PROMOCJA LIPCOWA
DO WYCZERPANIA ZAPASÓW NAGRÓD

Kup dowolny projekt domu i odbierz mop nowej generacji AQUA REVOLUTION firmy Spontex gratis.

Promocja obowiązuje w dniach 12-15 lipca 2018 r.
Nie czekaj - ilość nagród ograniczona.
Zamów już teraz.

Mycie podłogi już nie musi być wyzwaniem! Nowy Aqua Revolution System!
Pierwszy mop rotacyjny, oddzielający czystą wodę od brudnej, aby móc cieszyć się efektem jeszcze czystszej podłogi. Mop Spontex Aqua revolution System pozostawi Twoją podłogę o 30% czystszą. Końcówka mopa wykonana jest w 100% z mikrofibry, a jej składanie pozwala na mycie nawet listw przypodłogowych. A zatem, zacznij myć czystą wodą!

100% Czystej Wody – Efekt wyjątkowo czystej podłogi
Pierwszy taki mop na rynku, oddzielający czystą wodę od brudnej. Czysta woda nigdy nie ma kontaktu z brudną, dzięki czemu końcówka mopa jest zawsze płukana wyłącznie czysta wodą.

100% Automatyczny - Mniej wysiłku
Dzięki specjalnemu mechanizmowi płukanie oraz osuszanie końcówki mopa odbywa się automatycznie. Wystarczy włożyć końcówkę mopa do wiadra i poruszać rączką umieszczoną na kiju mopa w górę i w dół, a końcówka mopa automatycznie zostanie opłukana, a później osuszona w stopniu odpowiednim do typu podłogi.

100% Mikrofibry - Dokładne sprzątanie
Końcówka mopa jest wykonana w 100% z mikrofibry dzięki czemu dokładnie czyści podłogę oraz zbiera nawet najdrobniejsze drobinki brudu. Składana końcówka mopa pozwala nie tylko na dotarcie w trudne miejsca, ale i umycie listw przypodłogowych.

100% idealny dla szybkiego mycia
W dzisiejszych czasach mamy coraz mniej czasu i chcemy go przeznaczyć na inne rzeczy, niż sprzątanie. Jednym wiadrem AQUA REVOLUTION SYSTEM umyjemy aż 50m2 podłogi. A gdy zdecydujemy się na większe porządki, łatwo i szybko będziemy mogli wypłukać wiadro i uzupełnić go czystą wodą.