ikona prezent

Zaoszczędzisz pieniądze

wybierając dopasowaną dla Ciebie ofertę z Ekspertem NOTUS Finanse

Ikona tarcza

Prywatność

nie przekażemy Twoich danych kontaktowych do banków

Kredyt hipoteczny

Trzy kroki do uzyskania kredytu

Ikona krok pierwszy
Rozmowa z Konsultantem
Extradom
Przekazanie kontaktu do Eksperta
NOTUS Finanse
Ikona krok drugi
Kontakt z Ekspertem
NOTUS Finanse
Sprawdzenie zdolności kredytowej, pomoc w
wyborze ofert, a później złożenie wniosków
kredytowych do banków
Ikona krok trzeci
Wybór banku, który
udzieli Ci kredytu
Podpisanie umowy kredytowej, wypłata
środków i budowa wymarzonego domu

Opinie

Współpracujemy z niezależnymi Ekspertami kredytowymi

Opinie naszego partnera NOTUS Finanse

Awatar

Tymoteusz Tarnawski

Wrocław

Ikona gwiazdki

Serdecznie polecam każdemu kto chce szybko i skutecznie załatwić kredyt hipoteczny. Polecam pana Grzegorza Prukopa - facet zna się na rzeczy, nie wali ściemy, dokładnie tłumaczy gdzie są zawarte ryzyka, na co uważać a na co nie. Negocjuje warunki z bankami, cały czas szuka lepszych opcji, świetna kontaktowość. Cały proces od pierwszej wizyty do wypłaty transzy zajął jakoś miesiąc. Jeszcze raz polecam!

Żródło Logo google
Awatar

Kasia Zukowska

Białystok

Ikona gwiazdki

Po nawiązaniu współpracy z Notus Finanse, a przede wszystkim z P. Damianem Rusanowskim, mogę stwierdzić, że kredyt hipoteczny nie jest taki straszny jak się wydaje- o ile brany jest przy pomocy Eksperta z Notus Finanse :). P. Damian czynnie uczestniczył w procesie poszukiwania najlepszej opcji kredytowej, jak i w samym procesie udzielania kredytu, rozwiązując wszelkie zawiłe i problematyczne dla nas sytuacje. Z całą pewnością my jako klienci czuliśmy się zaopiekowani i spokojniejsi podczas całej procedury.

Żródło Logo google
Awatar

Paweł Zawadzki

Poznań

Ikona gwiazdki

Krótko i na temat. Miałem pewne wątpliwości czy uda mi się uzyskać kredyt hipoteczny w tych trudnych czasach. Powierzenie tej kwestii firmie Notus Finanse S.A. okazało się dobrą decyzją. Pani Marta Badzińska była zawsze osiągalna telefonicznie i sprawnie kierowała całą procedurą - pilnowała wszystkich terminów i dokumentów. Pełen profesjonalizm i wysoka skuteczność. Polecam.

Żródło Logo google

Faq

Często pojawiające się pytania

Jeśli masz inne pytania, zapraszamy do kontaktu z Konsultantem Extradom

1.

Dlaczego warto porozmawiać z Konsultantem Extradom?

Konsultant Extradom skontaktuje Cię z doświadczonym Ekspertem NOTUS Finanse. Powierzając mu sprawy związane z porównaniem i doborem najlepszej oferty, oszczędzasz swój czas i pieniądze, a przede wszystkim otrzymujesz wsparcie specjalisty.

2.

Dlaczego współpracujemy z NOTUS Finanse?

NOTUS Finanse jest jednym z liderów na rynku doradztwa finansowego w Polsce. W swojej ofercie posiada kredyty wszystkich wiodących banków. Ekspert NOTUS Finanse może porównać oferty aż z 15 instytucji, przeanalizować Twoją sytuację finansową, pomóc w przygotowaniu dokumentów i złożeniu wniosków kredytowych.

3.

Dopiero szukam projektu, czy muszę już interesować się kredytem?

Warto sprawdzić swoją zdolność kredytową jeszcze przed zakupem projektu. W ten sposób będziesz wiedzieć, na jaki dom możesz sobie pozwolić. O kredycie warto porozmawiać wcześniej, nawet jeśli część budowy chcesz realizować ze środków własnych. Zabezpieczenie środków na całą inwestycję sprawi, że budowę zrealizujesz sprawnie, bez opóźnień i stresu.

4.

Czy zapłacę za kredyt więcej niż w banku?

Kredyt, który weźmiesz z pomocą Eksperta z NOTUS Finanse będzie kosztował tyle samo, co zaciągnięty bezpośrednio w banku. Ekspert przedstawi Ci oferty dostępne w różnych bankach, doradzi Ci, którą najlepiej wybrać, ale ostateczna decyzja będzie należała do Ciebie. A dodatkowo dzięki jego opiece oszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na wizyty w bankach oraz pieniądze. Ekspert dobierze najlepszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb i sytuacji finansowej.

5.

Czy kontakt z Konsultantem Extradom jest płatny albo zobowiązuje mnie do wzięcia kredytu?

Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a rozmowa z Konsultantem Extradom nie jest zobowiązująca.

6.

Mam skomplikowaną sytuację. Czy szansa na kredyt jest realna?

Ekspert NOTUS Finanse sprawdzi Twoją zdolność kredytową na kalkulatorach poszczególnych banków. Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia, dobierze takie banki, w których będziesz miał największe szanse na uzyskanie kredytu.

7.

Czy otrzymam mnóstwo niechcianych telefonów od wielu pożyczkodawców?

Nie przekazujemy Twojego numeru telefonu do banków ani firm pożyczkowych. Skontaktuje się z Tobą tylko Konsultant z Extradom i - za Twoją zgodą - Ekspert z NOTUS Finanse. Przez cały proces ubiegania się o kredyt (nawet w kilku bankach) przeprowadzi Cię ekspert NOTUS Finanse i tylko z nim będziesz w stałym kontakcie.

8.

Czy moje dane są bezpieczne?

Twoje dane są w pełni bezpieczne: używamy protokołu bezpiecznych połączeń SSL, narzędzia oraz procedury w zakresie bezpieczeństwa spełniają najwyższe standardy i zapewniają pełną ochronę przetwarzanych danych, a dane są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym z RODO. Podejmujemy wszelkie środki bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych, wymaganych przez obowiązujące przepisy prawa, a także gromadzimy dane z należytą starannością i chronimy je przed dostępem przez osoby do tego nieupoważnione.

9.

Czy będę mógł się umówić z Ekspertem kredytowym w moim mieście?

NOTUS Finanse posiada rozległą sieć oddziałów, które są zlokalizowane w różnych miastach. Jeśli w Twojej okolicy nie ma placówki i nie będziesz mógł przyjechać na spotkanie, Ekspert skontaktuje się z tobą telefonicznie.

Ikona strzałki
Tło

Szukasz kredytu hipotecznego na budowę wymarzonego domu?

Z Ekspertem NOTUS Finanse

Kredyt hipoteczny na budowę domu

Nie taki kredyt straszny jak go malują… Kredyt hipoteczny na budowę domu to często jedyny sposób na spełnienie marzeń o własnych czterech kątach. Lista formalności i koniecznej dokumentacji przypomina w pewnym stopniu procedurę związaną z uzyskaniem kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości, nieco inaczej jednak wygląda proces wypłaty środków i rozliczania się z nich. Co jest powodem tych różnic? O czym warto wiedzieć przed złożeniem wniosku?

Czym jest kredyt hipoteczny na budowę domu?

Kredyt hipoteczny na budowę domu pod wieloma względami przypomina finansowanie udzielane na zakup nieruchomości, jednak można zauważyć pomiędzy nimi kluczowe różnice. Podstawowa rozbieżność wynika z faktu, że w przypadku stawiania budynku od podstaw nie znasz z góry wartości inwestycji i musisz ją oszacować. Bank natomiast przedstawioną finalną wycenę nieruchomości dzieli, uwzględniając kolejne etapy jej powstawania.

Kredyt pod budowę domu funkcjonuje także pod nazwą kredytu budowlano-hipotecznego. To określenie od razu wskazuje na dwojaki charakter zobowiązania. Na etapie budowy to typowy kredyt budowlany. W momencie oddania domu do użytku zobowiązanie zamienia się w kredyt hipoteczny. Co ciekawe, modyfikowany jest również sposób kredytowania i zabezpieczenia.

Na czym polega kredyt hipoteczny na budowę domu? To po prostu długoterminowy kredyt związany z konkretną nieruchomością. Środki wypłacane są w transzach, a jakiekolwiek opóźnienia skutkują przesunięciem terminu kolejnej transakcji.

Kredyt hipoteczny na budowę domu – jakie warunki należy spełnić przed podpisaniem umowy?

W przypadku kredytu hipotecznego na budowę domu warunki są zbliżone do wymagań związanych z tradycyjnym kredytem hipotecznym, ale pojawia się także kilka dodatkowych zasad.

Oprócz zdolności kredytowej i posiadania wkładu własnego bank będzie wymagał również informacji na temat działki budowlanej, na której będzie realizowane przedsięwzięcie. Może to być działka budowlana lub działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Przynajmniej jeden z kredytobiorców musi być właścicielem wskazanego gruntu.

Jak wziąć kredyt na budowę domu? Krok po kroku

Zanim wybierzesz konkretny projekt, sprawdź, jak uzyskać kredyt hipoteczny na budowę domu. Odpowiednie przygotowanie może znacząco skrócić czas oczekiwania na decyzję, gdyż nie będzie konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów. Niekiedy nawet uzyskasz korzystniejsze warunki.

Jak wziąć kredyt hipoteczny na budowę domu krok po kroku? Procedura przebiega następująco:

  • Sprawdzenie zdolności kredytowej

Zanim stworzysz budżet i opracujesz pod kątem kredytu hipotecznego na budowę domu etapy prac, sprawdź swoją zdolność kredytową. Zyskasz rozeznanie, na jakie wydatki możesz sobie pozwolić.

  • Porównaj propozycje kredytowe

Wizyta w jednym banku to za mało. Oferty instytucji finansowych różnią się niekiedy znacznie – nie inaczej jest w przypadku kredytu na budowę domu. W weryfikacji poszczególnych propozycji może pomóc niezależny doradca finansowy, który przeanalizuje dostępne opcje i pomoże dopasować tę najkorzystniejszą, uwzględniając twoje możliwości i oczekiwania.

  • Sprawdź listę potrzebnych dokumentów

Z reguły spis potrzebnych dokumentów jest taki sam we wszystkich bankach, zaś niektóre z nich trzeba zgromadzić już w momencie składania wniosku. Przykład stanowi pozwolenie na budowę – chyba że decydujesz się na kredyt hipoteczny na dom bez pozwolenia.

  • Złóż wniosek kredytowy

Po wybraniu najkorzystniejszej oferty złóż wniosek kredytowy z kompletem dokumentów. Na tym etapie konieczna jest osobista wizyta w placówce.

  • Poczekaj na decyzję

Czas oczekiwania na odpowiedź banku to z reguły 4-6 tygodni.

  • Podpisz umowę i oczekuj na uruchomienie kredytu.

Jeśli zdecydujesz się na kredyt hipoteczny na budowę domu pod zastaw mieszkania, innego domu lub działki, musisz liczyć się z tym, że lista potrzebnych dokumentów się wydłuży. Sama procedura będzie jednak przebiegała zgodnie z harmonogramem opisanym powyżej.

Kredyt hipoteczny na budowę domu pod zastaw mieszkania

Co zrobić, by wziąć kredyt hipoteczny na budowę domu pod zastaw mieszkania? W pierwszej kolejności musisz wykazać, że jesteś jego właścicielem, czyli że posiadasz do niego tytuł prawny, albo że właściciel nieruchomości zgadza się na ustanowienie takiego zabezpieczenia. Potwierdzające ten fakt dokumenty, na przykład odpis aktu notarialnego, składa się wraz z wnioskiem kredytowym w banku.

Proces kredytowy może w tym przypadku potrwać nieco dłużej niż przy standardowym kredycie hipotecznym, ale wcale nie jest to regułą. Każdy bank ma nieco inne wymagania, dlatego warto sprawdzić szczegóły w konkretnej placówce.

Kredyt hipoteczny na budowę domu pod zastaw działki

Podobne procedury obowiązują przy kredycie hipotecznym na budowę domu pod zastaw działki. Wystarczy dysponować działką budowlaną, rekreacyjną lub rolną. Ustanowienie na niej zabezpieczenia podwyższa wysokość kredytu – czasami kwota sięga nawet 80% wartości zastawianego gruntu.

Co ważne, zastawiając działkę, nadal pozostajesz jej właścicielem i możesz swobodnie korzystać z nieruchomości.

Jak obliczyć zdolność kredytową do kredytu hipotecznego na budowę domu?

Zdolność kredytowa przy kredycie hipotecznym na budowę domu jest obliczana na podstawie informacji znajdujących się we wniosku i w dołączonych do niego dokumentach, na przykład w zaświadczeniu o zatrudnieniu. Każdy bank ma swoje zasady i algorytmy, dlatego zawsze warto porównać kilka ofert. Wyniki weryfikacji mogą różnić się nierzadko dość znacznie, dlatego nie rezygnuj, gdy jedna z propozycji wydaje się niewystarczająca.

Od czego uzależniona jest zdolność kredytowa? Jej analiza ma dwojaki charakter: ilościowy i jakościowy.

Analiza zdolności kredytowej w obszarze ilościowym dotyczy przede wszystkim sytuacji finansowej danego kredytobiorcy. Pod uwagę bierze się kryteria takie jak:

  • dochody, wyłącznie te udokumentowane;
  • miesięczne koszty utrzymania, np. czynsz, opłaty za media;
  • obecne zadłużenie, czyli spłacane kredyty, zadłużenie na karcie kredytowej, zakupy ratalne.

Na podstawie tych danych bank porówna twoje wpływy i regularne wydatki, ustalając wysokość nadwyżki, w której mieściłaby się ewentualna rata kredytu. Siłą rzeczy, największą szansę na pozytywną odpowiedź mają osoby zatrudnione na umowę o pracę na czas nieokreślony.

W analizie jakościowej pod uwagę bierze się parametry decydujące o skłonności do wywiązywania się ze zobowiązań. Do tych kryteriów zaliczają się:

  • wiek kredytobiorcy;
  • stan cywilny;
  • liczba osób na utrzymaniu;
  • sytuacja mieszkaniowa i majątkowa;
  • wykształcenie;
  • staż pracy;
  • wykonywany zawód i zajmowane stanowisko;
  • dotychczasowa historia kredytowa.

Każdy bank sprawdza informacje na temat potencjalnego kredytobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Kluczowe są dane o spłaconych i bieżących zobowiązaniach finansowych. Jeśli ktoś wcześniej regulował terminowo choćby raty za sprzęt AGD, jest w lepszej sytuacji niż osoba mająca „czystą kartę”.

Własną zdolność kredytową możesz również oszacować na podstawie dostępnych w sieci narzędzi – kalkulatorów kredytowych lub w ramach konsultacji z doradcą kredytowym. Możesz również porozumieć się bezpośrednio z wybranym bankiem.

Jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania kredytu hipotecznego na budowę domu?

Dość ważnym etapem jest gromadzenie dokumentacji stanowiącej załącznik do wniosku o kredyt hipoteczny na budowę domu. Jakie dokumenty będą potrzebne?

Formalności w tym względzie nieznacznie różnią się od wymogów pojawiających się przy chęci zakupu nieruchomości. Główna różnica polega na tym, że zamiast umowy przedwstępnej musisz przedstawić bankowi szczegóły dotyczące planowanej nieruchomości. W związku z tym musisz przygotować, starając się o kredyt hipoteczny na budowę domu, dokumenty o dwojakim charakterze. Są to:

Jaki jest wymagany wkład własny w 2022 roku przy kredycie hipotecznym na budowę domu?

W przypadku każdego kredytu hipotecznego jednym z kluczowych warunków jest posiadanie wkładu własnego – wyjątkiem nie jest więc kredyt hipoteczny na budowę domu. Wkład własny na poziomie 20% to dzisiaj, zgodnie z Rekomendacją S, minimum. Oznacza to, że jeśli wartość inwestycji wynosi 500 tysięcy złotych, 100 tysięcy złotych musisz zapewnić z własnych środków.

Niektóre banki są w stanie udzielić kredytu hipotecznego na budowę domu z wkładem własnym na poziomie 10 lub 15 procent. Obniżony próg wiąże się jednak z zakupem odpowiedniego ubezpieczenia, co istotnie podnosi wysokość miesięcznej raty.

Co ważne, wkład własny nie musi mieć charakteru gotówkowego. Najczęściej klasyfikowana jest w ten sposób ziemia, na której ma stanąć przyszły dom. Można w ten sposób potraktować także mieszkanie lub inną nieruchomość, której jesteś właścicielem.

Czy istnieje jakikolwiek sposób na uzyskanie kredytu hipotecznego na budowę domu bez wkładu własnego? Nie, ale wiele wskazuje, że kredyt na budowę 2022 może mieć taki charakter – już od maja. Trzeba będzie jednak dopilnować, zgodnie z założeniami projektu, by koszt budowy nie przekroczył limitu obowiązującego w danym regionie. Dokładna wysokość progów dla poszczególnych części kraju nie jest jednak znana.

Kredyt hipoteczny na budowę domu – kalkulator

Zanim zaczniesz starać się o kredyt hipoteczny na budowę domu, koszty całego przedsięwzięcia muszą być doskonale znane. Dzięki nim będzie można trafnie oszacować wysokość kredytu, a jednocześnie uniknąć sytuacji, w której pieniędzy zabraknie.

Samodzielne oszacowanie przyszłych wydatków nie jest zadaniem łatwym, na co wpływ mają także zmieniające się ceny materiałów i ceny usług budowlanych. Co zatem zrobić? Przede wszystkim sugeruj się projektem. Informacje w nim zawarte, jak choćby powierzchnia budynku czy zaplanowane materiały, są wskazówką co do wysokości kredytu hipotecznego na budowę. Kalkulator i kartka papieru to podstawa dalszych wyliczeń. Warto skonsultować się również z ekipą budowlaną i architektem.

Koszt budowy domu, zdaniem ekspertów, to ok. 4,5 tysiąca złotych za 1 m kw. powierzchni użytkowej budynku w średnim standardzie. Oczywiście, można także taniej i drożej. Wykorzystaj również dostępny w internecie kredytowy kalkulator. Kredyt hipoteczny na budowę domu zostanie dzięki niemu podzielony na konkretne miesięczne raty, zgodnie z ofertą poszczególnych banków.

Jak wypłacany jest kredyt hipoteczny na budowę domu?

Kolejną różnicą pomiędzy kredytem hipotecznym na zakup a kredytem hipotecznym na budowę jest sposób jego uruchomienia. W pierwszym przypadku środki są po prostu przekazywane na konto sprzedającego po podpisaniu umowy. W drugim całą kwotę dzieli się na części.

Jak w praktyce wyglądają wypłaty z tytułu kredytu hipotecznego na budowę domu? Transze są wypłacane zgodnie z ustaleniami inżyniera budowlanego, który analizował wniosek. Przeważnie to trzy części odpowiadające kolejnym etapom prac:

  • stanowi zerowemu – robotom ziemnym i tworzeniu fundamentów;
  • stanowi surowemu zamkniętemu – pracom nad ścianami, dachem, oknami i drzwiami zewnętrznymi;
  • stanowi wykończeniowemu i zagospodarowaniu terenu – tworzeniu instalacji, kładzeniu tynków, parkietów i glazury, budowaniu ogrodzenia.

Bank wypłaci kolejną pulę środków po rozliczeniu się z poprzedniej, aby mieć pewność, że pieniądze zostały wydane zgodnie z przeznaczeniem. Z reguły jednak nie wymaga faktur. Wystarczy potwierdzenie wykonania prac przez rzeczoznawcę, dostarczenie dokumentacji zdjęciowej i dziennika budowy.

Jak przebiega spłata kredytu hipotecznego na sfinalizowanie budowy domu?

Warto poruszyć jeszcze kwestię tego, kiedy zaczyna się spłacać kredyt na budowę domu, ponieważ i tu pojawiają się pewne różnice względem zakupu nieruchomości. Istotne są wspomniane na początku dwie fazy: budowlana i hipoteczna kredytu na budowę domu. Kiedy pierwsza rata powinna zostać uregulowana?

Wszystko zależy od zapisów w konkretnej umowie. Najczęściej znajduje się w niej zapis o rocznej lub dwuletniej karencji w spłacie kapitału kredytowego. W tym czasie zgodnie z założeniami powinny zostać zakończone wszystkie etapy budowy i uzyskana zgoda na użytkowanie budynku. Przez ten okres inwestor spłaca wyłącznie odsetki od wypłaconej kwoty. Dopiero później regulowany jest również kapitał.

Na co jeszcze można przeznaczyć ten rodzaj kredytu hipotecznego?

Wszystkie powyższe informacje dotyczą kredytu celowego, co oznacza, że kredyt hipoteczny na budowę i wykończenie domu może być przeznaczony wyłącznie na konkretną inwestycję. Z przekazanych środków musisz się rozliczyć, dlatego podpisanie umowy zobowiązuje cię do zrealizowania przedstawionego projektu.

Na szczęście banki idą z duchem czasu. Jeśli interesuje cię kredyt hipoteczny na budowę domu energooszczędnego czy kredyt hipoteczny na budowę domu szkieletowego lub modułowego, nie napotkasz trudności. Musisz jedynie liczyć się z tym, że umowa zostanie dopasowana do wykorzystywanej technologii. W przypadku domu szkieletowego wiąże się to z wypłatą większej transzy początkowej.

Warto również podkreślić, że finansowanie może mieć różną skalę. Jeśli potrzebujesz całościowego kredytu hipotecznego na działkę i budowę domu, z pewnością znajdziesz taką ofertę. Decydując się na kredyt hipoteczny na zakup działki i domu, musisz zapewnić wkład własny na odpowiednim poziomie.

Zdarzają się również inwestorzy, którzy korzystają przede wszystkim ze zgromadzonych oszczędności, a finansowania potrzebują jedynie na pewnym etapie realizacji. Dla nich przeznaczony jest kredyt hipoteczny na budowę domu do stanu deweloperskiego – później wykańczają go we własnym zakresie, albo kredyt na sfinalizowanie budowy domu – gdy tych oszczędności zabrakło lub gdy przyszły kredytobiorca kupił rozpoczętą budowę.

Jak Extradom może ci pomóc w znalezieniu najlepszej oferty kredytowej na budowę domu?

Extradom od ponad 20 lat pomaga spełniać marzenia o własnych czterech kątach. Zakres działań obejmuje nie tylko przygotowanie projektów, ale również wsparcie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na budowę domu dzięki współpracy z niezależnymi ekspertami NOTUS Finanse.

Jak uzyskać kredyt hipoteczny z Extradomem? Nasz konsultant skontaktuje cię z doświadczonym ekspertem, który udzieli pomocy na wszystkich etapach procedury: od sprawdzenia zdolności kredytowej, przez analizę ofert, aż po złożenie wniosków kredytowych do wybranych banków. Później pozostaje tylko złożyć podpis i rozpocząć realizację inwestycji.

Warto dodać, że taki kontakt jest niezobowiązujący i bezpłatny, a twoje dane kontaktowe bezpieczne – nie zostaną przekazane do banków.

Dlaczego warto wziąć kredyt hipoteczny na budowę domu z pomocą Extradomu?

Jeśli mowa o kredycie hipotecznym na budowę domu, opinie klientów na temat współpracy z Extradomem są pozytywne. Na uwagę zasługuje przede wszystkim elastyczność rozwiązań i oszczędność czasu. Finalne koszty zobowiązania utrzymują się na takim samym poziomie jak w przypadku kredytów zaciąganych bezpośrednio w bankach.

Każdy, kto kiedykolwiek zagłębiał się w szczegóły zależności kredyt hipoteczny a kredyt na budowę domu, doskonale wie, że procedury bankowe i szczegóły ofert nie zawsze są klarowne. Ekspert przedstawi ci różne propozycje dopasowane do twoich potrzeb i możliwości finansowych, a ostateczna decyzja nadal należy do ciebie.

Copyright © 2002 - 2024 Extradom

Polityka prywatności Regulamin
Konsultant

Zrób pierwszy krok,
zadzwoń do nas

Zadzwoń 71 715 20 60
REKLAMA
Zamknij