Projekt domu Horyzoncik B garaż WRD1189

Cena projektu: 2 590 zł 2 340 zł Oszczędzasz 250 złOferta ważna do 22 stycznia 2020 r.

Projekty domów z w promocyjenj cenie

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
100,5 m²
Min. szer. działki
22,2 m
Wysokość budynku
6,96 m
Pow. zabudowy
160,7 m²
Kąt nach. dachu
30°
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Budynek Horyzoncik wersja B z poj. gar. strop drewniany został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu Horyzoncik wersja A bez garażu strop drewniany. W przeciwieństwie do podstawowej wersji projekt ma garaż. Projekt domu Horyzoncik wersja B z poj. gar. strop drewniany jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, więc jego realizacja jest łatwa. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Bryła budynku zwieńczona jest dachem namiotowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo atrakcyjnie. Projekt Horyzoncik wersja B z poj. gar. strop drewniany to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo wygodna. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W domu przewidziano zarówno komfortową łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Horyzoncik B garaż - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,1 m²
2 hall
7,2 m²
3 wc
1,8 m²
4 korytarz
6,5 m²
5 łazienka
5,2 m²
6 pokój
10,6 m²
7 pokój
9,4 m²
8 pokój
17,1 m²
9 pokój dzienny
28,8 m²
10 spiżarnia
2 m²
11 kuchnia
11,8 m²
12 kotłownia
4 m²
13 garaż jednostan.
18,3 m²
14 pom. gospodarcze
5,1 m²
razem
129,9 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Horyzoncik B garaż na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Horyzoncik B garaż
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

212 000 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Strop: drewniany. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24cm + styropian Termonium Fasada 12cm. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna. Ogrzewanie: gaz.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Alexanderstudio.pl

Opinie mieszkańców domu Horyzoncik B garaż

Zdjęcie profilowe arekk1
arekk1

Przy wyborze projektu kierowaliśmy się przede wszystkim tym, aby przedstawiał on dom parterowy. Moja żona chciała, aby kuchnia nie była połączona z salonem. Ważny był też fakt, że jest oddzielona część nocna od części dziennej. Dlatego projekt domu Horyzoncik wersja B z poj. gar. strop drewniany WRD1189 był dla nas idealny, ponieważ spełniał nasze wszystkie wymagania.

Dom na działce jest usytuowany w taki sposób, aby w dzień wpadało jak najwięcej słońca, dlatego też od strony wschodniej umieszczony jest garaż, a od południa salon i sypialnia główna. Wprowadzaliśmy też zmiany, główna to przeniesienie kotłowni do pomieszczenia gospodarczego za garażem. Zdecydowaliśmy się na ten krok, ponieważ w projekcie była kotłownia typowo gazowa, a my chcieliśmy mieć ogrzewanie na węgiel i na gaz. Dlatego potrzebowaliśmy więcej miejsca w tym pomieszczeniu. W związku z tą zmianą musiałem również przenieść komin w inne miejsce.

Budowa przebiegła bardzo sprawnie, większość prac wykonywałem samodzielnie i można powiedzieć że w ciągu roku dom został wykończony i zamieszkany. Projekt domu Horyzoncik WRD1189 był bardzo czytelny i przejrzysty, więc nie miałem z nim żadnego problemu przy wykonywaniu prac.

Uważam, że dom nadaje się dla dzieci. Jesteśmy czteroosobową rodziną każde dziecko ma swój pokój i my swoją sypialnię (więc każdy z nas ma swój kąt). Dom także nadaje się na przyjęcia rodzinne, salon z jadalnią jest przestronny i mamy bardzo dużo miejsca. W salonie jeszcze wprowadziliśmy małą modyfikację okien; ponieważ były one bardzo małe, wstawiliśmy szersze i większe. Ta zmiana nam zdecydowanie bardziej odpowiada. Wracając do ogrzewania to prawie na całym parterze mamy ogrzewanie podłogowe, tylko w sypialniach są tradycyjne grzejniki.

Projekt domu parterowego z garażem Horyzoncik WRD1189 spodobał nam się od razu. Rada, jaką mogę dać, to jeśli ktoś by chciał kiedyś w przyszłości zrobić pokoje na poddaszu, to jak najbardziej nic nie stoi na przeszkodzie. Tylko należy zostawić miejsce na schody, ja tak zrobiłem i schody mogą się mieścić tam, gdzie w projekcie jest kotłownia. Polecam i pozdrawiam.

Recenzje projektu Horyzoncik B garaż

  – 0 głosów

Projekt domu Horyzoncik B garaż należy do kategorii

Projekty podobne do Horyzoncik B garaż WRD1189

Projekt domu Tryton 2

Tryton 2

105,96 m²

Projekt domu Aframon 2 -300 3D

Aframon 2

99,59 m²

Projekt domu Tryton 2 Teriva

Tryton 2 Teriva

105,96 m²

Projekt domu Fabia II

Fabia II

109,6 m²

Projekt domu Groszek z garażem -250

Projekt domu Apollo G1 -360

Apollo G1

98,06 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych