SunRoof

SunRoof

  • dach
  • fotowoltaika
  • dach solarny
  • Zasilaj swój dom energią ze słońca
  • Kontakt
Odwiedź stronę

przejdziesz na stronę SunRoof

Zasilaj swój dom energią ze słońca

Ekonomia

Ekonomia

Najnowsza technologia SunRoof, wykorzystująca całą powierzchnię dachu do produkcji prądu, maksymalizuje korzyści z inwestycji w energię odnawialną. Uzyskujesz 100% darmowego prądu wystarczającego do korzystania ze wszystkich urządzeń elektrycznych, ogrzewania domu i ładowania samochodu elektrycznego. Uniezależniasz się od stale rosnących cen prądu i zapewniasz sobie własne źródło zasilania. Połączenie wysokiej wydajności dachu i niezwykle lekkiej, kompaktowej konstrukcji solarnej czyni dach SunRoof 2w1 najbardziej opłacalnym cenowo rozwiązaniem dla wszystkich, którzy wybierają technologię jutra.

Ekologia

Ekologia

Najmniejszy ślad węglowy CO2 SunRoof to najbardziej ekologiczny dach na świecie. O najmniejszej emisji CO2 i całkowicie biodegradowalnej konstrukcji. Najlepsza inwestycja w przyszłość dla wszystkich świadomych zmian klimatycznych i chcących istotnie przyczynić się do całkowitego przejścia świata na energię pochodzącą z odnawialnych źródeł. Istotny krok do ekologicznego, inteligentnego zarządzania Twoimi potrzebami energetycznymi.
Design

Design

Estetyka bez kompromisów Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy urzeczywistniają marzenia o idealnym domu i pięknej architekturze. Design in Sweden – to synonim stylowej, nowoczesnej i prostej konstrukcji, maksymalnie skracającej czas montażu. Szwedzki styl to zasługa nie tylko najwyższej jakości materiałów, ale też tego, jak potrafimy komponować je ze sobą. Z SunRoof uzyskujesz efekt unikatowego dachu bez kompromisów na nieatrakcyjne instalacje solarne, zaburzające Twój idealny projekt domu. Dzięki precyzji wykonania, dachy SunRoof charakteryzuje wyjątkowa trwałość, potwierdzona dożywotnią gwarancją.

Kontakt

SunRoof

ul. Roosevelta 8

90-056 Łódź

https://offers.sunroof.se/pl-lp/promocja-extradom/?utm_source=synerise&utm_medium=mailing&utm_campaign=2020-11-20_sunroof&utm_term=utm_term&snrs_cl=2946842a-ee4b-4586-9ae7-27c51a9755d2&snrs_medium=email&snr