Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Informacje szczegółowe
Powierzchnia i wymiary
Energooszczędność
Technologia
Powierzchnia użytkowa
121,50 m²
Cena przy zakupie z projektem
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
Powierzchnia zabudowy
94,90 m²
Cena przy zakupie z projektem
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
Kubatura netto
354,60 m³
Cena przy zakupie z projektem
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
Powierzchnia dachu
171,90 m²
Cena przy zakupie z projektem
Kąt nachylenia dachu
40°
Cena przy zakupie z projektem
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
Wysokość budynku
8,30 m
Cena przy zakupie z projektem
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
Min. szerokość działki
17,77 m
Cena przy zakupie z projektem
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
Min. długość działki
18,42 m
Cena przy zakupie z projektem
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
Ogrzewanie
gazowe
Wentylacja
grawitacyjna
Warunki techniczne
WT 2017 lub WT 2021
Cena przy zakupie z projektem
Warunki techniczne (WT) określają maksymalne zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną (Ep) potrzebną do ogrzewania, wentylacji, chłodzenia oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo określają maksymalny współczynnik przenikania ciepła dla ścian zewnętrznych, dachu/stropów, podłogi, okien i drzwi.
Parametr
WT 2017
WT 2021
Energia pierwotna (Ep)
do 90 kWh/(m2rok)
do 70 kWh/(m2rok)
Ściany zewnętrzne
maks. 0,23 W/m2K
maks. 0,20 W/m2K
Dach/stropodachy
maks. 0,18 W/m2K
maks. 0,15 W/m2K
Podłogi na gruncie
maks. 0,30 W/m2K
maks. 0,30 W/m2K
Okna i drzwi balkonowe
maks. 1,10 W/m2K
maks. 0,90 W/m2K
Okna dachowe(połaciowe)
maks. 1,30 W/m2K
maks. 1,10 W/m2K
Drzwi i bramy
maks. 1,50 W/m2K
maks. 1,30 W/m2K
Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy oraz strop żelbetowy monolityczny. Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.
Nowość
Projekt z budową
Zbuduj ten dom wygodnie, szybko i bezpiecznie
Gwarancja niezmiennego kosztu budowy
Kompleksowa budowa od A do Z
Gotowy dom nawet w 6 miesięcy
1
Wybór projektu domu
2
Dobór technologii i jednego wykonawcy
3
Budowa domu
Nowy aktualny
Szacunkowy koszt budowy
Stan surowy zamknięty
Koszt aktualny na I kwartał 2022
213 000 zł netto
Prace ziemne i fundamenty
28 000 zł
Kompletna konstrukcja, strop oraz dach
154 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
31 000 zł
Projekt nawet za 1 zł
Weź kredyt hipoteczny z NOTUS Finanse i odbierz zwrot
Na pewno znasz przynajmniej jedną osobę, która budowała dom latami, bo w trakcie budowy zabrakło jej pieniędzy. My chcemy, byś w swoim domu zamieszkał jak najszybciej. Dlatego podajemy Ci realne koszty.
Czy da się je obniżyć? Jasne. Wystarczy np. śledzić promocje na materiały budowlane.
Wolimy jednak pokazać Ci kosztorys uwzględniający ceny standardowe i zawsze aktualne, żebyś w trakcie budowy unikał stresu związanego z nieprzewidzianymi wydatkami.
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Bestseller
100% rabatu na Dedykowany Projekt ogrzewania podczerwienią
608 zł
0 zł
Cena przy zakupie z projektem
Opis projektu
Projekt domu Gwiazdka III jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, przez co jest tani w budowie. Na uwagę zasługuje ozdobny wykusz, nadający konstrukcji dodatkowego uroku. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt Gwiazdka III to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Przewidziana w projekcie otwarta kuchnia to świetne rozwiązanie dla osób z małymi dziećmi - ich zabawę w salonie rodzice mogą nadzorować nawet podczas przygotowywania posiłków. Jadalnia połączona z pokojem dziennym to rozwiązanie, które zyskuje coraz więcej zwolenników, ze względu na nowoczesny i przestronny wygląd wnętrza. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Łazienka znajduje się zarówno na poddaszu jak i parterze, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Potrzeby 4-6 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie cztery przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.
Dołącz do społeczności osób, które budują ten dom lub są zainteresowane jego budową. Zadawaj pytania, wymieniaj się informacjami, oglądaj zdjęcia z różnych etapów budowy.
Przejdź na stronę społeczności tego projektu
Buduję mój Extradom
Wymieniaj doświadczenia z innymi inwestorami
oglądaj zdjęcia z budowy
wymieniaj się radami, pomysłami
szukaj inspiracji
Opinie o projekcie domu Gwiazdka III
Ten projekt nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Dodaj opinię
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Gwiazdka III
barbarka264
Projekt domu Gwiazdka III WRP1151 wybrałem ze względu na świetne wykorzystanie niewielkiego metrażu. Pomieszczenia są w nim rozmieszczone bardzo komfortowo w stosunku do niedużej powierzchni użytkowej domu. Był to największy atut tego projektu, który zaważył o mojej decyzji. Postanowiłem zmienić materiał budowlany i zamiast zalecanych przez projektanta bloczków wapienno- piaskowych użyłem Porothermu. Do wymurowania budynku użyłem 30cm pustaków, więc ściany w moim przypadku są grubsze od tych, które miały być pierwotnie. Dzięki solidnym murom i 10cm warstwie ocieplenia styropianem, dom doskonale trzyma ciepło. W kotłowni mamy zainstalowany piec gazowy i przy tak dobrej izolacji sprawdza się to doskonale. Rachunki za ogrzewanie gazem ziemnym są dla mnie porównywalne do kosztów ogrzewania węglowego. Postawienie domu odbyło się bez trudności, aczkolwiek jeden problem pojawił się przy stawianiu ścianek działowych na poddaszu. Na tym etapie okazało się, że wejście z klatki schodowej nie zgadzało się z rozmieszczeniem drzwi od łazienki. Gdybyśmy zrobili to zgodnie z projektem, trzeba byłoby do niej wchodzić z przedostatniego schodka. Postanowiliśmy więc ująć nieco z powierzchni największej sypialni i zrobić wnękę w kształcie litery U między nią a łazienką. W powstałym przedłużeniu korytarza wstawiliśmy dwie pary drzwi. Oprócz koniecznej modyfikacji poddasza, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie jeszcze jednej zmiany w projekcie domu Gwiazdka III WRP1151. Mianowicie powiększyliśmy łazienkę na parterze, przyłączając do niej powierzchnię wnęki przeznaczonej na szafę. Nasz dom położony jest na działce tak, iż front znajduje się po stronie południowej. Mimo to, nie mamy żadnych problemów z oświetleniem pomieszczeń. Ze względu na wcześniejsze złe doświadczenia z oknami dachowymi, nie braliśmy pod uwagę wstawienia ich w nowym domu. Dwa małe okna w pomieszczeniu gospodarczym, zamieniliśmy na jedno większe, takie samo jak w kuchni. Jest to praktyczne rozwiązanie, a w dodatku budynek z zewnątrz prezentuje się estetyczniej. Najbardziej w naszym domu podoba mi się salon połączony z kuchnią. Przestronna część dzienna pozwala na pełny komfort jej użytkowania i przemieszczania się. Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Gwiazdka III WRP1151. Oprócz powiększenia łazienki i koniecznej poprawki na poddaszu nic więcej bym w nim nie zmienił. Pozdrawiam.
Grzegorz1151
Zdecydowałem się na projekt Gwiazdka III WRP1151, ponieważ przewidziane w nim wnętrze wydało mi się wyjątkowo funkcjonalne i bardzo przestronne, a na tym w szczególności mi zależało. Największą uwagę przy wyborze przywiązywałem do układu parteru. Interesowało mnie, aby na tej kondygnacji znajdował się duży salon oraz dodatkowy pokój i pełna łazienka. Takie rozwiązania dają możliwość zamieszkania w domu bez potrzeby wykańczania poddasza, które można zaaranżować w późniejszym czasie.Realizacja przebiegła sprawnie i bez większych problemów, a fachowcy ze wszystkim świetnie sobie poradzili. Projekt był czytelny i nie zawierał błędów konstrukcyjnych, aczkolwiek w dokumentacji technicznej napotkaliśmy na pewną nieścisłość, na którą warto zwrócić uwagę. Mianowicie zestawienia więźby i dachu nie były spójne, gdyż w jednym z nich uwzględniono słupy podtrzymujące, zaś w drugim ich zabrakło. Fachowcy nie wiedzieli do końca, którym zestawieniem się sugerować, jednak ostatecznie postanowiliśmy zastosować podpory z uwagi na sporą objętość połaci. Dodatkowo, zwiększyliśmy szerokość jętek, więc konstrukcja więźby jest bardzo solidna.W domu zamieszkaliśmy po ok. 1,5 roku od rozpoczęcia pierwszych prac, przy czym wykonywaliśmy jeszcze podpiwniczenie, a poddasze wykończone było w stanie deweloperskim. Do wymurowania ścian użyliśmy bloczków Solbet kl. 600, a dach pokryliśmy wysokiej klasy glazurowaną dachówką ceramiczną marki Braas. Architekt przewidział wykonanie stropu systemem Teriva, jednak osobiście nie jestem przekonany do tego rozwiązania i od razu je wykluczyłem. Strop zrobiłem w żelbetowej, zbrojonej konstrukcji, która cechuje się większą solidnością w stosunku do Terivy, jest tańsza w wykonaniu a także praktyczniejsza w kwestii późniejszych wykończeń czy np. zawieszenia żyrandoli.Projekt Gwiazdka III WRP1151 nie przewidywał piwnicy, jednak ja postanowiłem ją wykonać i szczerze polecam to rozwiązanie innym Inwestorom. W domu jednorodzinnym taka kondygnacja jest moim zdaniem niezbędna, w szczególności gdy ktoś chce ogrzewać w nim za pomocą pieca na paliwo stałe. Uważam, że nie należy na tym oszczędzać, tym bardziej że w stosunku do całej inwestycji nie są to bardzo duże koszta. Stan zerowy czyli podpiwniczenie, strop, fundamenty, drenaże - wyniósł nas ok. 60 tys. zł z tym, że fundamenty zbroiliśmy sześcioma prętami po 16 mm. Jeśli ktoś zdecyduje się na cztery pręty o grubości 12 cm, koszty będą niższe, aczkolwiek my przywiązywaliśmy bardzo dużą uwagę do tego, aby konstrukcja była jak najbardziej solidna. Postawienie parteru (ściany, strop i schody) wiązało się z wydatkiem 30 tys. zaś poddasze -15,5 tys. zł. Więźba i pokrycie dachu kosztowało nas 40 tys. zł. Postawienie podpiwniczonego domu bez stolarki otworowej wyniosło więc ok. 145 tys. zł.Do projektu Gwiazdka III WRP1151 wprowadziliśmy pewne zmiany. Obawialiśmy się, iż część dzienna może być nieco za ciemna, dlatego też postanowiliśmy ją dodatkowo doświetlić. Zamiast niedużych okien zarówno w salonie, jak i kuchni wstawiliśmy więc większe narożne. Dodatkowe okno o wymiarach 50x50 cm wstawiliśmy również w łazience na parterze, a oprócz tego przyłączyliśmy do niej powierzchnię pierwotnie przewidzianej wnęki na szafę w korytarzu. Muszę przyznać, że był to rewelacyjny pomysł. Łazienka jest teraz naprawdę spora, a za sprawą przeszklenia możemy ją wywietrzyć i w dzień nie musimy zapalać w niej światła. Kolejna zmiana polegała na częściowym zamknięciu kuchni. Postawiliśmy ścianki działowe między nią a hallem i salonem, przy czym od strony wypoczynkowej wstawiliśmy drzwi przesuwne. Oprócz tego, powiększyliśmy kuchnię przyłączając do niej powierzchnię szafy wnękowej, która oryginalnie znajdowała się w wiatrołapie. Okna przewidziane w wykuszu były dosyć długie, dlatego też postanowiliśmy nieco zmniejszyć ich wymiary. Na górze zrezygnowaliśmy z garderoby na rzecz powiększenia sypialni. W miejscu daszku nad wejściem wykonaliśmy balkon - taki sam jak od tylnej strony budynku.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Gwiazdka III WRP1151. Zaproponowany w nim układ pomieszczeń od początku mi odpowiadał, a po zastosowaniu w nim kilku zmian w całości spełnia wszystkie moje oczekiwania. Powierzchnia domu jest naprawdę spora, więc myślę że nawet 6-osobowa rodzina może zamieszkać na takim metrażu z pełnym komfortem. Dużym plusem układu jest to, iż w łatwy sposób można dostosować go do wygodnego mieszkania dla dwóch rodzin. Sypialnia nad wejściem po likwidacji z garderoby jest na tyle duża, że może funkcjonować jako drugi salon. Z kolei spore rozmiary łazienki pozwalają na wydzielenie z niej części powierzchni, którą następnie można przeznaczyć na zrobienie aneksu kuchennego. Pozdrawiam.
barbarka264
Projekt domu Gwiazdka III WRP1151 wybrałem ze względu na świetne wykorzystanie niewielkiego metrażu. Pomieszczenia są w nim rozmieszczone bardzo komfortowo w stosunku do niedużej powierzchni użytkowej domu. Był to największy atut tego projektu, który zaważył o mojej decyzji. Postanowiłem zmienić materiał budowlany i zamiast zalecanych przez projektanta bloczków wapienno- piaskowych użyłem Porothermu. Do wymurowania budynku użyłem 30cm pustaków, więc ściany w moim przypadku są grubsze od tych, które miały być pierwotnie. Dzięki solidnym murom i 10cm warstwie ocieplenia styropianem, dom doskonale trzyma ciepło. W kotłowni mamy zainstalowany piec gazowy i przy tak dobrej izolacji sprawdza się to doskonale. Rachunki za ogrzewanie gazem ziemnym są dla mnie porównywalne do kosztów ogrzewania węglowego. Postawienie domu odbyło się bez trudności, aczkolwiek jeden problem pojawił się przy stawianiu ścianek działowych na poddaszu. Na tym etapie okazało się, że wejście z klatki schodowej nie zgadzało się z rozmieszczeniem drzwi od łazienki. Gdybyśmy zrobili to zgodnie z projektem, trzeba byłoby do niej wchodzić z przedostatniego schodka. Postanowiliśmy więc ująć nieco z powierzchni największej sypialni i zrobić wnękę w kształcie litery U między nią a łazienką. W powstałym przedłużeniu korytarza wstawiliśmy dwie pary drzwi. Oprócz koniecznej modyfikacji poddasza, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie jeszcze jednej zmiany w projekcie domu Gwiazdka III WRP1151. Mianowicie powiększyliśmy łazienkę na parterze, przyłączając do niej powierzchnię wnęki przeznaczonej na szafę. Nasz dom położony jest na działce tak, iż front znajduje się po stronie południowej. Mimo to, nie mamy żadnych problemów z oświetleniem pomieszczeń. Ze względu na wcześniejsze złe doświadczenia z oknami dachowymi, nie braliśmy pod uwagę wstawienia ich w nowym domu. Dwa małe okna w pomieszczeniu gospodarczym, zamieniliśmy na jedno większe, takie samo jak w kuchni. Jest to praktyczne rozwiązanie, a w dodatku budynek z zewnątrz prezentuje się estetyczniej. Najbardziej w naszym domu podoba mi się salon połączony z kuchnią. Przestronna część dzienna pozwala na pełny komfort jej użytkowania i przemieszczania się. Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Gwiazdka III WRP1151. Oprócz powiększenia łazienki i koniecznej poprawki na poddaszu nic więcej bym w nim nie zmienił. Pozdrawiam.
Grzegorz1151
Zdecydowałem się na projekt Gwiazdka III WRP1151, ponieważ przewidziane w nim wnętrze wydało mi się wyjątkowo funkcjonalne i bardzo przestronne, a na tym w szczególności mi zależało. Największą uwagę przy wyborze przywiązywałem do układu parteru. Interesowało mnie, aby na tej kondygnacji znajdował się duży salon oraz dodatkowy pokój i pełna łazienka. Takie rozwiązania dają możliwość zamieszkania w domu bez potrzeby wykańczania poddasza, które można zaaranżować w późniejszym czasie.Realizacja przebiegła sprawnie i bez większych problemów, a fachowcy ze wszystkim świetnie sobie poradzili. Projekt był czytelny i nie zawierał błędów konstrukcyjnych, aczkolwiek w dokumentacji technicznej napotkaliśmy na pewną nieścisłość, na którą warto zwrócić uwagę. Mianowicie zestawienia więźby i dachu nie były spójne, gdyż w jednym z nich uwzględniono słupy podtrzymujące, zaś w drugim ich zabrakło. Fachowcy nie wiedzieli do końca, którym zestawieniem się sugerować, jednak ostatecznie postanowiliśmy zastosować podpory z uwagi na sporą objętość połaci. Dodatkowo, zwiększyliśmy szerokość jętek, więc konstrukcja więźby jest bardzo solidna.W domu zamieszkaliśmy po ok. 1,5 roku od rozpoczęcia pierwszych prac, przy czym wykonywaliśmy jeszcze podpiwniczenie, a poddasze wykończone było w stanie deweloperskim. Do wymurowania ścian użyliśmy bloczków Solbet kl. 600, a dach pokryliśmy wysokiej klasy glazurowaną dachówką ceramiczną marki Braas. Architekt przewidział wykonanie stropu systemem Teriva, jednak osobiście nie jestem przekonany do tego rozwiązania i od razu je wykluczyłem. Strop zrobiłem w żelbetowej, zbrojonej konstrukcji, która cechuje się większą solidnością w stosunku do Terivy, jest tańsza w wykonaniu a także praktyczniejsza w kwestii późniejszych wykończeń czy np. zawieszenia żyrandoli.Projekt Gwiazdka III WRP1151 nie przewidywał piwnicy, jednak ja postanowiłem ją wykonać i szczerze polecam to rozwiązanie innym Inwestorom. W domu jednorodzinnym taka kondygnacja jest moim zdaniem niezbędna, w szczególności gdy ktoś chce ogrzewać w nim za pomocą pieca na paliwo stałe. Uważam, że nie należy na tym oszczędzać, tym bardziej że w stosunku do całej inwestycji nie są to bardzo duże koszta. Stan zerowy czyli podpiwniczenie, strop, fundamenty, drenaże - wyniósł nas ok. 60 tys. zł z tym, że fundamenty zbroiliśmy sześcioma prętami po 16 mm. Jeśli ktoś zdecyduje się na cztery pręty o grubości 12 cm, koszty będą niższe, aczkolwiek my przywiązywaliśmy bardzo dużą uwagę do tego, aby konstrukcja była jak najbardziej solidna. Postawienie parteru (ściany, strop i schody) wiązało się z wydatkiem 30 tys. zaś poddasze -15,5 tys. zł. Więźba i pokrycie dachu kosztowało nas 40 tys. zł. Postawienie podpiwniczonego domu bez stolarki otworowej wyniosło więc ok. 145 tys. zł.Do projektu Gwiazdka III WRP1151 wprowadziliśmy pewne zmiany. Obawialiśmy się, iż część dzienna może być nieco za ciemna, dlatego też postanowiliśmy ją dodatkowo doświetlić. Zamiast niedużych okien zarówno w salonie, jak i kuchni wstawiliśmy więc większe narożne. Dodatkowe okno o wymiarach 50x50 cm wstawiliśmy również w łazience na parterze, a oprócz tego przyłączyliśmy do niej powierzchnię pierwotnie przewidzianej wnęki na szafę w korytarzu. Muszę przyznać, że był to rewelacyjny pomysł. Łazienka jest teraz naprawdę spora, a za sprawą przeszklenia możemy ją wywietrzyć i w dzień nie musimy zapalać w niej światła. Kolejna zmiana polegała na częściowym zamknięciu kuchni. Postawiliśmy ścianki działowe między nią a hallem i salonem, przy czym od strony wypoczynkowej wstawiliśmy drzwi przesuwne. Oprócz tego, powiększyliśmy kuchnię przyłączając do niej powierzchnię szafy wnękowej, która oryginalnie znajdowała się w wiatrołapie. Okna przewidziane w wykuszu były dosyć długie, dlatego też postanowiliśmy nieco zmniejszyć ich wymiary. Na górze zrezygnowaliśmy z garderoby na rzecz powiększenia sypialni. W miejscu daszku nad wejściem wykonaliśmy balkon - taki sam jak od tylnej strony budynku.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Gwiazdka III WRP1151. Zaproponowany w nim układ pomieszczeń od początku mi odpowiadał, a po zastosowaniu w nim kilku zmian w całości spełnia wszystkie moje oczekiwania. Powierzchnia domu jest naprawdę spora, więc myślę że nawet 6-osobowa rodzina może zamieszkać na takim metrażu z pełnym komfortem. Dużym plusem układu jest to, iż w łatwy sposób można dostosować go do wygodnego mieszkania dla dwóch rodzin. Sypialnia nad wejściem po likwidacji z garderoby jest na tyle duża, że może funkcjonować jako drugi salon. Z kolei spore rozmiary łazienki pozwalają na wydzielenie z niej części powierzchni, którą następnie można przeznaczyć na zrobienie aneksu kuchennego. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki