Projekt domu Miłka wersja z poddaszem uzytkowym WRH1053

Cena projektu: 2 460 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
91,77 m²
Min. szer. działki
19,88 m
Wysokość budynku
6,93 m
Pow. zabudowy
122,44 m²
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
204 m²
Liczba pokoi
3

Opis projektu

Budynek Miłka wersja z poddaszem uzytkowym jest inną propozycją cieszącego się popularnością projektu Miłka I. W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię, Jednak nie posiada garażu. Projekt domu Miłka wersja z poddaszem uzytkowym to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę prostą, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Konstrukcja domu zwieńczona jest dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt Miłka wersja z poddaszem uzytkowym to dom parterowy, co jest szczególnie istotne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Architekt przewidział możliwość zagospodarowania poddasza, a przeznaczenie i aranżacja tego metrażu zależy jedynie od wyobraźni Inwestora. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie przewidziano jedną łazienkę oraz osobną ubikację na parterze. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rzut kondygnacji projektu Miłka wersja z poddaszem uzytkowym - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,79 m²
2 korytarz
14,06 m²
3 kuchnia
10,02 m²
4 pokój dzienny
23,63 m²
5 pokój
10,18 m²
6 pokój
12,23 m²
7 łazienka
5,49 m²
8 pokój
11,01 m²
9 pom. gospodarcze
3,69 m²
10 wc
1,36 m²
razem
95,46 m²

Rzut kondygnacji projektu Miłka wersja z poddaszem uzytkowym - Rzut poddasza

1 strych
47,95 m²
razem
47,95 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Miłka wersja z poddaszem uzytkowym na działce
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
35 722 zł

stan surowy otwarty
82 788 zł

stan surowy zamknięty
17 090 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: beton komórkowy gr. 24 cm + styropian Termo Organika Termonium Plus gr. 12 cm lub 20 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki silikatowe gr. 24 cm. Ściany fundamentowe: bloczek betonowy. Strop: Teriva. Konstrukcja dachu: drewniana. Instalacje: c.o. i c.w.u. grzejniki płytowe, instalacje wodno-kanalizacyjna oraz elektryczne, wentylacja grawitacyjna. Pokrycie dachowe: dachówka cementowa (w ramach adaptacji inny materiał). Ścianki działowe na parterze: bloczki silikatowe; poddasze wykończone w płytach gipsowo-kartonowych. Schody drewniane: zabiegowe. Okna: PVC. Okna dachowe i wyłaz dachowy: Fakro.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Domus

Recenzje projektu Miłka wersja z poddaszem uzytkowym

  – 0 głosów

Projekt domu Miłka wersja z poddaszem uzytkowym należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Miłka wersja z poddaszem uzytkowym

Projekt domu Miłka I

Miłka I

105,64 m²

Projekty podobne do Miłka wersja z poddaszem uzytkowym WRH1053

Projekt domu Santia -100 3D

Santia

92,79 m²

Projekt domu Nina 3 nova wersja A

Projekt domu Elian 3

Elian 3

95,4 m²

Projekt domu Blanka

Blanka

99,2 m²

Projekt domu Haga LMB47

Haga LMB47

99,81 m²

Projekt domu Dom przy Przyjemnej 16 bis