Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Informacje szczegółowe
Powierzchnia i wymiary
Energooszczędność
Technologia
Powierzchnia użytkowa
85,50 m²
Cena przy zakupie z projektem
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
Powierzchnia zabudowy
151,65 m²
Cena przy zakupie z projektem
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
Powierzchnia całkowita
151,65 m²
Cena przy zakupie z projektem
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.
Kubatura brutto
654,40 m³
Cena przy zakupie z projektem
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
Powierzchnia dachu
209 m²
Cena przy zakupie z projektem
Kąt nachylenia dachu
25°
Cena przy zakupie z projektem
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
Wysokość budynku
5,96 m
Cena przy zakupie z projektem
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
Szerokość elewacji
10,95 m
Cena przy zakupie z projektem
Długość elewacji
14,70 m
Cena przy zakupie z projektem
Min. szerokość działki
18,95 m
Cena przy zakupie z projektem
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
Min. długość działki
22,70 m
Cena przy zakupie z projektem
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
Ogrzewanie
gazowe
Warunki techniczne
WT 2017 lub WT 2021
Cena przy zakupie z projektem
Warunki techniczne (WT) określają maksymalne zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną (Ep) potrzebną do ogrzewania, wentylacji, chłodzenia oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo określają maksymalny współczynnik przenikania ciepła dla ścian zewnętrznych, dachu/stropów, podłogi, okien i drzwi.
Parametr
WT 2017
WT 2021
Energia pierwotna (Ep)
do 90 kWh/(m2rok)
do 70 kWh/(m2rok)
Ściany zewnętrzne
maks. 0,23 W/m2K
maks. 0,20 W/m2K
Dach/stropodachy
maks. 0,18 W/m2K
maks. 0,15 W/m2K
Podłogi na gruncie
maks. 0,30 W/m2K
maks. 0,30 W/m2K
Okna i drzwi balkonowe
maks. 1,10 W/m2K
maks. 0,90 W/m2K
Okna dachowe(połaciowe)
maks. 1,30 W/m2K
maks. 1,10 W/m2K
Drzwi i bramy
maks. 1,50 W/m2K
maks. 1,30 W/m2K
Ściany z pustaka ceramicznego grubości 25 cm + ocieplenie w systemie Termo Organika. Pokrycie dachu dachówką. Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann.
Nowość
Projekt z budową
Zbuduj ten dom wygodnie, szybko i bezpiecznie
Gwarancja niezmiennego kosztu budowy
Kompleksowa budowa od A do Z
Gotowy dom nawet w 6 miesięcy
1
Wybór projektu domu
2
Dobór technologii i jednego wykonawcy
3
Budowa domu
Nowy aktualny
Szacunkowy koszt budowy
Stan surowy zamknięty
Koszt aktualny na I kwartał 2022
179 000 zł netto
Prace ziemne i fundamenty
45 000 zł
Kompletna konstrukcja, strop oraz dach
108 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
26 000 zł
Projekt nawet za 1 zł
Weź kredyt hipoteczny z NOTUS Finanse i odbierz zwrot
Na pewno znasz przynajmniej jedną osobę, która budowała dom latami, bo w trakcie budowy zabrakło jej pieniędzy. My chcemy, byś w swoim domu zamieszkał jak najszybciej. Dlatego podajemy Ci realne koszty.
Czy da się je obniżyć? Jasne. Wystarczy np. śledzić promocje na materiały budowlane.
Wolimy jednak pokazać Ci kosztorys uwzględniający ceny standardowe i zawsze aktualne, żebyś w trakcie budowy unikał stresu związanego z nieprzewidzianymi wydatkami.
Podane koszty budowy mają charakter szacunkowy.
Darmowe
Zestawienie materiałów budowlanych
Polecamy
Kosztorys
Zawiera zestawienie wszystkich potrzebnych materiałów wraz z ich cenami, uwzględnia koszty sprzętu i transportu. Z kosztorysem:
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Bestseller
Kosztorys
450 zł
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
150 zł
Bestseller
100% rabatu na Dedykowany Projekt ogrzewania podczerwienią
428 zł
0 zł
Cena przy zakupie z projektem
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
300 zł
Opis projektu
Dom GL-785 Pelikan III został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu GL-510 Pelikan II. W przeciwieństwie do bazowej wersji projekt ma mniej pokoi, mniejszą powierzchnię, piwnicy. Projekt domu GL-785 Pelikan III jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaplanowano garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt GL-785 Pelikan III to dom parterowy, co jest szczególnie bezpieczne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Otwarta kuchnia sprzyja integracji - przygotowując posiłek, możemy brać czynny udział w rozmowie z osobami przebywającymi w salonie. Projektant połączył salon i jadalnię w przestronną strefę dzienną, co jest nowoczesnym oraz bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Uwzględniona w projekcie łazienka posiada optymalne wymiary. Część nocną tworzą dwie sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. GL-785 Pelikan III nawiązuje do stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.
Dołącz do społeczności osób, które budują ten dom lub są zainteresowane jego budową. Zadawaj pytania, wymieniaj się informacjami, oglądaj zdjęcia z różnych etapów budowy.
W projekcje urzekły mnie duże salonowe okna oraz dobrze rozplanowane wnetrze.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Pelikan III
saviola98
Od początku zależało nam na tym, aby wszystkie pomieszczenia w naszym nowym domu znajdowały się na jednej kondygnacji. Spośród wielu propozycji budynków parterowych wybraliśmy projekt GL-785 Pelikan III BBA1782, który bardzo spodobał nam się wizualnie ze względu na ciekawą konstrukcje bryły. Oprócz tego, jego metraż wydał nam się być optymalny dla potrzeb naszej rodziny.Zdecydowałem się na budowę systemem gospodarczym. Prace, które mogłem i potrafiłem zrobić sam, wykonałem bez pomocy firmy, a mimo to podczas realizacji nie miałem żadnych problemów. Wszystko odbyło się naprawdę sprawnie i w krótkim czasie, gdyż od rozpoczęcia inwestycji, do wprowadzenia się do nowego domu minęło w naszym przypadku zaledwie 6 miesięcy. Do wymurowania ścian użyliśmy ceramicznych pustaków Poroton marki Röben, zaś dach pokryliśmy dachówką ceramiczną tego samego producenta. Strop wykonaliśmy w drewnianej konstrukcji.Zewnętrzną izolację bryły tworzy styropian o grubości 10 cm, zaś na stropie zastosowaliśmy 23 cm wełny mineralnej. Co prawda, projekt GL-785 Pelikan III BBA1782 przewidywał ogrzewanie gazowe, jednak my postanowiliśmy zmienić rodzaj zalecanej instalacji i zamontowaliśmy w kotłowni piec na ekogroszek. Obecnie jesteśmy po pierwszym sezonie grzewczym od zamieszkania, a przez całą zimę nie zużyliśmy nawet 3 ton opału.W kwestii kosztów wiele zależy od tego, na jaką metodę budowy zdecyduje się Inwestor. Podejrzewam, że gdybym do całej realizacji zatrudnił firmę, ciężko byłoby mi zmieścić się w kwocie oszacowanej przez architekta, jednak przy budowie systemem gospodarczym sporo zaoszczędziłem na robociźnie, co pozwoliło mi na obniżenie sugerowanych kosztów. Cała inwestycja łącznie z wykończeniami, wyposażeniem i częściowym umeblowaniem domu wyniosła ok. 200 tys. zł.Do projektu GL-785 Pelikan III BBA1782 wprowadziłem drobne zmiany. Zrezygnowałem z kominka w salonie, a także zmniejszyłem wysokość okien tarasowych - obecnie zaczynają się one 1 m od podłogi, dzięki czemu mogłem usytuować przy nich dużą narożną kanapę. Innych modyfikacji nie wprowadzałem, aczkolwiek teraz z zastanowiłbym się nad innym rozwiązaniem odnośnie więźby dachowej. Układ tworzących ją belek nie pozwala na zagospodarowanie przestrzeni na poddaszu, a praktyczny strych do przechowywania rzeczy, których nie używa się na co dzień z pewnością by się przydał. Myślę więc, że warto zwrócić na to uwagę i zlecić przeprojektowanie konstrukcji dachu na etapie adaptacji.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego GL-785 Pelikan III BBA1782. Jego metraż jest w pełni komfortowy dla naszej rodziny, a układ pomieszczeń w naszym nowym domu w pełni nas satysfakcjonuje - jest funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu. Ciekawym rozwiązaniem jest z pewnością oddzielenie sypialni małżeńskiej od dziecięcego pokoju, pomiędzy którymi znajduje się łazienka. Pozdrawiam.
danta
Wraz z mężem chcieliśmy wybudować dom, w którym mieszkałaby jedynie nasza dwójka, dlatego przy wyborze odpowiedniego projektu istotne znaczenie miał nie za duży metraż. Ponadto, priorytetem było dla nas to, aby był to budynek parterowy. Finalnie zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu GL-785 Pelikan III BBA1782, który oprócz tego iż spełniał powyższe kryteria, bardzo spodobał się nam ze względu na duże rozmiary przeszkleń.Nasza budowa odbyła się szybko, sprawnie i bez żadnych problemów. Fachowcy nie zgłaszali zastrzeżeń odnośnie technicznej strony projektu, a cała realizacja trwała zaledwie nieco ponad rok. Pierwsze prace zaczęliśmy w listopadzie 2014 r., a już 23 grudnia następnego roku wprowadziliśmy się do nowego, w całości wykończonego domu. Budynek został postawiony z pustaków ceramicznych, zaś dach pokryliśmy dachówką. Do zrealizowania całej inwestycji zatrudniliśmy jedną firmę, która kompleksowo zajęła się wszystkimi etapami. Muszę jednak przyznać, że decydując się na taką metodę budowy należy liczyć się z kosztami wyższymi w stosunku do oszacowanych w kosztorysie - w naszym przypadku cena realizacji na etapie stanu surowego zamkniętego przekroczyła sugerowaną. Myślę jednak, że budując systemem gospodarczym, zmieszczenie się w szacunkach wyliczonych przez architekta jest w pełni realne.Zdecydowaliśmy się na zastosowanie systemu ogrzewania podłogowego, a do kotłowni wstawiliśmy piec z podajnikiem na ekogroszek. Takie rozwiązanie doskonale się sprawdza i jestem z niego naprawdę zadowolona. Tzw. „podłogówka” sprawia, iż na całej powierzchni domu ciepło równomiernie się rozchodzi, a za sprawą braku kaloryferów ściany się nie brudzą. Z kolei kocioł z podajnikiem jest praktycznie bezobsługowy, co wiąże się z wygodą i oszczędnością czasu. Do domu wprowadziliśmy się pod koniec zeszłego roku, więc ubiegła zima nie jest do końca miarodajna w kwestii kosztów. Podejrzewamy jednak, że w tym sezonie grzewczym 3-4 tony ekogroszku bez problemu powinny nam wystarczyć. Piec służy nam również do grzania wody użytkowej w sezonie letnim - przez okres ok. 2-3 tygodniu zużywamy wtedy dwa standardowej wielkości worki ekogroszku.Duże witryny, które architekt przewidział w projekcie domu GL-785 Pelikan III BBA1782 od początku bardzo nam się spodobały, jednak ostatecznie ze względu na dosyć wysokie koszty postanowiliśmy zmniejszyć ich rozmiary z 4 m na 3 m. Początkowo zaczęłam nieco żałować tej zmiany, ale teraz w praktyce stwierdzam że była to jednak dobra decyzja - szczególnie wtedy, gdy przychodzi pora na umycie okien. Kolejną zastosowaną przez nas modyfikacją było wydłużenie o 3 m części domu, w której skład wchodzi garaż, kotłownia i wiatrołapWybór projektu domu parterowego GL-785 Pelikan III BBA1782 okazał się dla nas strzałem w dziesiątkę. Przewidziany w nim układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny, toteż nie czuliśmy potrzeby wprowadzania zmian w kwestii usytuowania ścianek działowych. Nasz nowy dom według nas posiada same plusy. Nieduży metraż sprawia, że komunikacja jest wygodna i wszystko znajduje się „pod ręką”, a w dodatku nie musimy spędzać wiele czasu na sprzątaniu. Pokoje są wystarczająco przestronne, a ich ilość jest optymalna dla 2-3 osobowej rodziny. Najbardziej jestem zaś zadowolona z dużych rozmiarów salonu. Jest on połączony z kuchnią, a tak otwarta przestrzeń w pełni mnie satysfakcjonuje. Dodatkowo budynek świetnie prezentuje się z zewnątrz. Podoba się nie tylko nam, ale także wszystkim odwiedzającym nas gościom - zdarza się nawet, że obce nam osoby przychodzą do nas i pytają o nazwę projektu. Polecam i pozdrawiam.
saviola98
Od początku zależało nam na tym, aby wszystkie pomieszczenia w naszym nowym domu znajdowały się na jednej kondygnacji. Spośród wielu propozycji budynków parterowych wybraliśmy projekt GL-785 Pelikan III BBA1782, który bardzo spodobał nam się wizualnie ze względu na ciekawą konstrukcje bryły. Oprócz tego, jego metraż wydał nam się być optymalny dla potrzeb naszej rodziny.Zdecydowałem się na budowę systemem gospodarczym. Prace, które mogłem i potrafiłem zrobić sam, wykonałem bez pomocy firmy, a mimo to podczas realizacji nie miałem żadnych problemów. Wszystko odbyło się naprawdę sprawnie i w krótkim czasie, gdyż od rozpoczęcia inwestycji, do wprowadzenia się do nowego domu minęło w naszym przypadku zaledwie 6 miesięcy. Do wymurowania ścian użyliśmy ceramicznych pustaków Poroton marki Röben, zaś dach pokryliśmy dachówką ceramiczną tego samego producenta. Strop wykonaliśmy w drewnianej konstrukcji.Zewnętrzną izolację bryły tworzy styropian o grubości 10 cm, zaś na stropie zastosowaliśmy 23 cm wełny mineralnej. Co prawda, projekt GL-785 Pelikan III BBA1782 przewidywał ogrzewanie gazowe, jednak my postanowiliśmy zmienić rodzaj zalecanej instalacji i zamontowaliśmy w kotłowni piec na ekogroszek. Obecnie jesteśmy po pierwszym sezonie grzewczym od zamieszkania, a przez całą zimę nie zużyliśmy nawet 3 ton opału.W kwestii kosztów wiele zależy od tego, na jaką metodę budowy zdecyduje się Inwestor. Podejrzewam, że gdybym do całej realizacji zatrudnił firmę, ciężko byłoby mi zmieścić się w kwocie oszacowanej przez architekta, jednak przy budowie systemem gospodarczym sporo zaoszczędziłem na robociźnie, co pozwoliło mi na obniżenie sugerowanych kosztów. Cała inwestycja łącznie z wykończeniami, wyposażeniem i częściowym umeblowaniem domu wyniosła ok. 200 tys. zł.Do projektu GL-785 Pelikan III BBA1782 wprowadziłem drobne zmiany. Zrezygnowałem z kominka w salonie, a także zmniejszyłem wysokość okien tarasowych - obecnie zaczynają się one 1 m od podłogi, dzięki czemu mogłem usytuować przy nich dużą narożną kanapę. Innych modyfikacji nie wprowadzałem, aczkolwiek teraz z zastanowiłbym się nad innym rozwiązaniem odnośnie więźby dachowej. Układ tworzących ją belek nie pozwala na zagospodarowanie przestrzeni na poddaszu, a praktyczny strych do przechowywania rzeczy, których nie używa się na co dzień z pewnością by się przydał. Myślę więc, że warto zwrócić na to uwagę i zlecić przeprojektowanie konstrukcji dachu na etapie adaptacji.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego GL-785 Pelikan III BBA1782. Jego metraż jest w pełni komfortowy dla naszej rodziny, a układ pomieszczeń w naszym nowym domu w pełni nas satysfakcjonuje - jest funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu. Ciekawym rozwiązaniem jest z pewnością oddzielenie sypialni małżeńskiej od dziecięcego pokoju, pomiędzy którymi znajduje się łazienka. Pozdrawiam.
danta
Wraz z mężem chcieliśmy wybudować dom, w którym mieszkałaby jedynie nasza dwójka, dlatego przy wyborze odpowiedniego projektu istotne znaczenie miał nie za duży metraż. Ponadto, priorytetem było dla nas to, aby był to budynek parterowy. Finalnie zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu GL-785 Pelikan III BBA1782, który oprócz tego iż spełniał powyższe kryteria, bardzo spodobał się nam ze względu na duże rozmiary przeszkleń.Nasza budowa odbyła się szybko, sprawnie i bez żadnych problemów. Fachowcy nie zgłaszali zastrzeżeń odnośnie technicznej strony projektu, a cała realizacja trwała zaledwie nieco ponad rok. Pierwsze prace zaczęliśmy w listopadzie 2014 r., a już 23 grudnia następnego roku wprowadziliśmy się do nowego, w całości wykończonego domu. Budynek został postawiony z pustaków ceramicznych, zaś dach pokryliśmy dachówką. Do zrealizowania całej inwestycji zatrudniliśmy jedną firmę, która kompleksowo zajęła się wszystkimi etapami. Muszę jednak przyznać, że decydując się na taką metodę budowy należy liczyć się z kosztami wyższymi w stosunku do oszacowanych w kosztorysie - w naszym przypadku cena realizacji na etapie stanu surowego zamkniętego przekroczyła sugerowaną. Myślę jednak, że budując systemem gospodarczym, zmieszczenie się w szacunkach wyliczonych przez architekta jest w pełni realne.Zdecydowaliśmy się na zastosowanie systemu ogrzewania podłogowego, a do kotłowni wstawiliśmy piec z podajnikiem na ekogroszek. Takie rozwiązanie doskonale się sprawdza i jestem z niego naprawdę zadowolona. Tzw. „podłogówka” sprawia, iż na całej powierzchni domu ciepło równomiernie się rozchodzi, a za sprawą braku kaloryferów ściany się nie brudzą. Z kolei kocioł z podajnikiem jest praktycznie bezobsługowy, co wiąże się z wygodą i oszczędnością czasu. Do domu wprowadziliśmy się pod koniec zeszłego roku, więc ubiegła zima nie jest do końca miarodajna w kwestii kosztów. Podejrzewamy jednak, że w tym sezonie grzewczym 3-4 tony ekogroszku bez problemu powinny nam wystarczyć. Piec służy nam również do grzania wody użytkowej w sezonie letnim - przez okres ok. 2-3 tygodniu zużywamy wtedy dwa standardowej wielkości worki ekogroszku.Duże witryny, które architekt przewidział w projekcie domu GL-785 Pelikan III BBA1782 od początku bardzo nam się spodobały, jednak ostatecznie ze względu na dosyć wysokie koszty postanowiliśmy zmniejszyć ich rozmiary z 4 m na 3 m. Początkowo zaczęłam nieco żałować tej zmiany, ale teraz w praktyce stwierdzam że była to jednak dobra decyzja - szczególnie wtedy, gdy przychodzi pora na umycie okien. Kolejną zastosowaną przez nas modyfikacją było wydłużenie o 3 m części domu, w której skład wchodzi garaż, kotłownia i wiatrołapWybór projektu domu parterowego GL-785 Pelikan III BBA1782 okazał się dla nas strzałem w dziesiątkę. Przewidziany w nim układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny, toteż nie czuliśmy potrzeby wprowadzania zmian w kwestii usytuowania ścianek działowych. Nasz nowy dom według nas posiada same plusy. Nieduży metraż sprawia, że komunikacja jest wygodna i wszystko znajduje się „pod ręką”, a w dodatku nie musimy spędzać wiele czasu na sprzątaniu. Pokoje są wystarczająco przestronne, a ich ilość jest optymalna dla 2-3 osobowej rodziny. Najbardziej jestem zaś zadowolona z dużych rozmiarów salonu. Jest on połączony z kuchnią, a tak otwarta przestrzeń w pełni mnie satysfakcjonuje. Dodatkowo budynek świetnie prezentuje się z zewnątrz. Podoba się nie tylko nam, ale także wszystkim odwiedzającym nas gościom - zdarza się nawet, że obce nam osoby przychodzą do nas i pytają o nazwę projektu. Polecam i pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki