Projekt domu Sójka z garażem 1-st. [A] WRF1136

Cena projektu: 2 750 zł 2 450 zł Oszczędzasz 300 złOferta ważna do 15 kwietnia 2020 r.

Projekt wymaga aktualizacji, termin realizacji zamówienia może zostać wydłużony. Zadzwoń w celu ustalenia szczegółów.

Minimum 300zł rabatu na wybrane projekty

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
95,6 m²
Min. szer. działki
20,9 m
Wysokość budynku
8 m
Pow. zabudowy
106,4 m²
Kubatura
463,7 m³
Kąt nach. dachu
45°
Pow. dachu
188,5 m²
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Sójka z garażem 1-st. [A] to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Posiada garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Konstrukcja domu zwieńczona jest dachem czterospadowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Dom doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy jego front znajduje się od strony południowej. Projekt Sójka z garażem 1-st. [A] to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, druga na poddaszu. W projekcie przewidziano cztery sypialnie, które będą odpowiednie dla 4-6 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Sójka z garażem 1-st. [A] - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,9 m²
2 hall
2,6 m²
3 korytarz
4,9 m²
4 pokój
9,1 m²
5 łazienka
3,4 m²
6 pom. gospodarcze
1 m²
7 kotłownia
5,4 m²
8 kuchnia
5,8 m²
9 pokój dzienny
20,2 m²
10 garaż jednostan.
16,6 m²
razem
71,9 m²

Rzut kondygnacji projektu Sójka z garażem 1-st. [A] - Rzut poddasza

11 schody
4,2 m²
12 hall
5,2 m²
13 garderoba
2,3 m² (6 m²)
14 pokój
12,1 m² (17,5 m²)
15 pokój
7,7 m² (11,2 m²)
16 łazienka
6,5 m² (9,4 m²)
17 pokój
10,4 m² (13,3 m²)
razem
48,4 m² (66,8 m²)

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Sójka z garażem 1-st. [A] na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Sójka z garażem 1-st. [A]

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

188 482 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: porotherm+styropian termo organika. Ściany wewnętrzne: porotherm. Rodzaj stropu: teriva. Elewacje: tynk akrylowy, okładzina kamienna. Pokrycie dachu: dachówka cem. lub cer.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Ze względu na dostosowanie projektu do aktualnych norm wymiary budynku mogą ulec zmianie.

Elewacje

Autor: ARCHECO Dom dla Ciebie

Opinie mieszkańców domu Sójka z garażem 1-st. [A]

Zdjęcie profilowe agagusan
agagusan

Projekt domu Sójka z garażem 1-st. WRF1136 spodobał nam się przede wszystkim ze względu na swój wygląd zewnętrzny. Poza tym, był to mały dom - dokładnie taki jak chcieliśmy. Wcześniej mieszkaliśmy w większym, jednak uznaliśmy, że niekoniecznie takiego potrzebujemy.

Budowa szła u nas bardzo sprawnie i już niedługo minie trzeci rok od naszej przeprowadzki do nowego domu. Mamy ogrzewanie gazowe i kominek, w którym grzejemy w okresach przejściowych i od czasu do czasu w weekendy. W całym domu rozłożona jest podłogówka, nie mamy kaloryferów. Dom jest bardzo dobrze ocieplony. Zbudowany został z cegły hadekówki i obłożony 20cm styropianu do tego oczywiście dochodzi wełna przy dachu. Dzięki takim rozwiązaniom koszty ogrzewania są bardzo niskie - ostatnia zima to było tylko 1700 złotych, z czego nigdy nie przekroczyliśmy dwóch tysięcy.

Z układu pomieszczeń w Sójce WRF1136 jesteśmy bardzo zadowoleni. Na dole jednak sporo się zmieniło. Zamiast dwóch oddzielnych pomieszczeń na kuchnię i salon, mamy jeden wielki salon, a kuchnia została przeniesiona w miejsce dodatkowego pokoju na dole i łazienki. Ta ostatnia z kolei znalazła swoje miejsce przy kotłowni, która także się trochę zmniejszyła. Teraz wszystko jest dokładnie tak, jak sobie to zakładałam. Taki układ na dole spokojnie też pozwala zaprosić rodzinę na jakieś imieniny czy święta i wygodnie każdego ugościć. Na górze mamy do dyspozycji trzy sypialnie, więc przy dwójce dzieci jest nam bardzo wygodnie. Mamy też przejście do pomieszczenia nad garażem, które zostało zaadaptowane na garderobę. Całość wnętrza jest pięknie doświetlona - dom jest ustawiony salonem w kierunku południa i południowego-zachodu, więc całymi dniami jest jasno i przyjemnie. Zdecydowaliśmy się też na rolety zewnętrzne, bo jednak dało się czuć jak ucieka ciepło przez okna.

Jestem bardzo zadowolona z projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym i garażem Sójka WRF1136. Chyba był on najlepszym dla nas wyborem. Na tą chwile wszystko sprawdza się bez zarzutów. Polecam i pozdrawiam.

Recenzje projektu Sójka z garażem 1-st. [A]

  – 0 głosów

Projekt domu Sójka z garażem 1-st. [A] należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Sójka z garażem 1-st. [A]

Projekt domu Sójka z garażem 1-st. bliźniak [A-BL] -300

Projekt domu Sójka bez garażu [B] -300

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych