Jakie słupki tarasowe do drewnianych balustrad?

evenus zadał(a) pytanie.

18 sierpnia 2016

Początkowo myśleliśmy by zbudować je z czarnej lub grafitowej cegły klinkierowej (z racji że komin i dachówka będzie w tym kolorze) ale myślimy również by balustrady na tarasie były drewniane (coś jak w tym projekcie -> https://www.domywstylu.pl/projekt-domu-malinowy.php ) i teraz pytanie co będzie lepiej wyglądało? cegła klinkierowa? a może zmienić ją na cegłę rustykalną? czy najlepszym rozwiązaniem będą słupy całkowicie betonowe i pomalowane w kolorze elewacji domu? Co radzicie?
17 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
BATI 40
BATI 40   0   ·  18 sierpnia 2016

Właśnie widać to na zdjęciach http://olczak.info/pomiechowek/pomie_005.jpg http://olczak.info/pomiechowek/pomie_009.jpg http://olczak.info/pomiechowek/pomie_008.jpg  że fajnie wygląda jak są ciemniejsze balustrady a do jasnych jaśniejsze słupki i jeszcze jak masz taką samą podbitkę. Ostatnio widziałam słupki z ciemnego klinkieru ale balustrady na balkonach były ze stali nierdzewnej i fajnie wyglądały .A co do czystości to na pewno cegła jest lepsza bo da się umyć a takie no ktoś powie ze można pomalować mh ile ludzi tyle opinii.

evenus
evenus   0   ·  18 sierpnia 2016

BATI masz racje - słupki w cegle rustykalnej tylko i wyłącznie z ciemniejszym drewnem, ewentualnie słupki betonowe z jasnym. Chyba, że zdecydujemy się na ciemną balustradę ze stali nierdzewnej (tak jak wspominałaś) to i ciemna cegła klinkierowa by mogła być ;-) Też tak widziałam, też jest ładnie, ale coś się na tą drewnianą balustradę uparłam 😝