Projekt domu Wioletta G1 WRC1820

Cena projektu: 2 700 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.

starter

Promocja Archipelag

Udostępnij
Pow. użytkowa
175,75 m²
Min. szer. działki
19,5 m
Wysokość budynku
9,4 m
Pow. zabudowy
165,33 m²
Kubatura
638,31 m³
Kąt nach. dachu
42°
Pow. dachu
272 m²
Liczba pokoi
5 (4 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Wioletta G1 jest doskonały na średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, co znacznie ułatwia proces budowy. W tym projekcie kalenica skierowana jest prostopadle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Konstrukcja budynku zwieńczona jest dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Wioletta G1 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. Potrzeby 5-7 osobowej rodziny spełni pięć pokoi przewidzianych w projekcie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rzut kondygnacji projektu Wioletta G1 - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,69 m²
2 hall
20,11 m²
3 kuchnia
20,91 m²
4 spiżarnia
2,57 m²
5 pokój dzienny
27,67 m²
6 wc
1,63 m²
7 pokój
10,97 m²
8 łazienka
3,97 m²
9 kotłownia
9,81 m²
10 garaż jednostan.
29,34 m²
razem
131,67 m²

Rzut kondygnacji projektu Wioletta G1 - Rzut poddasza

1 korytarz
6,64 m²
2 pokój
13,64 m²
3 garderoba
4,72 m²
4 pokój
16,46 m²
5 pokój
11,2 m²
6 pokój
10,92 m²
7 łazienka
9,94 m²
razem
73,52 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Wioletta G1 na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Wioletta G1
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 331 500 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną. Elewację wykończono tynkiem mineralnym. Stolarka okienna drewniana lub PCV. Rolety zewnętrzne naokienne w systemie CleverBox firmy BeClever..

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Recenzje projektu Wioletta G1

  – 0 głosów

Projekt domu Wioletta G1 należy do kategorii

Projekty podobne do Wioletta G1 WRC1820

Projekt domu Murator C371 Stonowany