Projekt domu HomeKoncept-02 energo KRX1028

Cena projektu: 3 000 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb 10-18

Zamów rozmowę
Promocja HomeKoncept
Udostępnij
Pow. użytkowa
160,53 m²
Min. szer. działki
22,4 m
Wysokość budynku
8,2 m
Pow. zabudowy
149,36 m²
Kubatura
978 m³
Kąt nach. dachu
35°
Pow. dachu
188 m²
EUco
22,61 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Dom HomeKoncept-02 energo został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu HomeKoncept-02. W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma większą powierzchnię. Projekt domu HomeKoncept-02 energo to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną prostopadle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy wolnostojący. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt HomeKoncept-02 energo to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Otwarta kuchnia to idealne miejsce spotkań rodzinnych i ze znajomymi. W kuchni znajduje się stół, który jest doskonałym miejscem na rodzinne spotkania i wspólne posiłki. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Uwzględniona w projekcie jadalnia to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących przyjmować gości i organizować rodzinne, kameralne przyjęcia.Projekt uwzględnia jedną łazienkę na parterze i dwie na poddaszu. W projekcie przewidziano cztery sypialnie, które będą odpowiednie dla 4-6 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wewnętrzny układ przewiduje miejsce na garderobę, dzięki której utrzymanie porządku w pokojach stanie się o wiele łatwiejsze. Dla osób ceniących sobie otwarte przestrzenie i życie rodzinne, ciekawym rozwiązaniem będzie z pewnością antresola. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. HomeKoncept-02 energo zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.

Rzut kondygnacji projektu HomeKoncept-02 energo - Rzut parteru

1 wiatrołap
5,1 m²
2 garderoba
3 m²
3 kotłownia
3,8 m²
4 pokój
7,5 m²
5 korytarz
12,1 m²
6 pokój dzienny
26,5 m²
7 jadalnia
16,2 m²
8 kuchnia
12,4 m²
9 łazienka
4 m²
10 spiżarnia
1,7 m²
11 garaż jednostan.
21,8 m²
12 taras
49,8 m²
razem
114,1 m²

Rzut kondygnacji projektu HomeKoncept-02 energo - Rzut poddasza

1 pokój
15,9 m² (19,1 m²)
2 łazienka
3,1 m² (4,7 m²)
3 łazienka
6 m² (9,1 m²)
4 garderoba
2,8 m² (4,3 m²)
5 korytarz
13,9 m²
6 pokój
12 m² (15,4 m²)
7 pokój
15 m² (19,2 m²)
8 taras
22,9 m²
razem
68,7 m² (85,7 m²)
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy
Kreator 3D Oglądaj projekt HomeKoncept-02 energo w 3D i zmieniaj jego wykończenie!

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu HomeKoncept-02 energo na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu HomeKoncept-02 energo

Koszt budowy domu

stan zerowy
38 850 zł

stan surowy otwarty
138 419 zł

stan surowy zamknięty
25 324 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty są liczone dla budowy domu w technologii murowanej.
Kosztorys opracowany przez autora projektu

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 271 322 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: tradycyjne - na ławach fundamentowych. Ściany: dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian 20 cm/wełna mineralna 17 cm. Stropy: żelbetowe wylewane schody jednobiegowe żelbetowe dach tradycyjna więźba dachowa pokryta blachą tytanowo-cynkową. Elewacja: płyty elewacyjne hpl połączone z tynkiem. Ogrzewanie: gazowe - piec kondensacyjny. grzejniki kanałowe przy dużych przeszkleniach na parterze oraz tradycyjne grzejniki w pozostałych pomieszczeniach. Wentylacja mechaniczna z rekuperacją.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Wariant 1: dom z usuniętym garażem, zlikwidowaną antresolą i dodatkowym pomieszczeniem na poddaszu.

Elewacje

Autor: HomeKONCEPT

Recenzje projektu HomeKoncept-02 energo

  – 0 głosów

Projekt domu HomeKoncept-02 energo należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu HomeKoncept-02 energo

Projekt domu HomeKoncept-02 G2 energo

Projekt domu HomeKoncept-02 3D

HomeKoncept-02

159,77 m²

Projekt domu HomeKoncept-02 G2

HomeKoncept-02 G2

164,78 m²

Projekt domu HomeKoncept-02 B

HomeKoncept-02 B

319,54 m²

Chcesz wiedzieć o promocjach na interesujące Cię projekty?

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej zwanym „RODO”, informuję, iż:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Extradom.pl Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Oławskiej 27-29, 50-123 Wrocław, tel. 71/715 20 60, e-mail biuro@extradom.pl. […]
 1. Kontakt z nami możliwy jest także za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych drogą elektroniczną na adres iod@extradom.pl.
 2. Państwa dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego Extradom.pl Sp. z o. o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (przesłanka prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych).
 3. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego.
 4. Jeśli wyraziliście Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną i ustawą – Prawo telekomunikacyjne, zgoda ta może być wycofana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Państwa danych osobowych w czasie obowiązywania zgody.
 5. Z prawa do wycofania zgody mogą Państwo skorzystać wysyłając maila na adres iod@extradom.pl.
 6. Dostęp do Państwa danych osobowych mają odbiorcy, którzy pomagają nam utrzymać system teleinformatyczny, w którym prowadzone są konta użytkowników.
 7. Państwa dane osobowe będą przechowywane do dnia ustania celu, dla którego zostały zebrane, czyli np. usunięcia konta lub zaprzestania działalności serwisu.
 8. Mają Państwo prawo do:
  1. dostępu do swoich danych osobowych (czyli sprawdzenia, jakie dane są przez nas przetwarzane),
  2. sprostowania danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są nieprawidłowe),
  3. uzupełnienia danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są niekompletne),
  4. przenoszenia danych osobowych (czyli przekazania Państwa danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego np. txt., pdf., odt., doc., rtf., jpeg., XML, JSON, CSV),
  5. żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych (będziemy wówczas mogli jedynie przechowywać Państwa dane osobowe),
  6. usunięcia danych osobowych.
 9. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem tym jest obecnie Generalny Inspektor Danych Osobowych* (https://giodo.gov.pl/pl/493).
 10. W oparciu o dane osobowe nie będziemy podejmowali wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

*Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych po wejściu w życie ustawy o ochronie danych osobowych.