Dom Konwalia w budowie WAH1666

Konwalia

108
138
69

69

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia związane z projektem Konwalia

Nie masz konta?
Zarejestruj się

Ostatnia aktywność

zadał(a) pytanie.

Łazienka na dole

witam Czy ktoś z Państwa może podać jaka jest wysokość ściany/sufitu w łazience na dole - chodzi mi o miejsce gdzie raczej większość daje kibelek pod schodami. Czy nie jest tam za nisko dla osoby np która ma 190 cm wzrostu?

0

4 komentarze
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  0   ·  17 lutego 2021

dziękuje za wiadomość. Ok bardzo się cieszę bo trochę się tego obawiałem ale uspokoił mnie Pan z wysokością bo czekam właśnie aż projekt Konwalii przyjdzie kurierem i zaczniemy budowę - miejmy nadzieję w tym roku 😃 widzę że sporo się tutaj Pan udzielał. Czy posiada Pan jakieś wskazówki odnośnie tego projektu które dostrzegł w trakcie budowy się nasunęły? widzę że dał Pan większe okna na parterze na taras - to też coś nad czym się zastanawiałem ale u nas na pewno będzie narożnik także boje się trochę o miejsce 😃 zastanawia mnie także kuchnia - tutaj raczej z żoną będziemy chcieli wydłużyć ścianę korytarza aby bardziej zamknąć kuchnie i ją trochę powiększyć. czy posiada Pan jakieś nowe zdjęcia które można podesłać np do mnie na email ?

  0   ·  17 lutego 2021

To co na pewno bym jeszcze zmienił, gdybym był na etapie zmian w projekcie, to wyrównałbym ścianę boczną w kuchni ze ścianą w salonie. Tak, żeby cała ściana boczna budynku szła w jednej linii, bez tego narożnika między salonem a kuchnią. Koszt jest tylko z pozoru dodatkowy, ponieważ korzyści są takie, że po pierwsze poszerza się kuchnia o jakieś 0,5m , a po drugie jeśli tak jak ja pozostanie Pan przy stropie lanym to nie jest wówczas potrzebny podciąg, który idzie w stropie przez całą długość salonu. To z kolei oznaczałoby, że nie trzeba byłoby stawiać dwóch ścianek kolankowych w pokoju nad salonem a tylko jedną zewnętrzną. Zmiana wydaje mi się byłaby bardzo na plus. Niestety w ferworze wszystkich innych zmian ta mi umknęła i teraz żałuję. Co do okna tarasowego to tak, powiększyliśmy je bodajże do 2,70m. Jedna połać to fix, który się nie otwiera. Możliwe, że teraz skusiłbym się na wstawienie jeszcze jednego takiego fixa obok tego co jest. U nas co prawda jest kanapa. Ale meble raz są takie potem są inne, a większe okno to więcej światła i więcej ciepła i jak widok fajny za oknem to też plus. Pozmieniałem też okna dachowe tak żeby było po jednym w każdym pomieszczeniu, za wyjątkiem garderoby. Tam nie mam, ale chyba warto dać. Poza tym poszerzyłem garaż o 0,5m, teraz poszerzyłbym go co najmniej o drugie tyle. Aczkolwiek garaż dla faceta to zawsze będzie za mały 😃 na zdjęciach zamieszczonych trochę widać, że wygospodarowaliśmy kabinę prysznicową w kibelku, całkiem sporą nawet bo 90x90 i spiżarnie przy kuchni na podręczne rzeczy. Proszę napisać maila to postaram się podesłać kilka aktualnych zdjęć.

  0   ·  17 lutego 2021

Dziękuje za sugestie; nie pomyślałem zupełnie o ścianie między kuchnią a salonem - na pewno to przeanalizuje i porozmawiam z architektem tym bardziej że dla żony kuchnia jest bardzo ważna i chcemy zmieścić małą spiżarkę w kuchni. Tak my również pozostajemy przy stropie lanym. Odnośnie garażu muszę się zastanowić ale tak czy owak garaż jest po prostu mały i już wiem że się nie zmieszczę ze wszystkim co chciałem tam zmieścić bo niestety w tym projekcie również i kotłownia jest mała ale projekt ma inne plusy a wszystkiego mieć nie można przy ograniczonych środkach 😃 My na pewno będzie usuwać balkony - są nam niepotrzebne więc np. z tyłu zdecydujemy się na mniejsze okna. mój email: w.klimowski@gmail.com  jeśli to nie problem to prosiłbym także o zdjęcia salonu (chciałbym zobaczyć wizualnie wielkość jaka jest faktycznie bo komputerowe zdjęcia ze strony tego nie oddają) bardzo dziękuję że jest Pan pomocny w tej jakże ważnej kwestii budowy domu. Po swojej budowie również będę starać się pomóc lub coś zasugerować innym osobom. Swoją drogą projekt ten jest bardzo drogi (4500PLN) jak na tak "zwykłą bryłę". Na całe szczęście zrobili promocje która jest moim zdaniem teraz dopiero adekwatna cenowo.

2 stycznia 2021

Witam, czy ktoś wybudował lub buduje ten dom w woj. opolskim lub przyległych tj. śląskim/ dolnośląskim?

0

  0   4 października 2020

  0   4 października 2020

  0   4 października 2020

7 czerwca 2020

Witam, czy strop opuszczony jest tylko w miejscu zadaszenia drzwi wejściowych i wysuniętej części garażu, czy w całym garażu i kotłowni ?

0

  0   ·  12 lipca 2020

Obniżenie jest w literze L. Od kotłowni, połowa garażu i wysunięta część z przodu domu.

24 maja 2020

Witam, proszę o informację kto z Państwa ma Konwalie juz w końcowej fazie gdzieś w województwie śląskim. Bardzo nam zależy na obejrzeniu

1

podoba się to.

18 maja 2020

Witam Ile w przybliżeniu kosztuje budowa domu konwalia do stanu deweloperskiego?

0

6 maja 2020

Witam, jestem właśnie w trakcie budowy konwalii czy mógłby ktoś podzielić się zdjęciami z wykończenia. Proszę podesłać na maila Woojciech3@wp.pl . Dzięki 😃

0

  0   ·  7 maja 2020

Proszę patrzeć tutaj: https://www.extradom.pl/w-budowie-projekt-domu-konwalia-WAH1666

  0   ·  17 maja 2020

Interesuje nas toaleta na dole. Czy ktoś zrobił tak jak jest w projekcie? Jak wygląda skos nad kibelkiem.?

22 kwietnia 2020

Czy jest ktoś kto ma już wykończony taki dom i chciałby się podzielić zdjęciami parteru razem z garażem.. Chciałbym żeby żona zobaczyła jak to może wyglądac. Może też ktoś zrobił w jakiś sposób spiżarnie koło kuchni. Może można przesunąć sciane i wyrównac ze ściana pokoju dziennego. Pozdrawiam

0

16 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  3   ·  24 kwietnia 2020

opublikował(a) plik.

, i podoba się to.

  0   ·  25 kwietnia 2020

Bardzo dziękuję! Super to wygląda. Widzę kilka zmian które sam mógłbym zrobić również u siebie. Jeszcze mam tylko jedno pytanie. Czy mógł by Pan powiedzieć ile w przybliżeniu w obecnych polskich realiach cenowych wynosi koszt budowy tego projektu do stanu deweloperskiego? Nie chodzi mi o szczegóły tylko przybliżoną cenę. Wiem że ceny na stronach internetowych mają się nijak do rzeczywistości, więc za wszelkie informacje z pierwszej ręki byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam. I jeszcze raz Dziękuję.

  4   ·  4 maja 2020

Od zeszłego rogu nie podliczyłem wszystkich paragonów i faktur ale tak na oko to do tego stanu co na zdjęciach to będzie około 400 tys.

, i 2 innym podoba się to.

5 listopada 2019

Witam, zastanawiam się nad tym projektem, podoba mi się bardzo ale brakuje mi prysznica w łazience na dole, najlepiej by było aby łazienka na dole miała dostęp do okna na zewnątrz. Miejsce na kotłownie nie musi być duże bo będę miał podłączenie z sieci ogrzewania miejskiego. Czy ktoś z Was dokonał takiej zmiany? Będę bardzo wdzięczny na podpowiedzi. A jeszcze może ktoś wygospodarował miejsce na spiżarnie ?

0

14 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  0   ·  26 listopada 2019

opublikował(a) plik.

  0   ·  26 listopada 2019

Jak widać na zdjęciach powyżej, toaleta umieszczona jest we wnęce po lewej stronie drzwi, natomiast brodzik o wymiarze 80x90 będzie znajdował się pod schodami

  0   ·  26 listopada 2019

Dziękuję

15 października 2019

witam, jesteśmy w trakcie budowy, za tydzień więźba dachowa. Okna na wiosnę i zobaczymy jak tam dalej z terminami, mam pytanie??? Jak ogrzewacie swoje domy ? czy ktoś ma powietrzną pompę ciepła ?

0

zadał(a) pytanie.

Tarnów

Czy ktoś buduje się w okolicy Tarnowa

0

  0   ·  9 września 2019

Dzień dobry, aby sprawdzić czy ktoś z Twojej okolicy realizuje wybrany projekt, zapraszam do skorzystania z Mapy Budowy: https://www.extradom.pl/budowy. Warto również kontaktować się z Inwestorami, którzy zamieścili zdjęcia z budowy: https://www.extradom.pl/zdjecia-projektu-domu-konwalia-WAH1666. Serdecznie pozdrawiam

zadał(a) pytanie.

Warszawa

Czy ktos buduje sie w okolicach Warszawy?

0

  1   ·  6 listopada 2020

Tak. Okolice Radomia 👍

podoba się to.

  0   ·  7 listopada 2020

Tak okolice Piaseczna

zadał(a) pytanie.

Wielkosc dzialki

Czy ktos budowal ten dom na malej dzialce nie przekraczającej 600 m?

0

opublikował(a) plik.

14 lipca 2019

12

, , i 9 innym podoba się to.

  0   ·  16 lipca 2019

a jak jest usytuowana wanna lub prysznic i umywalka? Można prosić o zdjęcia? Pozdrawiam

  1   ·  15 października 2019

również chcę zapytać o wannę ? można prosić o fotki na priv'a?

podoba się to.

14 lipca 2019

Okna winchester oknoplast Krakow, wymiary takie jak w projekcie.Czekamy na barierki jak zamontują to wrzucę fote.

2

i podoba się to.

25 lutego 2019

A u nas wyglada tak

1

podoba się to.

8 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  0   ·  6 marca 2019

My już mieszkamy rok w Konwali 😃

  0   ·  29 czerwca 2019

Dzień dobry, mogą Państwo zamieścić zdjęcia? Szczególnie interesuje nas elewacja i kolor okien 😃 Pozdrawiam

  0   ·  1 lipca 2019

sebabtw i sun888 - i jak Wam się mieszka? Mogę poprosić o zdjęcia łazienki górnej i dolnej? Pozdrawiam

23 lutego 2019

Witam Czy ktoś z Państwa wybudował Konwalię w woj. śląskim ? Chętnie obejrzelibyśmy ją na żywo 😃 Pozdrawiam EMi

0

  0   ·  25 lutego 2019

Dzień dobry, zapraszam do skorzystania z Mapy Budowy: https://www.extradom.pl/budowy, na której sprawdzisz lokalizacje budowanych projektów i z łatwością skontaktujesz się z Inwestorami. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z Użytkownikami, którzy podzielili się zdjęciami na Społeczności: https://www.extradom.pl/zdjecia-projektu-domu-konwalia-WAH1666. Jeśli wystąpią problemy, prześlij proszę swój numer telefonu w wiadomości prywatnej na Społeczności abym mógł Ci pomóc. Serdecznie pozdrawiam

7 lutego 2019

Witam. Czy ktoś z Państwa może umieścić zdjęcia wc na parterze? Czy jest możliwość wydłużenia garażu i powiększenia wc na łazienkę?

0

7 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  2   ·  3 marca 2019

opublikował(a) plik.

i podoba się to.

  0   ·  15 października 2019

czy macie zrobioną już tą dolną łazienkę ? rozmieszczenie kibelka i umywalki? tez skorzystaliśmy z tego rozwiązania i kosztem części szafy w hollu dorzuciliśmy prysznic

  0   ·  22 października 2019

Jeszce nie, ale kibelek będzie na wprost a umywalka mała zaraz po prawej stronie. Na razie walczymy z górną łazienką.

6 stycznia 2019

Witam państwa.czy orientuje się ktoś czy jest możliwość podniesienia fundamentów np tak aby do domu wchodzić po schodkach. Czy to uwzględnia architekt odpłatnie czy może to uwzględnić w projekcie.

0

  0   ·  7 stycznia 2019

Dzień dobry, wszelkie zmiany można wprowadzać we własnym zakresie podczas adaptacji projektu. Odpowiedzialny za ich wdrożenie będzie architekt adaptujący. W razie naglących pytań dot. projektu, nasi Doradcy, których znajdziesz na czacie (czerwone okienko w prawym, dolnym rogu strony), chętnie pomogą i udzielą niezbędnych informacji. Serdecznie pozdrawiam

  0   15 grudnia 2018

opublikował(a) plik.

15 grudnia 2018

1

podoba się to.

  0   ·  26 sierpnia 2019

Dzień dobry. Czy można prosić o zdjęcia wykończen domku? Czy zmieniali Państwo coś w projekcie oprócz okna?

  0   ·  30 sierpnia 2019

Co to za projekt domu?

  1   14 grudnia 2018

  0   26 listopada 2018

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby zobaczyć więcej treści związanych z Konwalia