Projekt domu Murator WM16 Czubatka (etap II) WAJ2248

Cena projektu: 3 165 zł

Czas realizacji zamówienia projektu jest wydłużony. Zapytaj o szczegóły swojego doradcę.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
141,4 m²
Min. szer. działki
21 m
Wysokość budynku
7,49 m
Pow. zabudowy
105,5 m²
Kubatura
606 m³
Kąt nach. dachu
40°
Liczba pokoi
6 (4 + 2 na parterze)

Opis projektu

Projekt domu Murator WM16 Czubatka (etap II) został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu Murator WM16 Czubatka (etap I). W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię.Projekt domu Murator WM16 Czubatka (etap II) to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, dzięki któremu budynek posiada ponadczasowy wygląd. Dom doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy jego front znajduje się od strony południowej. Projekt Murator WM16 Czubatka (etap II) to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. W projekcie przewidziano sześć sypialni, które będą odpowiednie dla 5-8 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Murator WM16 Czubatka (etap II) jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu nowoczesnego i idealnie wpisze się w trendy nowo powstających osiedli.

Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Murator WM16 Czubatka (etap II) - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,2 m²
2 hall
11,1 m² (11,5 m²)
3 pokój dzienny
21,2 m²
4 jadalnia
9 m²
5 kuchnia
6,3 m²
6 spiżarnia
1,4 m²
7 wc
1,5 m²
8 łazienka
6,8 m²
9 pokój
12,2 m²
10 pokój
10,3 m²
11 taras
8 m²
razem
84 m² (84,4 m²)

Rzut kondygnacji projektu Murator WM16 Czubatka (etap II) - Rzut poddasza

12 schody
3 m²
13 korytarz
7,3 m²
14 pokój
11,8 m² (16,8 m²)
15 pokój
7,9 m² (11,4 m²)
16 garderoba
2,4 m² (4,3 m²)
17 łazienka
4,2 m² (7,2 m²)
18 pokój
9,8 m² (13,4 m²)
19 pokój
11 m² (16,3 m²)
razem
57,4 m² (79,7 m²)

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Murator WM16 Czubatka (etap II) na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Murator WM16 Czubatka (etap II)

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

188 000 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ławy fundamentowe: żelbetowe szerokości 50-90 cm, wysokości 30 cm (51,22 mb). Ściany fundamentowe: Bloczek betonowy 24 cm + styropian 10 cm + rapówka + 3x roztwór asfaltowy. Ściany zewnętrzne: Murowane, dwuwarstwowe: beton komórkowy 24 cm + styropian 12 cm + tynk wewnętrzny. Ściany wewnętrzne: Murowane: beton komórkowy 24 cm + tynk obustronnie. Szkielet stalowy + wełna mineralna 10 cm + płyta g-k obustronnie. Podłoga na gruncie: Podsypka piaskowa 20 cm + beton 10 cm + 2x folia + styropian 10 cm + szlichta betonowa 4 cm + wykończenie podłogi. Strop: Gęstożebrowy (Teriva) + szlichta betonowa 4 cm + tynk. Konstrukcja dachu: Drewniana (krokwiowo-jętkowa) + łaty i kontrłaty Pokrycie dachu: Dachówka ceramiczna + folia paroprzepuszczalna + wełna mineralna 17 cm + folia paroizolacyjna + płyta g-k. Elewacja: Tynk cienkowarstwowy. Deski. Na fragmentach ścian płytki klinkierowe. Okna i drzwi balkonowe: PVC lub drewniane o powierzchni do 2 m2 (8 szt.). PVC lub drewniane o powierzchni od 2 m2 (3 szt.). Okna połaciowe: PVC lub drewniane o powierzchni od 2 m2 (2 szt.). Sposób ogrzewania: Kocioł na gaz. Wentylacja: Grawitacyjna.

Rekomendowani producenci

Autor: Kolekcja Muratora, arch. Paweł Wład. Kowalski

Recenzje projektu Murator WM16 Czubatka (etap II)

  – 0 głosów

Projekt domu Murator WM16 Czubatka (etap II) należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Murator WM16 Czubatka (etap II)

Projekt domu Murator WM16 Czubatka (etap I)

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych