Projekt domu Sasza z garażem WRX1014

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
111,9 m²
Min. szer. działki
25,1 m
Wysokość budynku
7,1 m
Pow. zabudowy
180,8 m²
Kubatura
396 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
263 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Sasza jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Ciekawym elementem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Posiada garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt Sasza to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Zamknięta kuchnia to idealne rozwiązanie dla amatorów gotowania. Dzięki zamkniętej przestrzeni, powstające zapachy nie przedostają się do innych pomieszczeń. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W projekcie uwzględniono komfortową łazienkę oraz osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Niewątpliwą zaletą projektu jest przewidziana w nim funkcjonalna garderoba. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rzut kondygnacji projektu Sasza z garażem - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,65 m²
2 hall
9,26 m²
3 kuchnia + spiżarnia
12,67 m²
4 wc
1,77 m²
5 pokój dzienny
33,18 m²
6 korytarz
12,41 m²
7 pokój
12,27 m²
8 pokój
9,34 m²
9 pokój
11,37 m²
10 garderoba
2,78 m²
11 łazienka
7,02 m²
12 kotłownia
6,78 m²
13 garaż jednostan.
26,81 m²
razem
148,31 m²

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Sasza z garażem na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Sasza z garażem

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

148 355 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe; ściany zewnętrzne: warstwowe bloczki z bet. komórkowego (np. YTONG) + docieplenie ( styropian), możliwość adaptacji na inną technologię.; ściany wewnętrzne: nośne-bloczki z bet. komórkowego, działowe; bloczki z bet. komórkowego lub lekkie ścianki z płyt G-K; strop: żelbetowy, gęstożebrowy typu Teriva; elewacje: tynk strukturalny, płytki klinkierowe lub kamień cięty; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna lub cementowa lub każde lżejsze

Rekomendowani producenci

Elewacje

Opinie mieszkańców domu Sasza z garażem

Zdjęcie profilowe mss
mss

Projekt domu Sasza WRX1014 wybrałam przede wszystkim dlatego, że przedstawia dom parterowy, więc wszystko jest na jednym poziomie. Poza tym, już po pierwszym spojrzeniu nań całość wydaje się przemyślana i funkcjonalna.

Nasza budowa przebiegała całkiem płynnie i trwała w sumie jakieś dwa lata. W domu już mieszkamy około roku i przy dobrym ociepleniu budynku, koszty ogrzewania w pierwszym sezonie były jak najbardziej przystępne. Mamy piec na ekogroszek, ponieważ nie mieliśmy możliwości podłączenia gazu, o którym bardziej myśleliśmy.

Układ pomieszczeń w projekcie domu Sasza WRX1014 jest bardzo dobry. Dla naszej trzyosobowej rodziny ilość pokoi i metraż jest w zupełności wystarczający. Goście, którzy nas odwiedzają chwalą natomiast ogromną przestrzeń, która jest widoczna po przejściu z korytarza do salonu. Wnętrze w naszym domu jest także bardzo jasne. Układ okien i ich rozmiary zapewniają, że do środka wpada nam sporo światła. Tym bardziej, że dom jest ustawiony tarasem od zachodu, więc praktycznie cały dzień część otwarta jest bardzo widna.

Zmian, jakich dokonaliśmy w projekcie domu Sasza WRX1014, nie było wiele. Wydłużyliśmy garaż do szerokości całego domu. Dzięki czemu można było przenieść tam kotłownię i żadne niepożądane zapachy do domu nam się nie dostają.

Jestem bardzo zadowolona z wyboru projektu domu parterowego z garażem Sasza WRX1014. Całość sprawdza się nam całkiem tak, jak zakładaliśmy. Polecam i pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe emil81
emil81

Wybraliśmy projekt domu Sasza WRX1014, ponieważ był wygodny układ pomieszczeń wewnątrz oraz wszystko na jednym poziomie, a na tym nam zależało.

Od wschodu mamy tył domu i przy takim umieszczeniu domu na działce, niestety nie jest odpowiednio oświetlony w ciągu dnia. Ale wiedzieliśmy, że tak będzie, jednak wejście domu chcieliśmy mieć od drogi i musiało tak być. Z perspektywy czasu ma to też swoje dobre strony, gdyż w lecie, gdy świeci słońce to nie trzeba zasłaniać żaluzji, a wada to fakt, że w zimie nie mamy tego słońca tak, żeby nagrzewało.

Jedyna zmiana jakiej dokonaliśmy, to zmiana okna w garażu teraz jest od strony południowej. Budowa poszła nam sprawnie tak jak sobie wcześniej zakładaliśmy. Projekt domu Sasza WRX1014 był czytelny, jednak z tego co pamiętam były drobne wady projektu komina. Ale moi fachowcy sobie z tym poradzili. Mamy piec na węgiel i drzewo, jest w porządku.

Układ pomieszczeń według nas jest funkcjonalny. Bardzo wygodne jest to, że wszystko jest na jednym poziomie. Dla mojej czteroosobowej rodziny dom jest wystarczająco duży, gdyby miało to się zmienić to zawsze mogę zaadaptować poddasze na cele mieszkalne. Najbardziej jestem zadowolony z salonu w połączeniu z kuchnią. Jedyne co bym teraz zmienił to dach. Sądzę, że można by było go tak rozwiązać, aby był jeszcze ładniejszy i miał więcej uroku. Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z garażem jednostanowiskowym Sasza WRX1014, mogę go polecić z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Sasza z garażem

  – 0 głosów

Projekt domu Sasza z garażem należy do kategorii

Projekty podobne do Sasza z garażem WRX1014

Projekt domu Domena 112 A1

Domena 112 A1

122,19 m²

Projekt domu Wymarzony 11 -339

Wymarzony 11

119,39 m²

Projekt domu Murator C363 Markowy

Projekt domu Flori III G1 (wersja A) economic -450

Projekt domu APS 245

APS 245

107,1 m²

Projekt domu TK34G

TK34G

118,86 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych