Projekt domu Sławek segment WRD1483

Cena projektu: 2 480 zł Cena dotyczy jednego segmentu

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
113,2 m²
Min. szer. działki
12,5 m
Wysokość budynku
9 m
Pow. zabudowy
104 m²
Kubatura
356 m³
Kąt nach. dachu
40°
Pow. dachu
168 m²
Liczba pokoi
4
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Sławek segment zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających wąską działkę, co jest szczególnie istotne, gdy nie można pozwolić sobie na budynek o dużych wymiarach. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, przez co jest tani w budowie. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy bliźniaczej. Autor projektu uwzględnił garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem naczółkowym, który oryginalnie się prezentuje. Projekt Sławek segment to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Połączenie jadalni z salonem to doskonałe rozwiązanie dla osób, lubiących organizować przyjęcia. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Na parterze znajduje się toaleta, a na poddaszu architekt przewidział funkcjonalną łazienkę. Uwzględnione w domu cztery przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Sławek segment jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rzut kondygnacji projektu Sławek segment - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,7 m²
2 hall + schody
9 m²
3 kuchnia
8,5 m²
4 pokój dzienny + jadalnia
32,3 m²
5 pom. gospodarcze
4,2 m²
6 wc
1,3 m²
7 garaż jednostan.
17,4 m²
razem
75,4 m²

Rzut kondygnacji projektu Sławek segment - Rzut poddasza

1 korytarz + schody
4,8 m²
2 pokój
9,3 m²
3 pokój
13 m²
4 łazienka
6,4 m²
5 pokój
17,2 m²
6 pokój
8,7 m²
razem
59,4 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Sławek segment na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Sławek segment
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
33 025 zł

stan surowy otwarty
96 425 zł

stan surowy zamknięty
22 352 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24 cm + styropian 14 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki silikatowe 24 cm. Strop: gęstożebrowy Teriva I. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: HORYZONT Autorskie Projekty Domów

Recenzje projektu Sławek segment

  – 0 głosów

Projekt domu Sławek segment należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Sławek segment

Projekt domu Sławek jednorodzinny dwulokalowy

Projekt domu Sławek bliźniak

Sławek bliźniak

226,4 m²