Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-21.00) i w soboty (9.00-17.00)

Zadzwoń! 71 715 20 60 lub

Dom Doskonały F modern w budowie GDA1008

Doskonały F modern

1
2
0

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia związane z projektem Doskonały F modern

Nie masz konta?
Zarejestruj się

Ostatnia aktywność

zadał(a) pytanie.

Czy istnieje możliwość zbudowania tego domu z płaskim dachem?

Dokładniej mam na myśli dach na trzech poziomach. Wysoki poziom w nad strefą dzienną, średni poziom nad garażem i pom. gospodarczym i niski nad strefą nocną.

0

  0   ·  18 sierpnia 2017

Dzień dobry, zmiany można wprowadzić na etapie adaptacji, po zakupie projektu. Należy jednak zwrócić uwagę na warunki zabudowy obowiązujące na danym terenie, gdyż zdarza się, że płaski dach jest zabroniony. Pozdrawiam serdecznie

  0   ·  19 czerwca 2020

Witam ponownie po długim czasie. Od jakiegoś czasu posiadam działkę i sporządzone dla niej Warunki Zabudowy. Mam dowolność wobec dachu. Zarówno co do geometrii jak i kąta nachylenia. Mam jednak inny problem. Otóż, miejscowy architekt, wobec ilości zmian, jakie chcę wprowadzić, oraz wybranej technologii budowy - lekki szkielet stalowy - wycenił sporządzenie projektu na 15 tyś. zł. I to tylko dlatego, że "stosunkowo mało popularna technologia". Mam wobec tego pytanie. Czy biuro podejmie się adaptacji projektu o moje wytyczne oraz o technologię SCS? Lub czy może polecić architekta dla którego SCS nie jest nowinką? Jeśli będzie trzeba to mogę przesłać moje zmiany.