Kratki

Kratki

  • biokominki
  • paleniska
  • kominki
  • piece wolnostojące
  • urządzenia do ogrodu
  • Oferta
  • Kontakt
Odwiedź stronę

przejdziesz na stronę Kratki

Oferta

Ogrzewanie ogrodu

Ogrzewanie ogrodu

Chłodne wieczory nie muszą oznaczać konieczności rezygnacji z uroków ogrodów czy tarasów. Profesjonalne ogrzewacze gazowe, biokominki oraz paleniska ogrodowe zapewnią nie tylko przyjemne ciepło ale będą wyszukaną ozdobą ogrodu. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, intuicyjne i proste w obsłudze.
Zobacz ofertę
Kominki

Kominki

Nowoczesne wkłady kominkowe stalowe i żeliwne spełniają wymogi Ekoprojektu co daje pewność, ze łączą w sobie wysoką jakość z troską o środowisko. Różnorodność form oraz mocy urządzeń sprawia, że zarówno miłośnicy nowoczesnych wnętrz jak również tych tradycyjnych znajdą rozwiązanie idealne dla siebie.
Zobacz ofertę
Piece wolnostojące

Piece wolnostojące

Piece wolnostojące to popularna alternatywa dla tradycyjnych kominków. O zainteresowaniu tym sposobem ekspozycji ognia przesądza ich ciekawe wzornictwo oraz łatwość montażu. Projektowane są z wielką dbałością zarówno o styl, jak i o detale. Ich niewątpliwym walorom estetycznym towarzyszy nie mniej ważna funkcjonalność.
Zobacz ofertę
Biokominki

Biokominki

Biokominki zasilane ekologicznym paliwem są proste w obsłudze, łatwe w utrzymaniu i nie wymagają podłączenia do przewodów kominowych. Doskonałe do domów a także do tego, aby umilić wieczór spędzony na świeżym powietrzu. W ofercie dostępne są modele wolnostojące lub do zabudowy.
Zobacz ofertę
Fotowoltaika

Fotowoltaika

Produkcja własnego prądu, który całkowicie pokryje potrzeby energetyczne Twojego domu jest dziś nie tylko możliwa, ale także szybka, bezobsługowa i opłacalna. Instalacja paneli fotowoltaicznych znacząco obniży Twoje rachunki za prąd i pozwoli zapomnieć o rosnących cenach. Energia ze słońca, która jest odnawialna i przyjazna środowisku to przyszłość nowoczesnego budownictwa.
Sprawdź

Kontakt

Kratki

ul. W. Gombrowicza 4

26-660 Wsola / Jedlińsk

https://formularz.kratki.com/partner/extradom/