Projekt domu Mila 3B garaż WRD1229

Cena projektu: 2 690 zł

60 dni na zwrot

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
139,6 m²
Min. szer. działki
23,7 m
Wysokość budynku
5,7 m
Pow. zabudowy
216,7 m²
Kąt nach. dachu
22°
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Mila 3 wersja B z pojedynczym garażem to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Przeszklenia przewidziane w wykuszu nadadzą wnętrzu większej przestronności. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Posiada garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Projekt Mila 3 wersja B z pojedynczym garażem to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki, co jest dobrym rozwiązaniem przy większej liczbie domowników. Uwzględnione w domu trzy przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Dla osób ceniących sobie dobrą organizację, istotnym pomieszczeniem jest przewidziana w projekcie garderoba. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Mila 3 wersja B z pojedynczym garażem jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Mila 3B garaż - Rzut parteru

1 wiatrołap
5,8 m²
2 pokój
13,8 m²
3 łazienka
5,6 m²
4 pokój
15 m²
5 pokój dzienny
32,7 m²
6 pokój
15 m²
7 garderoba
9,8 m²
8 kotłownia
4,3 m²
9 łazienka
9,5 m²
10 kuchnia
18,7 m²
11 korytarz
2,5 m²
12 garaż jednostan.
25 m²
razem
157,7 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Mila 3B garaż na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Mila 3B garaż
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

235 000 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Strop: drewniany. Ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne 25cm + styropian Termonium Fasada 12cm. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna. Ogrzewanie: gaz.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: HORYZONT Pracownia Projektowa

Opinie mieszkańców domu Mila 3B garaż

Zdjęcie profilowe kasjopea2
kasjopea2

Szukając odpowiedniego projektu, najbardziej zależało mi na tym, aby całe rozmieszczenie domu było na jednym poziomie. Oprócz tego, zwracałam uwagę na układ pomieszczeń, a ten przewidziany w projekcie Mila III wersja B z pojedynczym garażem WRD1229 wyjątkowo przypadł mi do gustu. Co prawda, jego bryła również mi się spodobała, aczkolwiek na początku ogólny wygląd zewnętrzny nie rzucił mnie na kolana. Postanowiłam więc przejrzeć inne projekty, ale okazało się, że żaden z nich nie do końca mi odpowiada pod kątem wewnętrznego układu. Po wielu analizach stwierdziłam, że do projektu Mila III nie mam już żadnych obiekcji i będzie on idealny dla mojej 4-osobowej rodziny.

Nasz nowy dom zbudowaliśmy zgodnie z zalecaną technologią. Ściany wymurowane z ceramicznych pustaków Porotherm ociepliliśmy styropianem, a dach pokryliśmy dachówką ceramiczną. Mieliśmy możliwość podłączenia działki do gazu ziemnego, więc postanowiliśmy skorzystać z tego rozwiązania. W sezonie zimowym rachunki za ten rodzaj ogrzewania wynoszą nas ok. 600zł miesięcznie łącznie z grzaniem wody użytkowej

Ze względu na warunki obowiązujące na naszym osiedlu musieliśmy wprowadzić zmianę w projekcie domu Mila III wersja B z pojedynczym garażem WRD1229 i zmienić kąt nachylania dachu do 35 °. Oprócz tego z boku budynku zrobiliśmy wiatę, która świetnie komponuje się z całością bryły. To bardzo praktycznie rozwiązanie, ponieważ nie musimy za każdym razem wjeżdżać autem do garażu, gdy chcemy zostawić je tylko na chwilę. Układ wewnętrzny od początku nam odpowiadał, dlatego nie mieliśmy potrzeby, aby go modyfikować. Jedyną zmianą było postawienie ścianki między salonem a pokojem. W sypialniach z tyłu domu zamiast drzwi tarasowych wstawiliśmy normalne okna.

Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że projekt został naprawdę dobrze przemyślany. Świetnym rozwiązaniem jest oddzielenie sypialni rodziców od pokojów dziecięcych. Zarówno ja z mężem, jak i nasze pociechy mamy swoje osobne łazienki w odrębnych częściach domu. Muszę przyznać, że jest to naprawdę praktyczny układ. Jestem również zadowolona z osobnej kuchni, gdyż właśnie na tym mi zależało. Teraz w modzie jest robienie aneksów kuchennych w salonie, jednak nie bardzo mi to odpowiada. Bryła domu również świetnie się prezentuje. Szczególnie podoba mi się oryginalna konstrukcja w formie uskoków. Z „lotu ptaka” wygląda to fantastycznie. Cieszę się ponieważ budynek podoba się nie tylko nam, ale również naszym znajomym, którzy bardzo go chwalą i nawet pytają o nazwę projektu, chcąc zrealizować go dla siebie. Zdarzyło się nawet, że nieznana osoba zatrzymała się przy naszym domu i poprosiła o możliwość zrobienia zdjęć, gdyż ten aż tak się spodobał.

Projekt domu parterowego Mila III wersja B z pojedynczym garażem WRD1229 jest naprawdę funkcjonalny i jesteśmy zadowoleni ze swojego wyboru. Śmiało mogę polecić go innym inwestorom. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Mila 3B garaż

  – 0 głosów

Projekt domu Mila 3B garaż należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Mila 3B garaż

Projekt domu Mila 4A garaż

Mila 4A garaż

118,7 m²

Projekt domu Mila 3C 2-garaże

Mila 3C 2-garaże

139,6 m²

Projekt domu Mila 4B 2-garaże

Mila 4B 2-garaże

118,7 m²

Projekt domu Mila B 2-garaże

Mila B 2-garaże

118,6 m²

Projekt domu Mila 3A

Mila 3A

142,5 m²

Projekt domu Mila A garaż

Mila A garaż

118,6 m²

Projekty podobne do Mila 3B garaż WRD1229

Projekt domu Alabama 3C garaż

Alabama 3C garaż

127,3 m²

Projekt domu Murator C149 Dom w zaciszu

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych