Projekt domu Zuzia z garażem 1-st. [A] WRF1281

Cena projektu: 2 800 zł

Projekt wymaga aktualizacji, termin realizacji zamówienia może zostać wydłużony. Zadzwoń w celu ustalenia szczegółów.

60 dni na zwrot

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
128,7 m²
Min. szer. działki
22,7 m
Wysokość budynku
8,2 m
Pow. zabudowy
128,9 m²
Kubatura
571,2 m³
Kąt nach. dachu
40°
Pow. dachu
157 m²
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Zuzia z garażem 1-st. [A] to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Ciekawym elementem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt Zuzia z garażem 1-st. [A] to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Projekt uwzględnia jedną łazienkę na parterze i dwie na poddaszu. Uwzględnione w domu cztery przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Zuzia z garażem 1-st. [A] - Rzut parteru

1 wiatrołap
6,1 m²
2 kuchnia
14,2 m²
3 pokój dzienny
26,1 m²
4 hall
4,7 m²
5 schody
6,2 m²
6 pokój
11 m²
7 łazienka
5,5 m²
8 kotłownia
7,3 m²
9 garaż jednostan.
19,8 m²
razem
100,9 m²

Rzut kondygnacji projektu Zuzia z garażem 1-st. [A] - Rzut poddasza

10 hall
5,5 m²
11 pokój
21,4 m² (23,2 m²)
12 garderoba
2,3 m² (4,1 m²)
13 łazienka
3,5 m² (6,1 m²)
14 łazienka
6,2 m²
15 pokój
9 m² (12,3 m²)
16 pokój
9,3 m² (12,7 m²)
razem
57,2 m² (70,1 m²)

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Zuzia z garażem 1-st. [A] na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Zuzia z garażem 1-st. [A]

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

202 870 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: porotherm 25cm+styropian 12cm termo organika. Ściany wewnętrzne: porotherm, g-k. Rodzaj stropu: teriva. Elewacje: tynk strukturalny, okładzina kamienna. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Ze względu na dostosowanie projektu do aktualnych norm wymiary budynku mogą ulec zmianie.

Elewacje

Autor: ARCHECO Dom dla Ciebie

Opinie mieszkańców domu Zuzia z garażem 1-st. [A]

Zdjęcie profilowe zygi307
zygi307

Wybór projektu domu Zuzia z garażem 1-st. WRF1281 był naszą wspólną decyzją, którą podjęliśmy po analizie wielu innych. Odpowiedni wygląd zewnętrzny i układ pomieszczeń pozwoliły zakładać, że dom sprawdzi się w użytkowaniu. Zależało nam także na tarasie i balkonie z tyłu domu - mamy działkę, z której pięknie widać położone w nizinie miasto.

Od początku chciałem wybrać ogrzewanie gazowe, jednak fachowiec, który zakładał mi instalacje m.in. także centralne, doradził mi, że piec z podajnikiem na miał i ekogroszek to znacznie mniejsze koszty inwestycji, przy jednocześnie nieuciążliwej obsłudze. I tak, za jego radą zdecydowałem się na to rozwiązanie. W zasadzie nie żałuję tego (może jedynie samego położenia kotłowni, ale nie przewidywałem nie-gazówki) - udaje mi się utrzymać czystość w kotłowni, więc niewiele kurzu przedostaje się do wiatrołapu i myślę, że już w drugim sezonie koszty będą o wiele mniejsze. Teraz spaliłem 5 ton paliwa (3 ekogroszku i 2 miału), więc i tak nie tak najgorzej.

Jestem zadowolony z układu pomieszczeń przewidzianego w tym domu. Co prawda, na razie mieszkamy z żoną tylko na dole, a górę prawdopodobnie wykończymy w przeciągu roku, ale już sam parter jest bardzo praktyczny. Całkiem wygodnym rozwiązaniem jest ten dodatkowy pokój, który u nas służy jako biuro. W domu jest bardzo jasno, mimo iż przód mamy ustawiony od południa, a salon od północy. Nie mam jednak wątpliwości, że na poddaszu będzie superwidno, ponieważ każdy z pokoi ma duże drzwi na taras i dodatkowo okno w dachu lub szczycie (główna sypialnia). Zrezygnowaliśmy natomiast z okna na bocznej ścianie kuchni - wydawało się, że gdyby je zostawić, to kompletnie brakuje miejsca na szafki wieszane. Tym samym, duża i przestronna kuchnia staje się niepraktyczna.

Cała budowa Zuzi z garażem 1-st. WRF1281 przebiegała raczej spokojnie i bez większych problemów. Radzę jednak dopilnować fachowców w kwestii skutecznego odprowadzenia wody z balkonu nad salonem. Jest to o tyle ważne, że przy choćby minimalnie wadliwym wykończeniu tego elementu i mocnych ulewach woda łatwo może dostać się do środka.

Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym i garażem Zuzia z garażem 1-st. WRF1281 oceniam jednak na plus. Wierzę, że dom pozwoli się sobą cieszyć przez długie lata. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Zuzia z garażem 1-st. [A]

  – 0 głosów

Projekt domu Zuzia z garażem 1-st. [A] należy do kategorii

Projekty podobne do Zuzia z garażem 1-st. [A] WRF1281

Projekt domu Dom Dla Ciebie 1 z garażem 1-st. [A] 3D

Projekt domu Kendra Mała -100 3D iDesigner

Kendra Mała

127,07 m²

Projekt domu Dom Dla Ciebie 7 z garażem 1-st. [A]

Projekt domu Atreusz Mały

Atreusz Mały

126,5 m²

Projekt domu Sowa 10 z garażem -500 3D

Sowa 10 z garażem

139,7 m²

Projekt domu Dom Dla Ciebie 2 z garażem 1-st. [A] 3D

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych