Projekt domu Murator C308 Złota Reneta WAJ2660

Cena projektu: 2 940 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
94,1 m²
Min. szer. działki
20 m
Wysokość budynku
6,75 m
Pow. zabudowy
156,4 m²
Kubatura
732,6 m³
Kąt nach. dachu
30°
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Murator C308 Złota Reneta jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Ciekawym rozwiązaniem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt Murator C308 Złota Reneta to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Dodatkowo jest możliwość zaadaptowania poddasza, a dodatkowy metraż możemy wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie przewidziano dwie łazienki na parterze. Trzy sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Murator C308 Złota Reneta - Rzut parteru

1 wiatrołap
5,1 m²
2 łazienka
3 m²
3 pom. gospodarcze
3,9 m²
4 pokój
11,5 m²
5 łazienka
4,4 m²
6 korytarz
10,1 m²
7 pokój
10,5 m²
8 pokój
10,2 m²
9 pokój dzienny
27,2 m²
10 kuchnia
7,3 m²
11 spiżarnia
0,9 m²
12 kotłownia
6,3 m²
13 garaż jednostan.
22,2 m²
14 taras
15 m²
razem
122,6 m²

Rzut kondygnacji projektu Murator C308 Złota Reneta - Rzut poddasza

1 poddasze do adaptacji
39,4 m²
razem
39,4 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Murator C308 Złota Reneta
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

217 000 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ławy fundamentowe: żelbetowe szerokości 40-60 cm, wysokości 40 cm (87,45 mb). Ściany fundamentowe: Bloczek betonowy 25 cm + roztwór asfaltowy obustronnie + styropian 8-15 cm. Bloczek betonowy 25 cm + roztwór asfaltowy obustronnie. Ściany zewnętrzne: Murowane, dwuwarstwowe: beton komórkowy 24 cm + wełna mineralna lub styropian 12-20 cm i tynk wewnętrzny. Ściany wewnętrzne: Murowane: beton komórkowy 24 cm + tynk obustronnie. Murowane: beton komórkowy 8-12 cm + tynk obustronnie. Murowane: beton komórkowy 24 cm + styropian 10 cm + tynk obustronnie. Murowane: beton komórkowy 12 cm + styropian 10 cm + tynk obustronnie. Podłoga na gruncie: Podsypka piaskowa 30 cm + beton 15 cm + 2x papa lub folia + styropian 20 cm + folia + szlichta betonowa 6 cm + wykończenie podłogi. Podsypka piaskowa 20 cm + beton 15 cm + 2x papa + styropian 10 cm + folia + szlichta betonowa 6 cm + wykończenie podłogi. Strop: Drewniany (belki stropowe) + wełna mineralna lub styropian 20 cm + folia + płyta wiórowa 3,2 cm i wełna mineralna 10cm + folia paroizolacyjn + płyta g-k. Konstrukcja dachu: Drewniana (płatwiowo-kleszczowa) + łaty i kontrłaty. Pokrycie dachu: Dachówka ceramiczna lub cementowa + folia paroprzepuszczalna. Elewacja: Tynk cienkowarstwowy. Na fragmentach ścian deski. Na fragmentach ścian płytki klinkierowe. Okna i drzwi balkonowe: PVC lub drewniane o powierzchni do 2 m2 (8 szt.). PVC lub drewniane o powierzchni od 2 m2 (6 szt.). Sposób ogrzewania: Kocioł na gaz, po dostosowaniu na etapie adaptacji, możliwy także kocioł na paliwo stałe (należy przyjąć odległości kotła od ścian zalecane przez producentów, dostosować przewody dymowe i wentylacyjne oraz pomieszczenie do innego rodzaju ogrzewania a skład opału przewidzieć w innym pomieszczeniu lub na zewnątrz budynku). Wentylacja: Grawitacyjna.

Rekomendowani producenci

Autor: Kolekcja Muratora, arch. Aleksandra Gawoł

Recenzje projektu Murator C308 Złota Reneta

  – 0 głosów

Projekt domu Murator C308 Złota Reneta należy do kategorii

Projekty podobne do Murator C308 Złota Reneta WAJ2660

Projekt domu Pliszka IX -300

Pliszka IX

102,95 m²

Projekt domu Dom przy Pastelowej 16 D bis -350

Projekt domu Dom przy Pastelowej 15 D bis -350

Projekt domu Pelikan Slim VI -300

Pelikan Slim VI

94,9 m²

Projekt domu Pelikan Slim II -300

Pelikan Slim II

89,9 m²

Projekt domu Pliszka IV Bis -300

Pliszka IV Bis

102,95 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych