Projekt domu Rodi KRH1077

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
88,06 m²
Min. szer. działki
20,3 m
Wysokość budynku
5,91 m
Pow. zabudowy
144 m²
Kubatura
559 m³
Kąt nach. dachu
30°
Liczba pokoi
3

Opis projektu

Projekt domu Rodi jest idealny na średniej szerokości działkę. Dom cechuje się bryłą w kształcie litery L, co sprawia, że prezentuje się niebanalnie. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną prostopadle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt Rodi to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Autor projektu przewidział w nim jedną łazienkę o optymalnych rozmiarach. Trzy komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Dopełnieniem całej bryły jest weranda zaplanowana w projekcie. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Rzut kondygnacji projektu Rodi - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,51 m²
2 hall
7,43 m²
3 pokój dzienny + kuchnia
31,91 m²
4 pokój
12,27 m²
5 pokój
12,24 m²
6 łazienka
6,23 m²
7 pokój
9,86 m²
8 kotłownia
5,56 m²
razem
88,01 m²

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Rodi na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Rodi

Koszt budowy domu

Wycena opracowana przez Extradom:

132 810 zł - orientacyjny koszt budowy domu bez instalacji

stan zerowy
41 385 zł

stan surowy otwarty
75 362 zł

stan surowy zamknięty
16 063 zł

Wyceny stanowią wartośc przybliżoną W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych mogą się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty sa liczone dla bodowy domu w technologii murowanej.

Różnica w wycenie extradom oraz autora projektu wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty żelbetowe. Ściany zewnętrzne: technologia tradycyjna - pustak ceramiczny + izolacja. Ściany wewnętrzne konstrukcyjne z pustaków ceramicznych. Ściany wewnętrzne działowe z cegły kratówki. Strop nad parterem żelbetowy lub z płyt gipsowo-kartonowych na ruszcie stalowym. Dach w konstrukcji drewnianej płatwiowo-krokwiowej. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Archigraph

Recenzje projektu Rodi

  – 0 głosów

Projekt domu Rodi należy do kategorii

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych