Projekt domu Julian szkielet (z wiatą) WRC2512

Cena projektu: 3 800 zł 3 040 zł Oszczędzasz 760 złOferta ważna do 26 lutego 2019 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę

Promocja Archipelag

Udostępnij
Pow. użytkowa
130,95 m²
Min. szer. działki  
26,5 m
Wysokość budynku
9,05 m
Pow. zabudowy
99,03 m²
Kubatura
411,38 m³
Kąt nach. dachu
44°
Pow. dachu
161 m²
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
1 pod wiatą

Opis projektu

Projekt domu Julian (z wiatą) szkielet to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Dom zawiera jednostanowiskową wiatę garażową. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Julian (z wiatą) szkielet to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W pełni funkcjonalna łazienka przewidziana jest na obu kondygnacjach, co znacznie usprawni poranne przygotowania do wyjścia. Uwzględnione w domu cztery przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Julian (z wiatą) szkielet zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.

Rzut kondygnacji projektu Julian szkielet (z wiatą) - Rzut parteru

1 wiatrołap
5,42 m²
2 hall
8,72 m²
3 kuchnia
16,22 m²
4 pokój dzienny
25,27 m²
5 pokój
15,39 m²
6 łazienka
4,05 m²
7 magazyn
5,52 m²
8 pom. gospodarcze
20,42 m²
9 wiata jednostan.
36,81 m²
razem
101,01 m²

Rzut kondygnacji projektu Julian szkielet (z wiatą) - Rzut poddasza

1 korytarz
5,39 m²
2 pokój
11,72 m²
3 pokój
13,6 m²
4 pokój
12,7 m²
5 łazienka
12,47 m²
razem
55,88 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Julian szkielet (z wiatą) na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Julian szkielet (z wiatą)
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Kosztorys opracowany przez autora projektu

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 212 407 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: ławy, bloczki betonowe 20 cm, ocieplenie 10 cm Ściany zewnętrzne: technologia szkieletowa, ściany 32 cm, ocieplenie 30 cm. Ściany wewnętrzne: ściany nośne szkieletowe 24 cm, ścianki działowe szkieletowe 12 cm Podłoga na gruncie: płyta betonowa, ocieplenie styropian 15 cm Strop i stropodach nad garażem: stropy drewniane. Dach: konstrukcja drewniana, ocieplenie wełna mineralna 30 cm, dachówka płaska lub inna o podobnych. Rozwiązania instalacyjne energooszczędne: - wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła - pompa ciepła : Elewacja: tynk cienkowarstwowy mineralny i okładzina drewniana. Stolarka: drewniana, PCV lub aluminiowa. Okna połaciowe: rozwiązania technologiczne firmy FAKRO. Inne: ażurowa pergola drewniana, okiennice ozdobne drewniane.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Recenzje projektu Julian szkielet (z wiatą)

  – 0 głosów

Projekt domu Julian szkielet (z wiatą) należy do kategorii

Projekty podobne do Julian szkielet (z wiatą) WRC2512

Projekt domu D64 - Tomasz wersja drewniana

Projekt domu D42 - Błażej wersja drewniana

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Zapisz się do naszego newslettera i pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z tego narzędzia. Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Extradom sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Zawsze aktualne dane administratora, znajdziesz tutaj.