Projekt domu Śnieżka G1 WRC1204

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
124,99 m²
Min. szer. działki
19,9 m
Wysokość budynku
8,3 m
Pow. zabudowy
115,74 m²
Kubatura
425,1 m³
Kąt nach. dachu
45°
Pow. dachu
218 m²
Liczba pokoi
5 (4 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Śnieżka G1 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, przez co jest tani w budowie. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, co daje możliwość na realizację w zabudowie bliźniaczej. Autor projektu uwzględnił garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Konstrukcja domu zwieńczona jest dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt Śnieżka G1 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Uwzględniona na dole toaleta świetnie sprawdzi się w trakcie odwiedzin gości, natomiast poddasze dysponuje komfortową, w pełni funkcjonalną łazienką. Część nocną tworzy pięć sypialni, które dobrze sprawdzą się w przypadku 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Sporym atutem projektu jest uwzględniona w nim praktyczna garderoba, która minimalizuje potrzebę posiadania w pokojach dużych szaf, dzięki czemu są one bardziej przestronne. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Niewątpliwym atutem domu jest weranda, która dodaje uroku bryle, a także podnosi funkcjonalność domu. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rzut kondygnacji projektu Śnieżka G1 - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,7 m²
2 hall
6,58 m²
3 kuchnia + jadalnia
18,26 m²
4 pokój dzienny
16,91 m²
5 pokój
9,12 m²
6 wc
1,94 m²
7 garderoba
3,82 m²
8 pom. gospodarcze
4,23 m²
9 garaż jednostan.
17,22 m²
razem
82,78 m²

Rzut kondygnacji projektu Śnieżka G1 - Rzut poddasza

1 korytarz
8,52 m²
2 pokój
10,26 m²
3 pokój
10,26 m²
4 pokój
11,37 m²
5 garderoba
2,7 m²
6 łazienka
9,34 m²
7 pokój
6,98 m²
razem
59,43 m²

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Śnieżka G1 na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Śnieżka G1

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

264 804 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Dom zaprojektowano w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej pokryto dachówką cementową lub ceramiczną. Elewację wykonano z cegły. Stolarka okienna drewniana. Okna połaciowe.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Recenzje projektu Śnieżka G1

  – 0 głosów

Projekt domu Śnieżka G1 należy do kategorii

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych