Projekt domu Grocholin DM-6163 KRF1731

Cena projektu: 900 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
83,1 m²
Min. szer. działki
18,5 m
Wysokość budynku
4,5 m
Pow. zabudowy
146,5 m²
Kubatura
423,2 m³
Kąt nach. dachu
22°
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Grocholin DM-6163 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaplanowano garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt Grocholin DM-6163 to dom parterowy, co jest szczególnie istotne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Kuchnia zamknięta daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, gdyż jej styl nie musi dorównywać stylowi salonu. Stół znajdujący się w kuchni to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne i dodające jej uroku. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W projekcie przewidziano jedną łazienkę dostępną dla wszystkich domowników. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Niewątpliwą zaletą projektu jest przewidziana w nim funkcjonalna garderoba. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Grocholin DM-6163 nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rzut kondygnacji projektu Grocholin DM-6163 - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,4 m²
2 hall
15,4 m²
3 łazienka
6,9 m²
4 kuchnia
9,3 m²
5 pokój dzienny
13,6 m²
6 pokój
9,8 m²
7 pokój
11,8 m²
8 pom. gospodarcze
1,9 m²
9 pokój
9,1 m²
10 garderoba
2 m²
11 garaż jednostan.
16,5 m²
razem
99,7 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Grocholin DM-6163
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
47 394 zł

stan surowy otwarty
71 124 zł

stan surowy zamknięty
15 775 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 29 cm, styropian 12 cm, tynk zewnętrzny. Strop w budynku: płyta gipsowo-kartonowa podwieszona do konstrukcji dachu.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Biuro Architektoniczne KB Projekt

Recenzje projektu Grocholin DM-6163

  – 0 głosów

Projekt domu Grocholin DM-6163 należy do kategorii