Projekt domu Rusałka III WRP1321

Cena projektu: 2 541 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
134,8 m²
Min. szer. działki
19,42 m
Wysokość budynku
8,6 m
Pow. zabudowy
108,7 m²
Kubatura
431,6 m³
Kąt nach. dachu
40°
Pow. dachu
186,2 m²
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)

Opis projektu

Projekt domu Rusałka III został stworzony na wzór popularnego projektu Rusałka. Jednak nie ma garażu. Projekt domu Rusałka III to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę prostą, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Ciekawym elementem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt Rusałka III to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Kuchnia otwarta na salon to doskonałe miejsce dla osób lubiących połączenie funkcjonalności z atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądem. Dodatkowo przewidziano miejsce na wstawienie stołu, co sprzyja wspólnym rodzinnym posiłkom. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. W domu przewidziano jadalnię połączoną z salonem. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacji strefy dziennej. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Praktycznym rozwiązaniem jest uwzględnienie w projekcie dwóch łazienek - zarówno na dole jak i na górze. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rzut kondygnacji projektu Rusałka III - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,4 m²
2 hall
5,9 m²
3 łazienka
3,7 m²
4 spiżarnia
1,7 m²
5 kuchnia
9,9 m²
6 pokój dzienny + jadalnia
32 m²
7 pokój
12,7 m²
8 pom. gospodarcze
3,5 m²
razem
72,8 m²

Rzut kondygnacji projektu Rusałka III - Rzut poddasza

1 hall
6,6 m²
2 pokój
16,3 m²
3 pokój
17,7 m²
4 pokój
15,1 m²
5 łazienka
6,3 m²
razem
62 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Rusałka III na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Rusałka III
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
33 178 zł

stan surowy otwarty
112 952 zł

stan surowy zamknięty
25 305 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 199 000 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy. Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Dobre Domy Flak & Abramowicz

Recenzje projektu Rusałka III

  – 0 głosów

Projekt domu Rusałka III należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Rusałka III

Projekt domu Rusałka IV

Rusałka IV

137,6 m²

Projekt domu Rusałka V

Rusałka V

137,6 m²

Projekt domu Rusałka

Rusałka

134,8 m²

Projekt domu Rusałka II

Rusałka II

134,8 m²

Projekty podobne do Rusałka III WRP1321

3D Projekt domu Armanda -100

Armanda

133,85 m²

3D Projekt domu Belinda (Armanda z wykuszem) -100

3D Projekt domu Bakalia

Bakalia

131,58 m²

3D Projekt domu Sowa 1 bez garażu -100

Sowa 1 bez garażu

139,8 m²

3D Projekt domu Kortado

Kortado

136,01 m²

3D Projekt domu Armanda BIS -100

Armanda BIS

131,41 m²