Projekt domu Zeus WRP1124

Cena projektu: 3 318 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
202,5 m²
Min. szer. działki
24,72 m
Wysokość budynku
9,4 m
Pow. zabudowy
182,3 m²
Kubatura
706,9 m³
Kąt nach. dachu
38°
Pow. dachu
325,4 m²
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Zeus to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem namiotowym, który wyjątkowosię prezentuje. Projekt Zeus to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Otwarta kuchnia dodaje wnętrzu przestrzeni oraz znacznie ułatwia komunikację między domownikami. Dodatkowo, znajdujący się w kuchni stół umożliwia integrację z resztą domowników. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon i jadalnia. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Łazienka na parterze sprawdzi się podczas odwiedzin gości, a druga ulokowana na poddaszu - dla domowników. Cztery komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowo weranda to miejsce doskonałe do spotkań z rodziną i najbliższymi. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. willi.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Zeus - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,9 m²
2 hall
16,1 m²
3 spiżarnia
1,9 m²
4 kuchnia
12,1 m²
5 jadalnia
11,7 m²
6 pokój dzienny
27,4 m²
7 pokój
15,3 m²
8 pom. gospodarcze
5,7 m²
9 garaż dwustan.
41,3 m²
10 kotłownia
5,2 m²
11 łazienka
2,8 m²
razem
144,4 m²

Rzut kondygnacji projektu Zeus - Rzut poddasza

1 hall
9,8 m²
2 pokój
14,2 m²
3 pokój
19,5 m²
4 pokój
13,6 m²
5 łazienka
8,1 m²
6 pom. gospodarcze
2,7 m²
7 pokój rekreacyjny
32,7 m²
8 garderoba
4,5 m²
razem
105,1 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Zeus na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Zeus
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

338 000 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczkow ceramicznych. Strop gęstożebrowy. Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termoorganika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Dobre Domy Flak & Abramowicz

Opinie mieszkańców domu Zeus

Zdjęcie profilowe jmrówka
jmrówka

Wybraliśmy projekt domu Zeus WRP1124, ponieważ spodobał nam się wygląd zewnętrzny domu, natomiast układ pomieszczeń był najbardziej zbliżony do naszych potrzeb. Chcieliśmy także, aby dom był podzielony na dwie strefy (na parterze- część gościnna, na piętrze- część prywatna).

Budowa przebiegła bardzo sprawnie, wykonawcy również nie skarżyli się na projekt domu Zeus WRP1124, gdyż był bardzo czytelny. Jedynie okno na klatce schodowej nie było widoczne, a na rzucie dachu w ogóle go nie było. ale na szczęście poradziliśmy sobie z tym. do ogrzewania wybraliśmy pompę ciepła i niestety nie jesteśmy z niej zadowoleni. Koszty eksploatacji są jak na razie bardzo wysokie, ale mamy nadzieję, że z biegiem czasu to się zmieni.

Mamy lustrzane odbicie domu, więc kuchnia jest od wschodu. Dodatkowo powiększyliśmy okna, więc teraz we wszystkich pomieszczeniach jest bardzo jasno w ciągu dnia. Oprócz powiększenia okien, zlikwidowaliśmy jeszcze słup w salonie (mogliśmy sobie na to pozwolić, ponieważ wzmocniliśmy dach). Musieliśmy także zmienić wejście do spiżarni- teraz jest od korytarza. Było to konieczne, gdyż brakowało nam miejsca na szafki. Zrobiliśmy schody podwieszane zamiast lanych, więc przy małych dzieciach musimy szczególnie uważać na ich bezpieczeństwo. Ostatnią zmianą była garderoba- nie ma wejścia z hallu tylko z naszej sypialni.

Myślę, że dom może sprawdzić się zarówno przy osobach starszych (może być wykorzystany pokój na dole jako sypialnia), jak również dla rodzin z małymi dziećmi (ale należy uważać na schodach). Bardzo nam się podoba pokój nad garażem, jest bardzo duży i sądzimy, że sprawdzi się idealnie jako bawialnia dla dzieci. Moja rodzina liczy cztery osoby i przestrzeni mamy wystarczająco dużo, chciałabym jedynie, żeby garderoba była trochę większa. Jestem zadowolona z całego projektu i wszystkie pomieszczenia nam odpowiadają. Oczywiście, mamy miejsce na przyjęcie gości, jednak gdy jest rozłożony stół w wykuszu robi się trochę ciasno. Na pewno dobrze zrobiliśmy likwidując ten słup, dzięki temu jest więcej miejsca.

Polecam projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Zeus WRP1124. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Zeus

  – 0 głosów

Projekt domu Zeus należy do kategorii

Projekty podobne do Zeus WRP1124

Projekt domu Meritum -196

Meritum

189,4 m²

Projekt domu APS 090

APS 090

207,1 m²

Projekt domu Meritum 2 -210

Meritum 2

187,6 m²

Projekt domu Dom 215

Dom 215

220,5 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych