Projekt domu Murator C363 Markowy WAJ3697

Cena projektu: 3 015 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
115,8 m²
Min. szer. działki
26,8 m
Wysokość budynku
6,52 m
Pow. zabudowy
190,1 m²
Kubatura
799,8 m³
Kąt nach. dachu
30°
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Murator C363 Markowy to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, przez co jest tani w budowie. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo efektownie. Projekt Murator C363 Markowy to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Jadalnia połączona z pokojem dziennym to rozwiązanie, które zyskuje coraz więcej zwolenników, ze względu na nowoczesny i przestronny wygląd wnętrza. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Projekt uwzględnia dwie łazienki, co znacznie usprawni poranne przygotowania do wyjścia. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Osoby ceniące funkcjonalne rozwiązania z pewnością docenią obecność garderoby. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Murator C363 Markowy - Rzut parteru

1 wiatrołap
5,2 m²
2 hall
9,4 m²
3 spiżarnia
2,3 m²
4 kuchnia
10,4 m²
5 pokój dzienny + jadalnia
34,1 m²
6 garderoba
3,9 m²
7 łazienka
4,5 m²
8 pokój
14,6 m²
9 pokój
13 m²
10 korytarz
2,9 m²
11 pokój
11,3 m²
12 łazienka
4,2 m²
13 kotłownia
7,6 m²
14 garaż jednostan.
24,6 m²
15 taras
14,7 m²
razem
148 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Murator C363 Markowy
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

266 000 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Płyta fundamentowa: żelbetowa 15 cm. Ściany zewnętrzne: Murowane, dwuwarstwowe: pustak ceramiczny 25 cm + styropian 20 cm i tynk wewnętrzny. Murowane, dwuwarstwowe: pustak ceramiczny 25 cm + wełna mineralna 10 cm + wiatroizolacja i tynk wewnętrzny. Ściany wewnętrzne: Murowane: pustak ceramiczny 25 cm + tynk obustronnie. Murowane: pustak ceramiczny 12 cm + tynk obustronnie. Podłoga na gruncie: Podsypka piaskowa 40 cm + styropian 5 cm + folia + styropian 10 cm + płyta żelbetowa 15 cm + wykończenie podłogi. Strop: (bez stropu) sufit podwieszany (2x płyta g-k) + folia paroizolacyjna + wełna mineralna 20 cm. Konstrukcja dachu: Drewniana (prefabrykowany wiązar dachowy) + łaty i kontrłaty. Pokrycie dachu: Dachówka cementowa + papa + deski 2,5 cm. Elewacja: Tynk cienkowarstwowy. Na fragmentach ścian deski. Płytki klinkierowe. Na fragmentach ścian tynk cokołowy. Okna i drzwi balkonowe: PCV lub drewniane o powierzchni do 2 m2 (5 szt.). PCV lub drewniane o powierzchni od 2 m2 (6 szt.). Sposób ogrzewania: Kocioł na paliwo stałe. Możliwy kocioł na gaz (po dostosowaniu na etapie indywidualnej adaptacji).. Wentylacja: Grawitacyjna.

Rekomendowani producenci

Autor: Kolekcja Muratora, arch. Jarosław Gala

Recenzje projektu Murator C363 Markowy

  – 0 głosów

Projekt domu Murator C363 Markowy należy do kategorii

Projekty podobne do Murator C363 Markowy WAJ3697

Projekt domu Flori III G1 (wersja A) economic -400

Projekt domu Saona

Saona

119,09 m²

Projekt domu APS 245

APS 245

107,1 m²

Projekt domu Flori III G1 (wersja B) -400

Projekt domu Saturn V -250

Saturn V

123,25 m²

Projekt domu TK34G

TK34G

118,86 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych