Dom Naomi II G2 w budowie WRC2583

Naomi II G2

3
1
0

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia związane z projektem Naomi II G2

Nie masz konta?
Zarejestruj się

Ostatnia aktywność

15 sierpnia 2018

Witam, chciałabym nawiązać kontakt z kimś kto buduje Naomi II na Podkarpaciu. Proszę o kontakt na adres renja0203@o2.pl  lub pod telefonem 501 493 549.

0

  0   ·  16 sierpnia 2018

Dzień dobry, zapraszam do skorzystania z Mapy Budowy: https://www.extradom.pl/budowy, na której sprawdzisz lokalizacje budowanych projektów i z łatwością skontaktujesz się z Inwestorami. Jeśli wystąpią problemy, prześlij proszę swój numer telefonu w wiadomości prywatnej na Społeczności abym mógł Ci pomóc. Serdecznie pozdrawiam

10 października 2017

Czy ktoś może wrzucić zdjęcia z budowy, albo już po całkowitym wykończeniu. Najbardziej interesuje mnie salon czy jest funkcjonalny nie za ciasny?

0

(Extradom) zadał(a) pytanie.

Pytanie do Inwestorów projektu Naomi II G2

Dzień dobry! Jedna z naszych Inwestorek prosi o Waszą pomoc. Jej prośba jest kierowana do wszystkich Extradomowiczów realizujacych budowę projektu Naomi II G2. Prosimy o wszelkie opinie na temat tego domu. Jak się Wam mieszka? Jakie zmiany wprowadziliście? Czy po ukończeniu budowy przyszły Wam do głowy kolejne zmiany? Jak przebiegała budowa? Bardzo pomocne będą także szacunkowe koszty budowy na poszczególnych etapach. Liczymy na Waszą pomoc i pozdrawiamy serdecznie!

0